Jump to content
Dogomania

Oświadczenie Fundacji Lepszy Czas


mron

Recommended Posts

[B]Założyciele Fundacji Lepszy Czas z przykrością informują o natychmiastowym wstrzymaniu prac nad powołaniem Fundacji z uwagi na skandaliczne zachowanie oraz bezprawne pomówienia za strony osoby, która miała być odpowiedzialna za kwestie zwierząt i być bezpośrednim beneficjentem Fundacji.
Jednocześnie informujemy, że żadne wartości/własności intelektualne/a nie zostały i nie będą wykorzystane bez wiedzy i zgody właściciela.

Fundatorzy ani Fundacja nie prowadzili ani nie prowadzą żadnych zbiórek pieniędzy lub działań w imieniu lub na rzecz Pani Iwony Gabor Kantorowicz.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mron'][B]Założyciele Fundacji Lepszy Czas z przykrością informują o natychmiastowym wstrzymaniu prac nad powołaniem Fundacji z uwagi na skandaliczne zachowanie oraz bezprawne pomówienia za strony osoby, która miała być odpowiedzialna za kwestie zwierząt i być bezpośrednim beneficjentem Fundacji.
Jednocześnie informujemy, że żadne wartości/własności intelektualne/a nie zostały i nie będą wykorzystane bez wiedzy i zgody właściciela.

Fundatorzy ani Fundacja nie prowadzili ani nie prowadzą żadnych zbiórek pieniędzy lub działań w imieniu lub na rzecz Pani Iwony Gabor Kantorowicz.[/B][/QUOTE]


[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Coz miala powstac Fundacja Lepszy Czas z ludzmi ktorym zaufalam - zakladajac papiery na nich i cieszac sie ze Powstanie w koncu Dom Zwierzat chorych i dla nich fundacja ale coz zycie znowu mnie nauczylo ludziom nie ufaj......[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]mial byc pieknie byli mili bardzo chcieli pomoc Iwonce i jej zwierzetom a jak sie okazalo ze dla mnie wazne sa zwierzeta a nie zeby bylo pieknie na zewnatrz firanki pierdzian[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ki a kuwety kocie jednak smierdza a ja nic nie robie - na rzecz nowej Fundacji ktora miala miec nazwe Lepszy Czas zajmuje sie chorymi, potrzebujacymi lecze stawiam na nogi gonie za karma i miejscem dla nich aby zyc ... wiec to takie trywialne banalne ze nie ma sie czym jednak pochwalic przed znajomymi i coz mila Pani postanowila zagarnac caly pomysl dla siebie a oto kawalek konwersacji ....

1. Co ze strona i jak mozna ja przejac-

nie ma takiej możliwości, strona została usunięta, ale możesz być spokojna, nie było tam jeszcze nic od Ciebie

( nic nie bylo moje...tylko byl pomysl byly zdjecia moich zwierzat byla moja historia ... nic poza tym ot tyle)

> 2.Co z papierami zlozonym w KRS - czyli w kiedy mozn adokonac zmian w
> KRS bo rozumiem ze nie wycofaliscie papierow zeby zrobic problem w > dalszym oczekiwaniu na nadanie

KRS-wniosek o KRS jest złożony na nas i nie ma absolutnie możliwości przejęcia wniosku, na nazwę która jak pamiętasz, jest również naszym pomysłem i którą zapewne wykorzystamy

To sie nazywa zlodziejstwo i kurestwo najwyzszej mocy - ale zle wraca ....
A ja coz zaczynam znowu od nowa - choc tym razem ostrozniej w doborze ludzi ktoryz slodka mina pieprza o tym ze chca pomoc .....

Z tej historii wynika tylko tyle ze wiekszosc milosnikow zwierzat sa nimi tylko w teorii - pratktyka pokazuje ze sa poprostu zlymi ludzmi
Nie wazne ile razy upadasz wazne ze potrafisz sie podniesc i to motto znowu nam towarzyszy


