Jump to content
Dogomania

* Bestialska galeria *


Besti

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie wszystkie molosowate jak i TTB są jak najbardziej w moim typie, z wszystkimi mogłabym łazić, jak mi kolega kiedyś dał na potrzymanie swoją rottke to byłam wniebowzięta, uwielbiam duże psy, jak mieć to tylko takiego:loveu:

Edited by leónowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']U mnie wszystkie molosowate jak i TTB są jak najbardziej w moim typie, z wszystkimi mogłabym łazić, jak mi kolega kiedyś dała na potrzymanie swoją rottke to byłam wniebowzięta, uwielbiam duże psy, jak mieć to tylko takiego:loveu:[/QUOTE]
Olbrzymy o gołębim sercu:loveu: uwielbiam takie wielkopsy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']Dokładnie.Szkoda ,że nie przyjaźnimy się z żadnym,Luna miałaby towarzysza zabaw ,a ja uciechę dla oczu:loveu:[/QUOTE]

"Uciechę dla oczu":evil_lol: Trzeba jakiegoś rocia przygarnąć, będzie raźniej

[quote name='Sonka95']Hej :loveu:

W mojej to jak miała cieczkę to zakochał się taki rottweiler :loveu: Ślinił się i nie chciał odejść ...kochane stworzenie :loveu: U nas w parku to tylko jeden rottek chodzi :shake:[/QUOTE]

Bo to kochliwe pieski:loveu: Rzeczywiście tej rasy jest mało bo mają taką a nie inną opinię więc przestała być "modna".
Pierwszego rottka zobaczyłam ok 15lat temu? Jak byłam dzieciakiem. Jejku jak ja się go bałam głupia! Zakochałam się od razu i tak mi zostało:loveu:

[quote name='leónowa']U mnie na wsi są takie dwa bezogonowe rottki, które nigdy w dodatku nie wychodzą poza ciasne podwórko, aż sie miałam kiedys spytać właściciela czy mogę je wypożyczyć, ale mi troche głupio:razz:[/QUOTE]

Pytaj pytaj, weź od razu dwa na spacer, jeden w jedną rękę, drugi w drugą:evil_lol:

[quote name='unikatowydiament']u Naj jest tylko jeden rotek Max,ma 11 lat,i jest bez ogona,ale nie jest w moim typie,chociaż ma super charakter,no lubi większość psów,sporo ich olewa,a mojego Ksieciunia,jak widzi to zawsze chce zjeść:diabloti:[/QUOTE]

Bo może chce Księciuniowi Pańcię porwać więc musi go zniszczyć:evil_lol: Dlaczego nie w typie? Z powodu wyglądu?

[quote name='leónowa']U mnie wszystkie molosowate jak i TTB są jak najbardziej w moim typie, z wszystkimi mogłabym łazić, jak mi kolega kiedyś dała na potrzymanie swoją rottke to byłam wniebowzięta, uwielbiam duże psy, jak mieć to tylko takiego:loveu:[/QUOTE]

Ja wszystkie molosowate lubię klepać bo to takie mięśniaki:evil_lol:

[quote name='aganela']Olbrzymy o gołębim sercu:loveu: uwielbiam takie wielkopsy:smile:[/QUOTE]

Też masz takie wielkopsy. Ile waży przeciętny ONek?

[quote name='leónowa']No cóż, ale moja kochana rodzinka wciąż żyje stereotypami i za nic nie chciała się zgodzić na wielkopsa, więc mam co mam, ale jak pójdę na studia to sobię odbiję:evil_lol:[/QUOTE]

Leoś będzie miał rodzeństwo:cool3: Chociaż i tak wolałby myszkę w akwarium haha

Link to comment
Share on other sites

Jednak chyba wybiorę drugiego psa, bo ta myszka mysiałaby być w niezniszczalnym tym akwarium, w przeciwnym razie długiego życia by nie miała:evil_lol:

A co do rottków to może sie gościa kiedyś spytam, ale dlatego, że chciałabym jeszcze troche pożyć wolałabym pojedynczo takie bestyje wyprowadzać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Besti']"Uciechę dla oczu":evil_lol: Trzeba jakiegoś rocia przygarnąć, będzie raźniej[/QUOTE]

gdybym tylko mogła...:-( ale kiedyś na pewno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Jednak chyba wybiorę drugiego psa, bo ta myszka mysiałaby być w niezniszczalnym tym akwarium, w przeciwnym razie długiego życia by nie miała:evil_lol:

A co do rottków to może sie gościa kiedyś spytam, ale dlatego, że chciałabym jeszcze troche pożyć wolałabym pojedynczo takie bestyje wyprowadzać:evil_lol:[/QUOTE]

Pancerna klatka ale i tak Leon by ją pilnował:evil_lol:

[quote name='rashelek']U nas w sumie rottek jest tylko jeden na osiedlu. Wielkie toto jak krowa, nie dość, że wysokie to masywne strasznie :P Trochę mnie przeraża jednak. Rottki mi się bardzo podobają, ale u kogoś, sama bym mieć nie chciała.[/QUOTE]

Aj tam krowa odrazu, misiu do przytulania:eviltong:

[quote name='marta.k9080']gdybym tylko mogła...:-( ale kiedyś na pewno[/QUOTE]

Wszytko można:eviltong:

[quote name='aganela']Onek sunia to tak ok.30kg, pies ok.35-40kg,a Luniasta mi chyba trochę wyrosła,bo jest wyższa i większa od poprzedniej suni...to może mieć z jakieś 35kg....ale ona ostatnio nie ma gołębiego serca....[/QUOTE]

