Jump to content
Dogomania

Podrzucona, ok. 8 m-czna koteczka Maja szuka cudownego DS. okolice Warszawy


magdyska25

Recommended Posts

5.10 Majeczka została podrzucona pod pracę (zresztą nie pierwszy kot został tam wyrzucony).
Ktoś pozbył się problemu.
Maja była w sobotę (6.10) na wet. przeglądzie- została odrobaczona.
Jest zdrowa, wesoła, nadrabia braki w karmie, lubi przesiadywać u ludzia na kolanach, kocie stado przyjęło ją z małym fochem ale ona się tym nie przejęła.
Z psami też sobie radzi ;)
Chodzi za człowiekiem, mruczy- towarzyska panienka.
Jest u mnie na awaryjnym bdt- szuka cudownego domu stałego.
Nie jest wysterylizowana- dlatego w umowie adopcyjnej z ds zawieram również sterylizację koteczki (o ile nie załapie się u mnie na sterylkę- pocz. listopada)- wtedy prosiłabym o małe wsparcie- mam jeszcze jedną kotkę do wysterylizowania- myślę, że koszt byłby w granicy ok. 150 zł. za kotkę. To 10 zwierz w domu i wiadomo jak jest z kasą.

Proszę o pomoc w szukaniu Jej odpowiedzialnego domu.

Kontakt:
tel: 609-266-951
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Edited by magdyska25
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma piękne kolorki.
Niestety zdjęcia wyszły takie sobie.
Na żywo nie jest aż taka duża (żaden dorosły kot nie chciał z nią pozować) a kolorki są bardziej żywe.

Oto bohaterka tego wątku- Maja:

[IMG]http://images40.fotosik.pl/1820/1e7635b529117e1egen.jpg[/IMG]


[IMG]http://images48.fotosik.pl/436/9fb53fcb65d7808cgen.jpg[/IMG]




[IMG]http://images37.fotosik.pl/1802/7c4789cf8741ab4fgen.jpg[/IMG]



[IMG]http://images46.fotosik.pl/1796/9bc1769c4d02441cgen.jpg[/IMG]



[IMG]http://images48.fotosik.pl/436/75b593d5045bffd2gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Chcesz? Zastanów się bo drugiej takiej nie ma! ;)[/QUOTE]

4 psy które nie akceptują kotów i mała przestrzeń? Myślę że nie miała by dobrego życia u mnie ;)
dlatego dodałam 'jakbym mogła...' ahhh...

osobiście myślę że szybciutko znajdzie dom

Link to comment
Share on other sites

osobiście to robię casting na ds ;)
kiciuni (jak i każdego mojego kociego tymczasa) byle gdzie nie oddaje.
Ludzie ze mną mają ciężko :diabloti:

ale wiesz jak coś to pamiętam o Tobie Lili. Może, kiedyś. Więc pamiętaj, jakbyś szukała kociaka to ja się polecam do szukania ;)

4 psiaki? Poczekaj bo ja coś tutaj nie kumam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']osobiście to robię casting na ds ;)
kiciuni (jak i każdego mojego kociego tymczasa) byle gdzie nie oddaje.
Ludzie ze mną mają ciężko :diabloti:

ale wiesz jak coś to pamiętam o Tobie Lili. Może, kiedyś. Więc pamiętaj, jakbyś szukała kociaka to ja się polecam do szukania ;)

4 psiaki? Poczekaj bo ja coś tutaj nie kumam.[/QUOTE]

Jak się w końcu wybuduje to może i kociaka sobie sprawię :evil_lol: chodź TZ.... twierdzi inaczej ;)

No cztery 6 kg + 23 kg + 15 kg + 30 kg :evil_lol:

hi hi tak serio mówiąc to dwa rodziców są, przecież pisałam że u mnie sie pozmieniało ;)
(temu na razie DT stał się zawieszony :-()

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam, że na razie zawiesiłaś bdt ale nie wiedziałam jaki jest tego powód- myślałam bardziej, że chciałaś odpocząć.

E tam Tz tak tylko mówi. Jak kiedyś weźmiesz mruczącego "tymczasa" to zmięknie ;)
u mnie kg inaczej się przedstawiają- psie: 30kg + 32kg + 37kg + 24kg
jeszcze kocie dochodzą i niezłe zoo się uzbiera.
Najgorzej to jest jak choruje na raz więcej niż jedno. "Ciekawie".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Wiedziałam, że na razie zawiesiłaś bdt ale nie wiedziałam jaki jest tego powód- myślałam bardziej, że chciałaś odpocząć.