tak sie zakonczyla wspolpraca zanim jeszcze sie zaczela =- widac zlodzieje sie pochamowali bo wizda ze w swiecie zwierzat jako osoby nie znane gowno zrobia - a jak wynika z mojego wpisu i maila od nich chcieli to wykorzystac .... mni ewykopac bo im ni ena reke jednak smrod zwierzat a zwachali pieniadze ...
jak mozn abylo robic zbiorki jesli fundacja wedlug nich wciaz nie powstala i zwodzili mnie ze trzeba robic nastepne poprawki do poprawek...??
Fundacaj mial apowstac dla mnie i na moja rzecz a okazalo sie ze uzurpatoryz chcieli zapierdzielic pomysl i zrobic sobei wlasne targowisko proznosci a teraz ratuja sie pozal sie boze oswiadczeniem - idioci i zlodzieje

ponizej mail ktory wysla;am przed awantura wiielka i to wiad bylo moim karczemnym skandalicznym zachowaniem bo od 3 miesiecy upominalam sie zeby ruszyli tylki jak obiecali i koncu dostali KRS na dzialania w kierunku moich zwierzat - swiadkami tego sa Marzena Cieciera lekarz wet ktora byla przy rozmowach o powstaniu i dzialaniu Fundacji wspolnie z w/ w Panstwaem ktorzy ukrywaja sie pod plaszczykiem fundacji ktorej ponoc wedlug nich jeszcze ni ebylo ..... czyli Katarzyne Gutowska oraz Piotra maslanke ktorzy ukrywaja sie pod nazwa Fundacji ktora ponoc wedlug nich jeszcze nie dostal aKRS wiec jak do cholery mozn abylo zbierac cokolwiek ?? jak
Czekalam na ten KRS jak na zbawienie ni emajac w tej chwili szkolen i oni o tym wiedzieli - poprosilam ze jesli nie chca dalej ze mna to zeby przepisac fundacje n amni e-0 ale nie - majac w dupie zwierzeta bedac tylko mocnym w gebie nie oddadza co moje zebym nie mogla ruszyc i skazuja na niebyt psy i koty gnoje zlodziejskie
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.facebook.com/iwona.gaborkantorowicz[/URL]
link do facebooka o tym co sie stalo - a moje skandaliczne zachowanie wyynika z tego ze nawalam ich gnojami i zdzira za to co zrobili - kreujac sie na przyjaciol odebrali zwierzetom chleb bez zmrozenai okiem - a wystarczylo przepisac KRS abym wraz z Ewa Ludwiniak mogla dzialac dalej n arzcz istot - a tak musze zalozyc wszystko od pozcatku czekac kolejne 3 miesiace i zyc i o to im msciwym gnojom widac chodzilo bo nie chcialam zatanczyc jak mi zagrali

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Maila moje w sprawie dalszych losow Fundacji ktora miala byc zalozona dla mnie ....

Kasia przepraszam ale ten mail nie odpowiada na pytania - zatem napisze w punktach moze bedzie jasniej[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]1. Co ze strona i jak mozna ja przejac [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]2.Co z papierami zlozonym w KRS - czyli w kiedy mozn adokonac zmian w KRS bo rozumiem ze nie wycofaliscie papierow zeby zrobic problem w dalszym oczekiwaniu na nadanie KRS[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#444444][FONT=Verdana]iwona[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#444444][FONT=Verdana]W dniu 2012-09-07 19:36:38 użytkownik <[email protected]> napisał:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]> Przepraszam, że dopiero odpisuje, ale jestesmy na swiezo po konsultacji z prawnikiem, w nawiazaniu do ktorej rezygnujemy z jakiejkolwiek wspolpracy, zyczac sukcesow w realizacji celow. KiP [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Kasiu, [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Przesyłam ci linki do stron z ktorych mozna skorzystac w celu zlozenia zazalenai na opieszalosc sadow.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Z tego co wiem to czekac mozna i ponad pol roku z tym ze ja nie mam na to czasu. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Wiec sugeruje zeby zlozyc takie zazalenie - jesli nie mozesz i nie masz czasu podaj sad w ktorym zlozono wnioski i osobe z ktora sie kontaktowaliscie - napisze i zloze.[/FONT][/COLOR]

[URL]http://lexplay.pl/artykul/Postepowanie-Sadowe/Skarga-na-orzeczenie-referendarza[/URL]
[URL]http://www.ngo.zmw.pl/data_files/wysiwyg/Doc/KRS a fundacje i stow.pdf[/URL]
[URL]http://prawoity.pl/wiadomosci/skarga-na-opieszalosc-sadu[/URL]
[URL]http://www.e-podatnik.pl/artykul/fiskus/12834/Jak_sie_poskarzyc_na_opieszaly_sad_i_uzyskac_odszkodowanie_od_Skarbu_Panstwa.html[/URL]
[URL]http://prawo.rp.pl/artykul/834366.html[/URL]

