Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Hej ;)
Co, prawda mature będę pisać dopiero w 2015 roku, ale chciałam napisać że bardzo, ale to bardzo trzymam za Was kciuki. Szczególnie, za Zuze (micre) i Dominikę, bo jakoś tak wszystko jest, nie po waszej myśli. A widzę, że strasznie zależy Wam na tej weterynarii. Mam nadziej, że obie się dostaniecie i będę miała od kogo pożyczać notatki. :eviltong:
Nie martwcie się na zapas, bo pewnie próg w Olsztynie spadnie i jeszcze będziecie się razem z tego śmiać, że niepotrzebnie zjadłyście tyle nerwów.

Powodzenia !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eva12']Hej ;)
Co, prawda mature będę pisać dopiero w 2015 roku, ale chciałam napisać że bardzo, ale to bardzo trzymam za Was kciuki. Szczególnie, za Zuze (micre) i Dominikę, bo jakoś tak wszystko jest, nie po waszej myśli. A widzę, że strasznie zależy Wam na tej weterynarii. Mam nadziej, że obie się dostaniecie i będę miała od kogo pożyczać notatki. :eviltong:
Nie martwcie się na zapas, bo pewnie próg w Olsztynie spadnie i jeszcze będziecie się razem z tego śmiać, że niepotrzebnie zjadłyście tyle nerwów.

Powodzenia ![/QUOTE]

Dziękuję bardzo za wsparcie i wiarę!To bardzo,bardzo miłe :)

[B]klaaudiak[/B],a ile masz osób przed sobą w Poznaniu?Ja 75 i nie wierzę żeby tyle odeszło :placz:

Edited by dominika405
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominika405']

[B]klaaudiak[/B],a ile masz osób przed sobą w Poznaniu?Ja 75 i nie wierzę żeby tyle odeszło :placz:[/QUOTE]

Ja - 82.. i sama nie wiem w co mam już wierzyć.. 'podobno polowa nie doniosła', ale czy oni zwiększyli limit miejsc?
Przyjęli 112 + 28 rezerwa = większość musiałaby odpaść jak to na 60 miejsc będzie.

[B][COLOR=#ff0000]Czy ktoś będzie jutro w Up w Pń i mógłby zrobić zdjęcia?[/COLOR][/B] sama jestem w pracy i nie dam rady tam dojechać.

[FONT=arial narrow][SIZE=1]Czekając, bojąc się jutra.. i kolejnych list.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

W Olsztynie "trochę" więcej musi odejść.
Też dziękuję za wsparcie ;)
Oby za parę dni już mogłyśmy się śmiać z tych stresów

radziłabym sie nie sugerować tym podobno połowa nie doniosła
gadali ze mało osób złożyło w Lublinie co się okazało nieprawdą bo próg nie zleciał dużo

Edited by micra
Link to comment
Share on other sites

Zuza,ja już nic nie spekuluję. Jestem jakaś wykończona,coś na kształt depresji.Dlatego jutro wstaję rano i wracam do biegania(które porzuciłam lata świetlne temu).Może sport pomoże mi wrzucić na luz.

Klaudia,ja jestem z Warszawy,więc nie mam szans pojechać i zobaczyć(wiem,że i tak się teraz nie dostaniemy,więc nie miałoby to sensu)[SIZE=1].Ja również proszę Poznań o jutrzejszy łaskawy próg.Poznaniu zlituj się... [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Okej, okej ale chciałabym mieć jakąś inf. o progu.. Może ktoś inny? Albo ktoś kto ma konto na biologu? Bo nie wiem czy mam się już załamać czy czekać na kolejną listę i dopiero wtedy.. Oj nie Ty jedna masz dość.. mnie też wykańcza już to czekanie :( tym bardziej wiem że są małe szanse..

Link to comment
Share on other sites

Tak, pierwszy raz. Dostałam się na politechnikę poznańską i w razie czego tam idę, ale nie wiem czy wtedy nie poprawiać matury. sama nei wiem co robić.. Ciężko zdawać matury podst. ( + ustne) + 2 razy R. no i skończyć 3 klasę z paskiem najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...