E tam Tz tak tylko mówi. Jak kiedyś weźmiesz mruczącego "tymczasa" to zmięknie ;)
u mnie kg inaczej się przedstawiają- psie: 30kg + 32kg + 37kg + 24kg
jeszcze kocie dochodzą i niezłe zoo się uzbiera.
Najgorzej to jest jak choruje na raz więcej niż jedno. "Ciekawie".[/QUOTE]

Odpocząć? No co Ty...... to jest jak uzależnienie... a teraz jak mi brakuje tymczasów.......
A jak TZ narzeka że nie ma tymczasów :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Zresztą wiesz jak to jest z mieszkaniami (na wynajętym), co swoje to swoje, jeszcze trochę i wrócą tymczasy ;)

Ty masz raczej wagę ciężką :razz: u Nas nieco lżejsze gabaryty ale nie znaczy że
nie dożarte :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Lili- jak coś to się polecam do podrzucania tymczasów do Ciebie ;)
e tam, od razu waga ciężka. U mnie najedzone ale jeden taki przypadek (pewnie Lili kojarzysz ;) ) ciągle by jadł i jadł i jadł.[/QUOTE]

Hi hi :D kojarzę :D a nawet znam osobiście :mdleje::mdleje::mdleje:

[quote name='inga.mm']ja bym odpoczeła chociaż przez 3 dni od psów, kotów, leków, spacerów i poskramiania Birmy.
Chyba juz nienawidzę jej...[/QUOTE]

też znam to uczucie... chęci odpoczynku.... kilka dni owszem zawsze się przyda...
Ja już pół roku odpoczywam... co za dużo to niezdrowo...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Też mam nadzieję, że znajdzie szybko fajny domek.

Inga- co Birma znowu dała Ci w kość?
Przesyłaj zdjęcia. Przy okazji jak zacznę zaraz ogłaszać kicię- ogłoszę również Birmę.

Lili- jego pierwszą miłością jest jedzenie. Ja to może zaraz po Olce i Tomku ;)

[I]Wczoraj jeszcze kilka min. dłużej pogadałabym z facetem przy schronisku i zamiast jednego kota na dt miałabym 3....[/I]

Link to comment
Share on other sites

tak na szybko:
może być?
Koteczka Maja została porzucona. Pewnie komuś się znudziła. Trafiła do domu tymczasowego. Jest po wizycie u weterynarza. Zdrowa, ok. 8-czna, została odrobaczona. Pełna życia, chodzi za człowiekiem, domaga się pieszczot, ma nietypowe, piękne umaszczenie, lubi się bawić, jest ciekawska, załatwia się do kuwety, towarzystwo innych kotów jej nie przeszkadza, z psami sobie dobrze radzi. Szukam dla niej cudownego domu stałego, który będzie ją rozpieszczał, dla którego będzie kolejnym członkiem rodziny. Koteczka obecnie przebywa ok. 20 km od Warszawy. Możemy dowieźć ją do Warszawy po uprzedniej rozmowie z osobami zainteresowanymi oraz podpisaniu umowy adopcyjnej, która zawiera m.in. sterylizację kotki (wszystko do wglądu mogę wysłać na mail). Jeśli mają Państwo pytania- proszę o kontakt telefoniczny.

Link to comment
Share on other sites

za dużo tekstu

Maja - przepięknie umaszczona, ok. 8-miesięczna kociczka została porzucona. Wizyta u weterynarza potwierdziła, że jest zdrowa, więc pewnie komuś się znudziła. Pełna życia, chodzi za człowiekiem, domaga się pieszczot, lubi się bawić, jest ciekawska, załatwia się do kuwety, towarzystwo innych kotów jej nie przeszkadza, z psami sobie dobrze radzi. Szukam dla niej cudownego domu stałego, który będzie ją rozpieszczał, dla którego będzie kolejnym członkiem rodziny. Koteczka obecnie przebywa w dt niedaleko Warszawy. Możemy dowieźć ją do Warszawy po uprzedniej rozmowie z osobami zainteresowanymi oraz podpisaniu umowy adopcyjnej, która zawiera m.in. sterylizację kotki (wzór umowy udostępniam). W przypadku pytań- proszę o kontakt telefoniczny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...