[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Pytalas w Price o mozliwosc skorzystania z ich ksiegowosci ? Mam ksiegowa ale tak jak mowilismy wczesniej Price ma mozliwosci marketingowe jakich nie ma przypadkowa ksiegowosci i zdecydowanie daje lepszy start nawet w pozniejszym dotarciu do sponsorów - inaczej patrzy si en afirme ktora korzysta z Priica - zreszta jak rozmawialismy sama o tym wspominalas. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Fundacja musi miec takze prawnika - macie kogos czy mam znalezc ? [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Dla mnie to jest walka o przezycie Kasia i nie moge czekac az sie Sad zlituje bo nie jest to argument dla psow i kotow jak mnie stad wywali koles bez zadnego sentymentu. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Zaplacilam za ten miesiac i musze znalezc mozliwosc finansowania nastepnego - na vive tego nie zrobie a szkolenia dadza mi taka mozliwosc za dwa miesiace bo zanim zaczne szkolic i splynie mi kasa to tyle wlasnie potrwa zatem musze miec ten KRS bez czekania na to co zrobi i kiedy zrobi sad.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Teraz jest dobry czasna zebranie na zwierzeta i pomimo tego ze Piotrek uwaza ze idioci siedza na facebooku dla tej dzialalnosci to jest niezbedne bo tam sa potencjalni darczyńcy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Karme mam zabezpieczona leczenie tez bo myslalam o tym wczesniej wiedzac co bedzie pod koniec sierpnia-jednak to nie wszystko. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Moge mieszkac w domu z niepomalowanymi scianami i z nierozpakowanymi ksiazkami ale musze mieszkac , moge takze mieszkac w domu w ktorym smierdzi bo to w wypadku posiadania takiej ilosci i tego rodzaju dzialalnosci jest dosc naturalne pomimo urabiania rak po pachy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]I wydaje mi sie ze jesli trzeba pojsc gdziekolwiek porozmawiac o fundacji to zdecydowanie dobrze zebym byla przy takiej rozmowie bo mam argumenty ktorycj ani Ty ani Piotrek nie macie z racji tego ze nie jestescie w srodku tego cyklonu. i mozesz mi wierzyc ze nie zawsze chodze w dresie i porysowane rece przez prace chowam pod koszula i potrafie wygladac jak czlowiek.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#444444][FONT=Verdana]pozdrowionka [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]iwona


To byl mail ktory wyslalam w zeszlym tygodniu proszac unizenie o to zeby ktos sie ruszyl w sprawie KRS i to widac wedlug Pani Katarzyny oraz Piotra jest skandaliczne!!!![/FONT][/COLOR]

Edited by czarna anda
Link to comment
Share on other sites

Fundacja zawiazala sie prawnie w czerwcu - balam sie tego ze mnie ktos wysuda ale z powodu zyciowych zakretow ni emogam miec Fundacji na siebie zatem zglosili sie oni mialo byc zajebiscie i pieknie a wyszlo jak zwykle
panienka sie obrazila i kopnela mnie w tylek wmawiajac mi ze Fundacja dla zwierzat to nie opieka nad 50 zwierzetami i oni sa tacy zarobieni ze nie maja czasu a ja si eopierdzielam ot sprzatajac gowna i leczac chore
Oferowali pomoc byli razy kilka pomalowali pokoj dali siatke n awoliere - o nic nie prosilam !!!!!!!

i uwazali to za swoj okropny zajebisty wklad dla Pani od gowien czyli mnie
Zaczelam ponaglac o KRS i pewno juz dawno w ich glowkach zaswitalo ze fundcaja to moze byc fajna rzecz szczegolni ebez zwierzat na stanie i zaczeli skrecac ze znowu poprawki do poprawek itp..... minitowalam zeby zaczeli monitowac KRS od 8.08 bylo albo za duzo korkow albo nie bylo mozliwosci sie dodzwonic albo cos tam cos tam ... i wyszlo szydlo z wora!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Piotrze i Katarzyna sciagnijsci eswoje smieszne oswiadczenie ze strony w ktorym tylko sie pograzacie a moje skandaliczne zachowanie jest tylko krzykiem rozpaczy z powodu waszego chgamstwa i nie ma nic skandalicznego w nazwaniu kogos zdzira jesli ten ktos kradnie pomysl fundacje i jeszcze nie ma zamiaru pozwolic na jej funkcjowanie tym dl aktorycj jest stworzona - jestescie zwyklymi oszustami hipokrytami i zlodziejami i prosze uprzejmie mozeci epodac mnie do sadu mam to centralnie w dupie

