Jump to content
Dogomania

Mikuś w DS w Solcu Kujawskim :). Dziękuję WioliBiszop i wszystkim, którzy pomogli !


toyota

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z Jubu, koszt ok.520-530 złotych transport wtorek bądź środa (ma psiaka chorego i jutro musi jechać z nim do weta), tylko kasa musi być wcześniej wyjątkowo, bo Jubu nie ma jak założyć, jeżeli chcemy rachunek to trzeba doliczyć podatek. Jutro ok.17, 18 będzie wiadomo kiedy i czy na 100% się uda, bo jeśli się okaże, że Jubu będzie musiał dzień w dzień jeździć ze swoim staruszkiem do weta, to odpada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Rozmawiałam z Jubu, koszt ok.520-530 złotych transport wtorek bądź środa (ma psiaka chorego i jutro musi jechać z nim do weta), tylko kasa musi być wcześniej wyjątkowo, bo Jubu nie ma jak założyć, jeżeli chcemy rachunek to trzeba doliczyć podatek. Jutro ok.17, 18 będzie wiadomo kiedy i czy na 100% się uda, bo jeśli się okaże, że Jubu będzie musiał dzień w dzień jeździć ze swoim staruszkiem do weta, to odpada.[/QUOTE]
Rachunek zbędny.

Link to comment
Share on other sites

jutro dopiero będzie wiadomo koło 17, 18, bo jeden ze staruszków jest w nie najlepszym stanie. Pytałam Jubu od razu w jakim ma banku-Alior. Czy ktoś ma w Aliorze, żeby zbierać na jego kasę albo żeby na tych parę dni ewentualnie założyć? Wtedy kasa będzie w ciągu paru sekund u Niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Ale sie komplikuje z transportem...:-(
Trzeba zaczac zbierac konkretne deklaracje na Mikusia.
Znalazlam na transportowym jeszcze watek oferuje transport ... i namiary Mieszkam w Warszawie.
Kontakt mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
lub tel. 698 616 250[/QUOTE]
Mam prośbę zadzwońcie jeszcze tu z rana bo ja mam zajęcia z grupą i nie będę mogła drinknąć. Warto też spytać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Transport musimy załatwić. Jutro obdzwonię gdzie się da. Jeżeli ja podam siebie do adopcji , to [B]czy nie zostawicie mnie samej z kosztami hotelowania i leczenia?[/B][/QUOTE]

Ja pomogę bazarkami, ale nie obiecuję że co miesiąc, chyba że ktoś z Krakowa lub okolic poprowadzi bazarek to ja fanty będę co miesiąc kombinować bo nie wyrabiam się z wysyłkami :(

No kto jeszcze pomoże ? Ewa nie jest w stanie pokryć sama takich kosztów ...

[quote name='iwonamaj']Ale sie komplikuje z transportem...:-(
Trzeba zaczac zbierac konkretne deklaracje na Mikusia.
Znalazlam na transportowym jeszcze watek oferuje transport ... i namiary Mieszkam w Warszawie.
Kontakt mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
lub tel. 698 616 250[/QUOTE]

Z tego co mi mówiła Toyota to chyba właśnie patic miała jechać w piątek , ale ustalcie to jeszcze bo nie chcę mieszać .

Ewu jesteś niesamowita :)
Trzymam kciuki żeby udało się wszystko załatwić .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Rozmawiałam z Jubu, koszt ok.520-530 złotych transport wtorek bądź środa (ma psiaka chorego i jutro musi jechać z nim do weta), tylko kasa musi być wcześniej wyjątkowo, bo Jubu nie ma jak założyć, jeżeli chcemy rachunek to trzeba doliczyć podatek. Jutro ok.17, 18 będzie wiadomo kiedy i czy na 100% się uda, bo jeśli się okaże, że Jubu będzie musiał dzień w dzień jeździć ze swoim staruszkiem do weta, to odpada.[/QUOTE]
Żeby Jubu go zawiózł, strasznie się denerwuję...

Link to comment
Share on other sites

[h=2][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG] Oferuję transport w dowolne miejsce w Polsce[/h] [INDENT] Oferuję transport w dowolne miejsce.
Jestem z Radomia.
Przejazd samochodem osobowym z klimatyzacją, psiaki nie muszą być w transporterach.

Posiadam klatkę o wymiarach dł. x szer. x wys.: 78 x 55 x 61 cm oraz poduchy dla psiaków i specjalny materac.

KONTAKT: tel. 608-413-783 lub PW.

pozdrawiam pati [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...