To sporo, duża dziewczynka:) Rozmawiałam wczoraj z jedną panią, jej onek waży 45kg bo wyrósł skubany:evil_lol:

[quote name='Sonka95']Mi się rottki podobają :loveu:, ale puki mieszkam z rodzicami mogę mieć tylko jednego psa :shake:[/QUOTE]

Może i dobrze ze jednego, bo by człowiek zaraz 10 przygarnął:loveu:

[quote name='unikatowydiament']Ja wolałam inne Rotki,te dawniejsze,ale nie zpasione,niższe ni zobecnie,o dużej głowie,krótkiej szyi,takich zwartych,i krótkich,dużej i pojemnej klatce piersiowej.[/QUOTE]

Właśnie wzrost się zmienił, nabrały zwinności, wcześniej były to takie klocki troszkę:) Ja wolę teraźniejsze zdecydowanie

[quote name='marta.k9080']Witajcie Bestyjki,może u Was trochę śniegu się zachowało...bo u nas zaraz zniknie:shake:[/QUOTE]

Cześć Lunki:) Topnieje ale nie ma chlapy. Wkońcu Bestia może iść na balkon i pojeść resztki śniegu:evil_lol: wcześniej balkon był cały zasypani i nie mogłam go zrzucić na dół.

[quote name='betty_labrador']czesc :D witamy sie w niedziele :) Na jakis spacerek sie wybieracie? :razz:[/QUOTE]

Cześć cześć! Nic nam się dzisiaj nie chce, nie ma spaceru:eviltong:

[quote name='unikatowydiament']hello niedzielnie Dziewczyny:)[/QUOTE]

Hej w nudną i leniwą niedziele:)

[quote name='Sonka95']Cześć [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG]
U nas to cały dzień pada deszcz ....[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/shake.gif[/IMG][/QUOTE]

Cześć Sońki! Deszcz? Oby tylko przymrozku nie było bo może być fajnie:evil_lol: A taki ładny śnieg leżał...





Szału dostaje od 3dni! Bestia nauczyła się piszczeć, jęczeć i warczeć:shake: Chce gdzieś wejść to od razu ał eł eł więc ją pszczam bo uszy więdną... Jak się nią chwile nie interesuje to zaraz warczy na mnie i musze gadać do niej to jest spokój:roll: Pokarze Wam kiedyś

Link to comment
Share on other sites

U nas śnieg właściwie stopniał i jest chlapa (wczoraj padało):P
Też bardziej mi się podobają "dzisiejsze" rottki :loveu: zwinniejsze i lżejszej budowy
[quote name='Besti']Szału dostaje od 3dni! Bestia nauczyła się piszczeć, jęczeć i warczeć:shake: Chce gdzieś wejść to od razu ał eł eł więc ją pszczam bo uszy więdną... Jak się nią chwile nie interesuje to zaraz warczy na mnie i musze gadać do niej to jest spokój:roll: Pokarze Wam kiedyś[/QUOTE]
A to cwana Bestia :evil_lol: ale ni dawaj się jej, bo będzie bardziej nieznośna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Szału dostaje od 3dni! Bestia nauczyła się piszczeć, jęczeć i warczeć:shake: Chce gdzieś wejść to od razu ał eł eł więc ją pszczam bo uszy więdną... Jak się nią chwile nie interesuje to zaraz warczy na mnie i musze gadać do niej to jest spokój:roll: Pokarze Wam kiedyś[/QUOTE]

W ten sposób bardzo szybko nauczysz ją, że zawsze dostanie, czego chce, jeśli tylko sobie pomiałczy :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Besti']Szału dostaje od 3dni! Bestia nauczyła się piszczeć, jęczeć i warczeć:shake: Chce gdzieś wejść to od razu ał eł eł więc ją pszczam bo uszy więdną... Jak się nią chwile nie interesuje to zaraz warczy na mnie i musze gadać do niej to jest spokój:roll: Pokarze Wam kiedyś[/QUOTE]

lepiej nie ulegaj jej,cwana jest diablica:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobryna']U nas śnieg właściwie stopniał i jest chlapa (wczoraj padało):P
Też bardziej mi się podobają "dzisiejsze" rottki :loveu: zwinniejsze i lżejszej budowy

A to cwana Bestia :evil_lol: ale ni dawaj się jej, bo będzie bardziej nieznośna[/QUOTE]

[quote name='omry']W ten sposób bardzo szybko nauczysz ją, że zawsze dostanie, czego chce, jeśli tylko sobie pomiałczy :)[/QUOTE]

[quote name='marta.k9080']lepiej nie ulegaj jej,cwana jest diablica:evil_lol:[/QUOTE]


Dziad z niej straszny. Wiem że nie powinnam ulegać ale po dłuższej chwili piszczenia przed drzwiami balkonu ruszę tyłek i ją puszczę bo szału idzie dostać. Dzisiaj chciałam się zdrzemnąć, już prawie śpie a tam yiiii yiiii tak po prostu w powietrze. I o co jej chodzi?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Dziad z niej straszny. Wiem że nie powinnam ulegać ale po dłuższej chwili piszczenia przed drzwiami balkonu ruszę tyłek i ją puszczę bo szału idzie dostać. Dzisiaj chciałam się zdrzemnąć, już prawie śpie a tam yiiii yiiii tak po prostu w powietrze. I o co jej chodzi?:roll:[/QUOTE]

No raczej nie masz wyjścia, musisz się przemęczyć. Z tego, co piszesz, to już załapała, jak dostać to, czego chce.
Psy bardzo szybko łapią złe nawyki. Żeby później swoje błędy odkręcać, potrzeba dużo więcej czasu i cierpliwości :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...