Jump to content
Dogomania

Bezdomny Boczek z nadwagą.... pogryziony przez amstafa.... zbieramy stałe na dt....


danavas

Recommended Posts

Olka nie musi chudnąc bo to takie maleństwo jest....
a Ziobrowa pinda jedna ma takie długie nogi że jej biodra są na wysokości moich cycków...jawna niesprawiedliwość... więc ja grubasek z krótkimi łapkami podejmuje wyzwanie ....godzina za kilogram!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']kurde ale on chyba nie będzie tracił kilosa dziennie bo padnę na twarzyczkę.... tak raz na tydzień to wystarczy...wtedy się godzinkę rozłoży i po 10 minut dziennie dam radę...;)[/QUOTE]

No to wlasnie dlatego ja probuje ustalic ile boczek schudl;)
Wczoraj cwiczylam godzine. A pozniej padlam;)

Ktoras jeszcze cwiczy??:D

Link to comment
Share on other sites

hahahaahha ale sie porobilo,Boczek jako motwacja do zrzucania cialka....to ja wam zdradze sekret Boczka-przede wszystkim MZ...POSILKI O STALYCH PORACH W MNIEJSZYCH PORCJACH I SCHODY,DUZO SCHODOW,RUCH NA SWIERZYM POWIETRZU ITP...A CO DO GODZ ,TO JUZ MACIE MOJE DROGIE JAKIES 5 DO ODCWICZENIA,

Link to comment
Share on other sites

a tak jeszcze na marginesie...jego schudniecie bylo dla jego dobra,Bo nie mial sily wlazic po schodach nie wspominajac juz o tym ze nawet nogi do sikania nie byl w stanie podniesc a koope robil tak jak stal,bo nie umial sie ZLOZYC do pozycji NA KOOPE,A TERAZ NAWET TROSZKE BIEGA,wiec epiej mu sie zyje zdecydowanie,on nigdy talii osy mial nie bedzie ale taka otylosc moglaby mu wkoncu zaszkodzic na narzady itp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...