Jump to content
Dogomania

Skrzywdzona przez człowieka TIBI czeka na nowy, bezpieczny dom!


DariNka

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wstawię jeszcze tu, może w końcu zrozumiesz, że nie zawsze cel uświęca środki. Dlaczego nie ma rozliczeń bazarku. Domagam sie od ciebie:

1. Dokładnych rozliczeń- czyli ile zebrałaś pieniędzy na Tibi i co za nie kupiłaś (faktury, scany).

2. Scanu wyceny od złotnika precjozów, które sprzedawałaś na bazarku [B]twierdząc wielokrotnie[/B], że są złote i srebrne

3. Dowodu, że Tibi je właśnie [B]tę karmę [/B]zakupioną za nasze pieniądze.

Wyjaśnienia: dlaczego karmę dla Tibi trzymasz w domu? I co je Tibi gdy ciebie nie ma w schronisku? A wyjaśnienia, że w schronisku ukradliby karmę przeznaczoną dla Tibi obaliła inna wolontariuszka. Mnie nie stać na zapychanie kieszeni cwaniakom. Ja zostawiam na bazarkach kilkaset zł miesięcznie i chcę by te pieniądze trafiały do psiaków. Dla mnie osobiście [B]uczciwość[/B] to priorytet w zyciu, który wpojony mi w dzieciństwie. Cel nie zawsze uświęca środki. Zapracowujesz na bana kochaniutka.

Link to comment
Share on other sites

Tj. wątek mojej podopiecznej ze Schroniska proszę zatem o kulturę wypowiedzi i niepotrzebne niezaśmiecanie go.
Wszelkie sprawy dot. bazarku załatwiamy w wątku bazarku, a nie tutaj.
Jak może PANI przeczytać wyżej zaglądają tutaj ludzie, których łączy wspólna pasja - kochają zwierzęta i pomagają im jak tylko mogą więc proszę się dostosować.
[QUOTE]Mnie nie stać na zapychanie kieszeni cwaniakom.[/QUOTE] - proszę pamiętać, [COLOR=#ff0000][B]człowiek jest odpowiedzialny za każde wypowiedziane i napisane słowo!
[/B][/COLOR]
Przepraszam tym samych wszystkie osoby, które "kibicują" Tibi za to, że muszę czytać takie wypowiedzi. I dziękuję Wam, że jesteście :)

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego z bazarku odsyłasz z rozliczeniem do tego wątku? Proszę się rzetelnie rozliczyć z pieniędzy wpłacanych na tę psinkę. Bo widzę, że i tutaj też zbierałaś pieniądze. Zgłosiłam cię zresztą moderatorowi.[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233288-ROZLICZONY-Biżuteria-i-inne-ozdoby-bazarek-dla-wychudzonej-TIBI-od-07-10-do-31-10[/url] A to link do bazarku na Tibi

Link to comment
Share on other sites

Przekleję to co napisałam również na wątku bazarku:


[COLOR=#000000]Ja już chyba ponownie napiszę, że jestem zadowolona z fantów, które kupiłam, nie potrzebuję żadnych skanów. Srebro ma wybite próby. Ogólnie wszystko jest śliczne [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] Czekam na jeszcze jedną przesyłkę [/COLOR];-)

[COLOR=#000000]DariNka - napisz w pierwszym poście bazarku ile dokładnie się uzbierało i za ile kupiłaś karmę [/COLOR]:smile:

[COLOR=#000000]A na wątku Tibi w pierwszym lub drugim poście zrób rozliczenie:[/COLOR]

[COLOR=#000000]Wpłaty:[/COLOR]
[COLOR=#000000]- tyle i tyle - danusiadanusia[/COLOR]
[COLOR=#000000]- tyle i tyle - "ktoś"[/COLOR]
[COLOR=#000000]- tyle i tyle - z bazarku: i link do bazarku[/COLOR]

[COLOR=#000000]Wydatki:[/COLOR]
[COLOR=#000000]- tyle i tyle: karma (możesz wkleić skany faktur za zakupioną karmę)[/COLOR]


[COLOR=#000000]Powodzenia![/COLOR]
:smile:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to Daria, czy ktoś inny, ale ... Tibi popyla po boksie w kubraczku ;) Niestety nie miałam aparatu, a telefonem tak ruchomemu obiektowi zdjęcia nie dało się zrobić :<

[video]https://picasaweb.google.com/104712220127384825484/Rozne?authkey=Gv1sRgCNqpkYyjzL72xwE#58132679603774 73970[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DariNka']Tak, to moja podopieczna :)
Ma akutalne ogłoszenia, aktualizuję na bieżąco. Dziękuję za przylepienie banerku :)
Hmm no pusto tutaj :( Co zrobić... Tyle psiaczków szuka domów i potrzebuje pomocy... Moja Tibi też dlatego cierpliwie czekaMY.[/QUOTE]

DariNKa pisala, ze Tibi ma aktualne ogloszenia :-)

Kurcze, tak mi szkoda tej suni. Chcialabym aby zdazyla przed zima do jakiegos fajnego domku!! :-)

Ciekawa jestem jak dlugo DariNKa bedzie miala bana:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...