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#444444][FONT=Verdana]A tu maila od imc Pani Prezes odnosnie statutu - ni estatusu - widac nawet tego nie rozroznia ...


"Sytuacja wygląda następująco:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]> 1)-w sądzie podobno wysłali pismo 29.08, o jakiś brakach, ale nie potrafili [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]> mi powiedziec co w nim było, a list jeszcze nie dotarł nawet na pocztę, bo [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]> sprawdzałam[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]> -sąd ma 3 miesiące na wydanie krs, a te miną 29.09, a z wnioskami o [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]> uzupełnienie dłużej[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]> -skargi i zażalenia można wysyłać po terminie[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]> -pamiętaj, że na status od Ciebie czekałam kilka tygodni, oczywiście jak [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]> wszystko mozna było zacząć wcześniej[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Powyższy wątek i oświadczenie powstał tylko z powodu bezpodstawnego pomawiania nas przez Panią Iwonę Gabor Kantorowicz na swoim profilu na facebooku i zablokowaniu możliwości dodania z naszej strony komentarza.

Jak widzimy powyżej jest to normalna rzecz.

Link to comment
Share on other sites

ale tutaj jakoś nikt nie jest zablokowany:)
Iwona na pewno dyplomatą nie jest i nie każdy musi ją lubić, bywa kontrowersyjna...
Ale nikt tutaj nie powie, że działa na szkodę zwierząt. A takie załatwienie przez was sprawy jest ewidentnie działalnością na ich szkodę.
Ciekawe jakich byście użyli słów pod swoim adresem gdyby sytuacja była odwrotna. Gdyby od Iwony zależało Wasze być albo nie być i pieniądze na życie i utrzymanie zwierząt, które są na wszsym utrzymaniu? Może nie karmcie swoich zwierząt i siebie przez jakis czas. Taki drobny eksperyment...A ja któreś zachoruje, to...ups...trudno, niech sobie choruje, może mu się uda.
A byliście kiedyś bez dachu nad głową?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']ale tutaj jakoś nikt nie jest zablokowany:)
Iwona na pewno dyplomatą nie jest i nie każdy musi ją lubić, bywa kontrowersyjna...
Ale nikt tutaj nie powie, że działa na szkodę zwierząt. A takie załatwienie przez was sprawy jest ewidentnie działalnością na ich szkodę.
Ciekawe jakich byście użyli słów pod swoim adresem gdyby sytuacja była odwrotna. Gdyby od Iwony zależało Wasze być albo nie być i pieniądze na życie i utrzymanie zwierząt, które są na wszsym utrzymaniu? Może nie karmcie swoich zwierząt i siebie przez jakis czas. Taki drobny eksperyment...A ja któreś zachoruje, to...ups...trudno, niech sobie choruje, może mu się uda.
A byliście kiedyś bez dachu nad głową?[/QUOTE]

Właśnie to kontrowersyjne zachowanie Pani Iwony spowodowało, że nie chcemy za nie ponosić odpowiedzialności prawnej i finansowej dlatego zaniechaliśmy projekt utworzenia fundacji.

