Jump to content
Dogomania

Piękny cocker spaniel Bemuś, przyjacielski i bardzo przytulaśny- MA DOM!!!


emilia2280

Recommended Posts

w soboté 03.11.12 Bemus pojechal do swojego domu w Krakowie! Piékne dziéki dla Shy za wspaniale BDT i transport, mojej Eluni za adopcjé i Wellington za pomoc w wizycie.

od soboty 29.10.12 Bemuś przebywa na BDT u Shy w Janowie Podlaskim (spod Zamoscia przyjechal).
_____________
tak pisze DT o Bemusiu:

"Bemuś , tak ma wpisane w książeczce :) a maniery ma iście książęce , uwielbia ganiać po dworze , ale kanapą też nie gardzi :) nawet widzę , że bardzo mu odpowiada :) i jak prawdziwy książę , patrzy łaskawym okiem (albo mniej łaskawym ) na plebs ganiający niżej a gdy tylko ośmieli się zbliżyć taki delikwent , jest natychmiast ostrzegany takim głębokim , basowym , wydobywającym się z wnętrza Bemusia warczeniem , które mówi : spadać stąd , teraz ja tu leżę :) A tak w ogóle to jest kochany , łagodny , uwielbia zabawę i ganianie po dworze , moja Sami ma wreszcie kumpla do szaleństw , bo reszta to taka typowo kanapowa :)

[COLOR=black]Bemuś - piękny , cudowny charakter , przyjacielski i bardzo przytulaśny , bardzo żywy i ruchliwy psiak , zabrałam go prosto z kojca , wczoraj siq na ścianę ale jaką miał skruszoną i jednocześnie zdziwioną minę jak go okrochmaliłam , w nocy ok , bez wypadków , a teraz gania po ogrodzie i znaczy teren a Jurek krok w krok za nim i poprawia znaki :) Na powitanie Maksio powitał go szczekaniem !!! tak , ja też zrobiłam oczy , ale później doopina chodziła we wszystkie strony i było ok :) Później zrobię zdjęcia i Ci wyślę , ma ciemniejszą barwę niż Nuka i cudną gwiazdkę na czole . Niesamowity i przepiękny psiak :) "

Bemus ma 3 latka:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2R_dJ0NK2u0/UGoX2TTt8qI/AAAAAAAARok/kIfNzijTfY4/s640/DSC00636.JPG[/IMG]

album Bemusia:
[URL]https://picasaweb.google.com/117537880231945609760/Bemus?authkey=Gv1sRgCKqEw7Wx5-yJqAE[/URL]#
__________________________

Bemus jest ogloszony na:

[COLOR=#000000][URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bemus-piekny-przyjacielski-cocker-spaniel-szuka-domu-W0QQAdIdZ418853298[/URL][/COLOR] - wyróznione
[I]oraz na tych portalach:
[/I][B]tablica.pl [/B]- wyróznione
[B]oglaszamy24 [/B]- wyróznione
[B]lento -[/B] wyróznione
[B]kupsprzedaj [/B]- wyróznione
[B]OLX[/B][/COLOR]

Edited by emilia2280
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='emilia2280']w soboté 03.11.12 Bemus pojechal do swojego domu w Krakowie! Piékne dziéki dla Shy za wspaniale BDT i transport, mojej Eluni za adopcjé i Wellington za pomoc w wizycie.

miauuuu! wczoraj nasze 4 (CZTERY) psy pojechaly do domów :OOO 3 od Shy i 1 od Mirki :)[/QUOTE]
Jak miło się czyta takie wieści. :Rose:
Tyle psiaków będzie szczęśliwych. :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...