Jump to content
Dogomania

Miastowy Lis


Aga*Lis

Recommended Posts

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga*Lis']Kojarzę go. Kiedyś jak psiaki biegały to podleciał do nas, ale na szczęście babka go złapała i jeszcze nam powiedziała że miała nadzieję że jak jej pies podleci to nasze będą w tym czasie pływać :shake:. A jak tam jesteś to w jakich godzinach?[/QUOTE]
Bo ogólnie są dwa. Starszy i młodszy. Ten starszy jest w porządku, nie było z nim problemów, ale ten młodszy to na zasadzie "biegaj sobie i rób co chcesz" :roll:.
Wiesz co, bardzo różnie. Teraz są ferie, więc możemy się umówić na obojętnie którą godzinę :) Byle nie po 16 czy 17, bo mam 30 minut drogi do domu przez pola, a zazwyczaj w tych godzinach pełno dzików biega :diabloti:. Z reguły uciekają, ale ja mam uraz odkąd jeden, dawno temu mnie pogonił :lol:

[url]http://i50.tinypic.com/24o9jx0.jpg[/url] reklama blend-a-med :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Bo ogólnie są dwa. Starszy i młodszy. Ten starszy jest w porządku, nie było z nim problemów, ale ten młodszy to na zasadzie "biegaj sobie i rób co chcesz" :roll:.
Wiesz co, bardzo różnie. Teraz są ferie, więc możemy się umówić na obojętnie którą godzinę :) Byle nie po 16 czy 17, bo mam 30 minut drogi do domu przez pola, a zazwyczaj w tych godzinach pełno dzików biega :diabloti:. Z reguły uciekają, ale ja mam uraz odkąd jeden, dawno temu mnie pogonił :lol:

[URL]http://i50.tinypic.com/24o9jx0.jpg[/URL] reklama blend-a-med :evil_lol:[/QUOTE]

A masz gg?

Edited by Aga*Lis
Link to comment
Share on other sites

My dzisiaj z [B]Gezową[/B] i Aedanem na spacerku, który miał trwać tak 2-3 godz., a trwał tak niecałe 5 godz.
Razem z [B]Gezową[/B] uznałyśmy że Lisek jest dobermanem :lol:. Że ja na razie nie mogę wstawić tych dwóch rozmazanych zdjęć, pozwolę se skopiować zdj. [B]Gezowej[/B] :evil_lol:.


[IMG]http://img.liczniki.org/20130212/2013_02_12_279-1360684508.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']

Lisek dobermanem? 8)[/QUOTE]

To skomplikowane :eviltong:. Doberman jest mieszanką wielu ras, a dzisiaj zauważyłyśmy że Lisek ma wiele cech, które występują w różnych rasach. A że spotkałyśmy pana z dobermanem zaczęłyśmy rozmowę o nich.
I sobie żartowałyśmy że Lisek to po prostu doberman idealny :lol:. Może to trochę bez sensu,
ale zawsze trzeba sobie pożartować :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Tak i zanim posypią się teksty, że bezsensu szukać rasy w kundelku, sprostuję, że to były po prostu żarty :diabloti:. Lisek ze swoją czajówą i zaganianiem skojarzył się od razu z psem pasterskim, z wyglądu ma coś ze szpica, uparty jak terier, a i przejawiał jakieś cechy obronne :lol:. Z pewnością jest to psiak, który nie da sobie w kaszę dmuchać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Tak i zanim posypią się teksty, że bezsensu szukać rasy w kundelku, sprostuję, że to były po prostu żarty :diabloti:. Lisek ze swoją czajówą i zaganianiem skojarzył się od razu z psem pasterskim, z wyglądu ma coś ze szpica, uparty jak terier, a i przejawiał jakieś cechy obronne :lol:. Z pewnością jest to psiak, który nie da sobie w kaszę dmuchać :)[/QUOTE]

Jeszcze coś tam było o haszczaku :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...