A tak a propo to nie my przyszliśmy to Pani Iwony i chcieliśmy wykorzystać jej działalność do propagowania naszej niedoszłej fundacji i zbierania pieniędzy tylko Pani Iwona wykorzystała naszą naiwność i chęć pomocy a po pierwszej decyzji z naszej strony (nie chodzi o niezakładanie fundacji tylko wcześniej) z którą Pani Iwona się nie zgodziła zostaliśmy obrzuceni obelgami i wyzwani od złodziei.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']Piotrze i Katarzyna sciagnijsci eswoje smieszne oswiadczenie ze strony w ktorym tylko sie pograzacie a moje skandaliczne zachowanie jest tylko krzykiem rozpaczy z powodu waszego chgamstwa i nie ma nic skandalicznego w nazwaniu kogos zdzira jesli ten ktos kradnie pomysl fundacje i jeszcze nie ma zamiaru pozwolic na jej funkcjowanie tym dl aktorycj jest stworzona - jestescie zwyklymi oszustami hipokrytami i zlodziejami i prosze uprzejmie mozeci epodac mnie do sadu mam to centralnie w dupie[/QUOTE]

Pani Iwono - To jest właśnie pomówienie i skandaliczne zachowanie.
Faktycznie do tej pory nie istnieje żadna fundacja zajmująca się starymi i chorymi zwierzętami i to jest genialny pomysł.
Nie bronimy Pani zakładać swojej Fundacji która ma się nazywać według Pani propozycji - Wesołe jest życie staruszka.
Fundacja Lepszy Czas miała mieć dużo większy zakres działania niż tylko wsparcie Domu Zwierząt Iwony, Zarówno jej status, nazwa jak i zakres działalności nie był Pani dziełem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda'][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Coz miala powstac Fundacja Lepszy Czas z ludzmi ktorym zaufalam - zakladajac papiery na nich i cieszac sie ze Powstanie w koncu Dom Zwierzat chorych i dla nich fundacja ale coz zycie znowu mnie nauczylo ludziom nie ufaj......[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]mial byc pieknie byli mili bardzo chcieli pomoc Iwonce i jej zwierzetom a jak sie okazalo ze dla mnie wazne sa zwierzeta a nie zeby bylo pieknie na zewnatrz firanki pierdzian[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ki a kuwety kocie jednak smierdza a ja nic nie robie - na rzecz nowej Fundacji ktora miala miec nazwe Lepszy Czas zajmuje sie chorymi, potrzebujacymi lecze stawiam na nogi gonie za karma i miejscem dla nich aby zyc ... wiec to takie trywialne banalne ze nie ma sie czym jednak pochwalic przed znajomymi i coz mila Pani postanowila zagarnac caly pomysl dla siebie a oto kawalek konwersacji ....

1. Co ze strona i jak mozna ja przejac-

nie ma takiej możliwości, strona została usunięta, ale możesz być spokojna, nie było tam jeszcze nic od Ciebie

( nic nie bylo moje...tylko byl pomysl byly zdjecia moich zwierzat byla moja historia ... nic poza tym ot tyle)

> 2.Co z papierami zlozonym w KRS - czyli w kiedy mozn adokonac zmian w
> KRS bo rozumiem ze nie wycofaliscie papierow zeby zrobic problem w > dalszym oczekiwaniu na nadanie

KRS-wniosek o KRS jest złożony na nas i nie ma absolutnie możliwości przejęcia wniosku, na nazwę która jak pamiętasz, jest również naszym pomysłem i którą zapewne wykorzystamy

To sie nazywa zlodziejstwo i kurestwo najwyzszej mocy - ale zle wraca ....
A ja coz zaczynam znowu od nowa - choc tym razem ostrozniej w doborze ludzi ktoryz slodka mina pieprza o tym ze chca pomoc .....

Z tej historii wynika tylko tyle ze wiekszosc milosnikow zwierzat sa nimi tylko w teorii - pratktyka pokazuje ze sa poprostu zlymi ludzmi
Nie wazne ile razy upadasz wazne ze potrafisz sie podniesc i to motto znowu nam towarzyszy


tak sie zakonczyla wspolpraca zanim jeszcze sie zaczela =- widac zlodzieje sie pochamowali bo wizda ze w swiecie zwierzat jako osoby nie znane gowno zrobia - a jak wynika z mojego wpisu i maila od nich chcieli to wykorzystac .... mni ewykopac bo im ni ena reke jednak smrod zwierzat a zwachali pieniadze ...
jak mozn abylo robic zbiorki jesli fundacja wedlug nich wciaz nie powstala i zwodzili mnie ze trzeba robic nastepne poprawki do poprawek...??
Fundacaj mial apowstac dla mnie i na moja rzecz a okazalo sie ze uzurpatoryz chcieli zapierdzielic pomysl i zrobic sobei wlasne targowisko proznosci a teraz ratuja sie pozal sie boze oswiadczeniem - idioci i zlodzieje

