Jump to content
Dogomania

Dziadeczek Strider ma DT jednak poszukuje DS .


angineuuka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzeba sie chwalić :)). A kto wie ;)).
Co do Striderka - to niestety pojawiły sie szmery w płucach. I osłabło serduszko. Obecnie piesek jest na antybiotykach - czekamy na efekt. Prawdopodobnie zostanie tez ustawiony na lekach nasercowych, ale decyzja zapadnie po ustąpieniu (czy w ogóle jakieś reakcji) infekcji. Ponieważ piesek musi brać też leki na stawy, bardzo prosimy o wspracie dla Fundacji Nero, która finansuje jego leczenie. Nasz mały Wędrowniczek niech dotupta do jeszcze jednej wiosny, lata, jesieni... :). To bardzo dzielny. mądry i twardy piesek. Wet powiedział, że dawno takiego nie widział. Po latach "chudych" - spędzonych pewnie na łańcuchu, na starość może sobie pożyć dobrze. Tak bym chciała by cieszył sie ciepełkiem, slońcem, spacerkami po podwórku jak najdłużej. Trzymajmy za niego kciuki!!:dog:

Link to comment
Share on other sites

Byłoby super - zwłaszcza, że Strider do obiezyswiata pasuje ;)).
a na leki pieniądz się przyda. Staruszek młodszy nie będzie :-(. i tak nie wiem - kto moze zmienić tytuł wątku? bo czy ja wiem, czy Striderek szuka DS? Chyba, że cud jakiś by sie stał, ale ze swej strony zastanawiam się czy taki mały introwertyk dobrze by zniósł przeprowadzkę. Teraz raczej potrzebuje wsparcia na weta i leki.:shake:

Edited by omnia
Link to comment
Share on other sites

Miał zobaczyć jeszcze wiosnę, jeszcze lato... Niestety, chyba skusił się wizja wędrowania bez bólu i wizją naszej pierwszej nowofunlandzicy, prawdziwej femme fatale, która tam na niego czekała.
Striderek dziś, tuz przed wizytą weta, ruszył w najdalsza podróż. :-(. Usnął sam. Ale nie samotny - w kochającym domu i otoczony opieką. Ale już odszedł. :-(:placz:
Zostanie z nami - w brzózkach nad rowem, z widokiem na wielkie kieleckie lasy.

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mi smutno :(. mowię sobie: zła pogoda dla starszych piesków. Mowię sobie: miał ponad 15 lat, mówię sobie: przezył u nas dobre chwile a teraz może już biegać ze wszystkimi psiakami za TM. Biegac, nie tuptac tylko. Ale tyle było w nim woli życia, tyle uśmiechu na tym wilczopysiu... :-(. staram się go takim pamiętać - jak z uśmiechem na pysku podrywa Brombę. Mam nadzieję, że kiedys go spotkam - w innym futerku...

Link to comment
Share on other sites

Sharka - dzięki za bazarek :).
A wszystkim cioteczkom raz jeszcze dziękuję za wspieranie Striderka. Oby każdy staruszek miał takich przyjaciół - i oby każdy miał - tak, tak - mimo wszystko taką lekką, spokojną śmierć , kiedy zwołany zostanie za Tęczowy Most. :bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

poszło 144 zł na konto Nero na spłatę weta Striderkowego, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym kiedy wpłata dojdzie : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251219-ZAKOŃCZONY_To-i-owo-bazar-z-różnościami_na-3-cele_rozliczany[/URL] :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...