Jump to content
Dogomania

Galeria Tollerki Forzy!


Viz

Recommended Posts

  • Replies 779
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fot ni ma, jak się uda to będą kiedyś tam. :diabloti:

Rudość wróciła już do siebie, lekko odmóżdżyło mi psa, ale to efekt kumulowania 10-dniowej energii. Niemalże samobójstwo w wypadku tego psa. :lol:

Ale już wszystko ładnie zagojone, koniec cieczek, baj baj maszkaro :loveu:

Miło było poznać M&T :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Brzyyyydal. :lol: A na dodatek siara, bo zamiast pokazać, że mój pies odrobinkę szkolenia ma za sobą to co rusz obskakiwało mnie coś rudego z każdej strony, robiąc n-ty slalom dla zabicia nudy, bo przecież nie wypada usiedzieć w jednym miejscu 2 sekund. :roll: Przepotwarzyło mi się rude. :lol:

Szczekacz szybko załapie, że na placu trzeba się troszkę uciszyć, choc mi osobiście to tam nie przeszkadza :loveu:. Choć dla niektórych psów to nadal problem, emocje jednak biorą górę. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jaki tam brzydal!! Ruda piękność :loveu: a z zachowania to mi troszkę dzisiaj bordera przypominała :evil_lol:

Ja myślałam, żeby mu kupić transporter, ale rodzice stwierdzili, że mu niepotrzebny i kategorycznie odmówili :placz: a jak on będzie przy płocie to marne szanse, że się uspokoi, jak ja będę daleko od niego... i mam problem mały :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

[url=http://pl.youtube.com/watch?v=orwCIAkqBP8]YouTube - Story of our friendship. :-) Toller Forza.[/url]

Chciałam taki filmik stworzyć wcześniej, na roczek Forzy, ale oczywiście weny nie było. Teraz jestem chora, nudziłam się przeokrutnie, więc pozbierałam co trzeba i oto efekt. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...