ponizej mail ktory wysla;am przed awantura wiielka i to wiad bylo moim karczemnym skandalicznym zachowaniem bo od 3 miesiecy upominalam sie zeby ruszyli tylki jak obiecali i koncu dostali KRS na dzialania w kierunku moich zwierzat - swiadkami tego sa Marzena Cieciera lekarz wet ktora byla przy rozmowach o powstaniu i dzialaniu Fundacji wspolnie z w/ w Panstwaem ktorzy ukrywaja sie pod plaszczykiem fundacji ktorej ponoc wedlug nich jeszcze ni ebylo ..... czyli Katarzyne Gutowska oraz Piotra maslanke ktorzy ukrywaja sie pod nazwa Fundacji ktora ponoc wedlug nich jeszcze nie dostal aKRS wiec jak do cholery mozn abylo zbierac cokolwiek ?? jak
Czekalam na ten KRS jak na zbawienie ni emajac w tej chwili szkolen i oni o tym wiedzieli - poprosilam ze jesli nie chca dalej ze mna to zeby przepisac fundacje n amni e-0 ale nie - majac w dupie zwierzeta bedac tylko mocnym w gebie nie oddadza co moje zebym nie mogla ruszyc i skazuja na niebyt psy i koty gnoje zlodziejskie
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Informacja o zbieraniu pieniędzy jest umieszczona tylko i wyłacznie z powodu pomówień nas o kradzież.
A zasłanie własnej niekompetencji w stosunkach między ludzkich biedą zwierząt to chyba nie przystoi takiej społeczniczce.

Jak ktoś nie ma możlliwości utrzymania 50 zwierząt to nie bierze ich na swoją głowę.

Link to comment
Share on other sites

No....niech wezmą ci co ich stać... tylko oni w gównach babrać się nie chcą, więc niech psy i koty zdychają a my dalej miejmy czyste rączki i dobre samopoczucie, przecież kochamy zwierzątka. Dopóki to nie my sobie rączki i główki zaprzątamy...
To ja jednak wolę tych kontrowersyjnych, nawet jak ich szybko ponosi. Przynajmniej wiem, że intenje mają szczere
Przede wszystkim jednak wiem, co robią i że jak to robią to w pełni i z serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']No....niech wezmą ci co ich stać... tylko oni w gównach babrać się nie chcą, więc niech psy i koty zdychają a my dalej miejmy czyste rączki i dobre samopoczucie, przecież kochamy zwierzątka. Dopóki to nie my sobie rączki i główki zaprzątamy...
To ja jednak wolę tych kontrowersyjnych, nawet jak ich szybko ponosi. Przynajmniej wiem, że intenje mają szczere
Przede wszystkim jednak wiem, co robią i że jak to robią to w pełni i z serca.[/QUOTE]

My w przeciwieństwie do Pani Iwony nie oskarżamy jej o nic i cenimy to co robi ale nie chcemy z nią podejmować współpracy.
Do czego Pani Iwona próbuje nas zmusić.
Jeśli Pani woli tych kontrowersyjnych to proszę założyć fundację z Panią Iwoną ja osobiście opłacę Pani wniosek do KRS-u.
Myślę że z papierami nie będzie problemu, gdyż na pewno Pani Iwona ma je przygotowane - wystarczy zmienić nazwę na Jej własną którą proponowała.

W przeciwieństwie do Pani Iwony życzymy jej wszystkiego dobrego i nie wnosimy na forum kwestii mogących podważać Jej wiarygodność .

Link to comment
Share on other sites

To Państwo pod przymusem pojechali do złożyć wniosek w KRS?
Nie sądzę, żeby Iwona wymusiła ten krok. Może trzeba było pomyśleć zawczasu, że takie kroki pododują podjecie działań bez względu na okoliczności przyrody, tym bardziej, że wiedzieli Państwo w jakiej sytuacji jest Iwona i ile zwierząt ma na utrzymaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mron']

Jak ktoś nie ma możlliwości utrzymania 50 zwierząt to nie bierze ich na swoją głowę.[/QUOTE]A to już jest chwyt poniżej pasa!!!! gdyby nie pani Iwona, to dziesiątki psów w największej potrzebie, ktorych nikt nie chcial lub nie mógl wziąc, umierałoby w ciezkich cierpieniach i samotności! Nie znam drugiej takiej osoby, ktora z takim poświęceniem i z takim sercem ratuje ciezko chore psy, nie mając pewności, czy jutro bedzie miała gdzie mieskzać i co jeśc. Jej zwierzeta są oczywiście zabezpieczone w karmę. Ona raczej nie. Byście się wstydzili pisac w ogóle takie rzeczy! Chcialabym miec tyle odwagi i samozaparcia co ona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']To Państwo pod przymusem pojechali do złożyć wniosek w KRS?
Nie sądzę, żeby Iwona wymusiła ten krok. Może trzeba było pomyśleć zawczasu, że takie kroki pododują podjecie działań bez względu na okoliczności przyrody, tym bardziej, że wiedzieli Państwo w jakiej sytuacji jest Iwona i ile zwierząt ma na utrzymaniu.[/QUOTE]

Ma Pani racje, gdybyśmy wiedzieli z jakim typem człowieka mamy do czynienia a Panią Iwonę znamy krótko i z polecenia naszej Pani weterynarz, nigdy byśmy się nie zdecydowali na współpracę. Jest to dla nas niewątpliwie bolesna lekcja.
Poznanie Pani Iwony było tylko bodźcem do realizacji wcześniejszych naszych planów; które nie zostaną zrealizowane; a poznawszy Ją pomyśleliśmy, że praca na rzecz ludzi i zwierząt którą i tak wykonujemy obejmie swoim zasięgiem również Ją. Niestety ze względu na zachowanie Pani Iwony musieliśmy te plany skorygować.

Niestety zachowanie Pani Iwony z ostatnich kilku dni nie pozwala nam zaufać jej i ponosić konsekwencje prawne i finansowe Jej poczynań.

Podkreślamy, że życzymy Pani Iwonie wszystkiego dobrego ale nie naszym kosztem - i nie chodzi tu tylko o finanse.

Pani Iwona zapomina również wspomnieć w ferworze obelg i emocji, że mimo braku KRS-u i sponsorów staraliśmy się jej pomagać przez ostatnie miesiące.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mron']
Pani Iwona zapomina również wspomnieć w ferworze obelg i emocji, że mimo braku KRS-u i sponsorów staraliśmy się jej pomagać przez ostatnie miesiące.[/QUOTE]
Nieprawda, nie zapomina wspomniec o waszej pomocy! ja czytalam albo tu albo nafb o pomalowanym pokoju i chyba ogrodzeniu, czy cos.
ps.
nie wiem dlaczego wyświetla się, ze mam 0 postów, i wygląda na to, ze specjalnie się tu zalogowalam. wypowiadalam się na innych wątkach jakis czas temu i nawet tych wątkow nie mam w subskrybcjach, zupelnie nie wiem dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co Państwo robią na rzecz zwierząt i w jakim zakresie ale niestety patrząc na wypowiedź o 50 zwierzętach oraz sposób załatwienia tej sprawy obawiam się, że zakres tej pomocy jest mocno ograniczony.
Myślę, że gdyby rzeczywiście interesował Was dobrostan tych zwierząt, to by było powiedziane: ponieśliśmy takie i takie koszty, zwróć nam tyle do dnia... i wycofalibyście się w ten sposób z tej współpracy. Tym bardziej, pisząc teraz, że działania będą zawieszone. Czyli jak mniemam, te działania opierały się głównie na Iwonie. I to Jej zwierzętom utrudniliście życie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Nie wiem co Państwo robią na rzecz zwierząt i w jakim zakresie ale niestety patrząc na wypowiedź o 50 zwierzętach oraz sposób załatwienia tej sprawy obawiam się, że zakres tej pomocy jest mocno ograniczony.
Myślę, że gdyby rzeczywiście interesował Was dobrostan tych zwierząt, to by było powiedziane: ponieśliśmy takie i takie koszty, zwróć nam tyle do dnia... i wycofalibyście się w ten sposób z tej współpracy. Tym bardziej, pisząc teraz, że działania będą zawieszone. Czyli jak mniemam, te działania opierały się głównie na Iwonie. I to Jej zwierzętom utrudniliście życie.[/QUOTE]

"Nie wiem" jest słowem kluczowym.
Nikomu niczego nie utrudniliśmy to Pani Iwona nam uprzykrza życie a zarzuty Pani wynikają z niewiedzy i niezrozumienia sytuacji.
Nie domagaliśmy się ani nie domagamy się zwrotu żadnych kosztów od Pani Iwony. Jedyne o co prosimy o uszanowanie naszej decyzji, że nie podejmiemy z Panią Iwoną współpracy.

Jeszcze raz chciałbym podkreślić, że:
[COLOR=#000000]Niestety zachowanie Pani Iwony z ostatnich kilku dni nie pozwala nam zaufać Jej i ponosić konsekwencje prawne i finansowe Jej poczynań.
[/COLOR]a takie by spoczywały na nas jako fundatorach i członkach zarządu fundacji.

Rozumiemy państwa oburzenie i wątpliwości, wynikające ewidentnie z braku pełnej informacji ale rzucanie obelg i wyzywanie od złodziei nie jest żadnym rozwiązaniem.
Działania w zakresie tworzenia podstaw fundacji opierały się tylko na naszej pracy. Praca Pani Iwony jakkolwiek szlachetna polegała na zajmowaniu się zwierzętami za które wzięła odpowiedzialność i nie miała nic wspólnego z przygotowaniem uruchomienia fundacji.

Dziękujemy za wszelki komentarze i chociaż próbę usłyszenia prawdy.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

a jaki miał być zakres działania fundacji? I czym mieli się Państwo zajmować?
Bo wg mnie, największa, najcięższa i najtrudniejsza jest praca przy chorych zwierzętach
Formalności to nie jest przyjemność ale przechodzi się je na początku a potem zależnie od następujących zmian. I z tego co wiem, Iwona rozmawiała o wsparciu medialnym z pewnymi osobami, jeśli chodzi o finansowanie to też poczyniła jakieś kroki, czyli akurat najważniejsze dla działań fundacji na rzecz zwierząt załatwiała Iwona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mron']"Nie wiem" jest słowem kluczowym.
Nikomu niczego nie utrudniliśmy to Pani Iwona nam uprzykrza życie a zarzuty Pani wynikają z niewiedzy i niezrozumienia sytuacji.
Nie domagaliśmy się ani nie domagamy się zwrotu żadnych kosztów od Pani Iwony. Jedyne o co prosimy o uszanowanie naszej decyzji, że nie podejmiemy z Panią Iwoną współpracy.

Jeszcze raz chciałbym podkreślić, że:
[COLOR=#000000]Niestety zachowanie Pani Iwony z ostatnich kilku dni nie pozwala nam zaufać Jej i ponosić konsekwencje prawne i finansowe Jej poczynań.
[/COLOR]a takie by spoczywały na nas jako fundatorach i członkach zarządu fundacji.

Rozumiemy państwa oburzenie i wątpliwości, wynikające ewidentnie z braku pełnej informacji ale rzucanie obelg i wyzywanie od złodziei nie jest żadnym rozwiązaniem.
Działania w zakresie tworzenia podstaw fundacji opierały się tylko na naszej pracy. Praca Pani Iwony jakkolwiek szlachetna polegała na zajmowaniu się zwierzętami za które wzięła odpowiedzialność i nie miała nic wspólnego z przygotowaniem uruchomienia fundacji.

Dziękujemy za wszelki komentarze i chociaż próbę usłyszenia prawdy.

Pozdrawiam.[/QUOTE]Kiedy czytając Wasze komenatrze nijak prawdy zrozumieć nie potrafię właśnie. Przepraszam, co w takim razie miała robić Pani Iwona? Czym w ogóle powinna się zajmowac fundacja? Liczeniem kasy i pisaniem papierków? o co tu chodzi? Własnie pani Iwona nic innego nie robi od świtu do nocy oprócz zajmowania się zwierzetami w największej potrzebie, którym nikt nie chce lub nie umie pomóc. Miala zostawić swoich podopiecznych i latac po sądach czy urzędach? Ztcie by za zwierzęta oddala..zreszta chyba to zrobiła już dawno, bo nie zauważam, zeby miala jakieś swoje życie.
A jakie Wy przepraszam mielibyscie ponisic konsekwencje prawne i finanasowe przez panią Iwonę i jej poczynania- patrz przez jej pomoc i oddanie zwierzetonm? Teraz dopiero nic nie rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...