Jump to content
Dogomania

Dexter w DS, Misiu w DS. Psiaki uratowane od śmierci :).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak tylko kkasiiiar wyadoptuje swojego tymczasa to zawiozę do niej collaka. Dziad już powiadomiony.


Dla Misia nic nie mamy. Pozostaje jedynie umieścić go w punkcie. Szkoda, bo to bardzo grzeczny i raczej strachliwy psiak. Dowiedziałam się też, że ma więcej niż 10 lat. Powinien mieć lepszy kąt na dożycie :(.

Link to comment
Share on other sites

Proszę zróbcie obu psom ładne fotki. takie, zeby było widać mordeczkę i sylwetkę. Zrobię im ogłoszenia a moja córka umieści je na FB.
Poproszę też o informacje o pieskach, gdzie są lub będą przebywały do czasu znalezienia domów oraz kontakt do osób, które przeprowadzą adopcje.
A DZIADA w Anglii niech życie mocno kopnie w doopę.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co sie orientuje toyota nie ma bezposredniego dostepu do psów , jak tylko jeden bedzie u mnie a drugi w punkcie bedzie mozna cos wiecej powiedziec o ich zachowaniu charakterze itp i oczywiscie zrobic zdjecia zeby moc ogłaszac. Mysle ze w tym tygodniu sie zgramy z toyota i psy beda juz bezpieczne.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki już bezpieczne.

Okazało się że się nie tolerują i muszą jechać osobno. Ja mam małe auto i wożę psy na tylnej kanapie. Misiek pojechał ze mną, a colakowaty Dexter z właścicielem.

Niestety z powodu braku wolnych kojców i późnej pory Misiek został uczepiony na łańcuch, ponieważ nie można było ryzykować i zostawić go w kojcu z innymi psami.

Być może kkasiiiar w ciągu następnych dni przeniesie go do kojca, ale póki co jest jak jest. Strasznie mi go szkoda.

Dzisiaj lało, więc nie mogłam robić zdjeć, mam tylko zdjęcia Misia w samochodzie -wstawię jutro.

Psy nie mają żadnych szczepień, nie są odrobaczone ani odpchlone. Misiu jest wychudzony.

Link to comment
Share on other sites

Misiu bardzo spokojny , grzeczny i przerazony :( Jutro tam pojade zobacze jak sie ma i zrobie zdjecia dzis Nas pogoda nie rozpieszała, jest przy budzie dostał jedzienie i wode, ma dosc długa linke i o tyle narazie ma spokoj ze jest umieszczony w ostatniej budzie wiec tylko z jednej strony ma psiego kolege. Dexter rozpaczał po włascicielu teraz sie uspokoił dostał jeść posiedziałam z nim troche w kojcu jak odchodziłam to tez zaczoł lamentowac. Dzis nie wypuszcze go z kojca bo musze jutro poobserwować jego relacje z Figiem zeby zobaczyc czy chłopacy moga razem biegac. Mysle bardzo o Misku jak znosie tam ta pierwsza noc.. ale jutro jak najszybciej bede mogla to pojade.

Link to comment
Share on other sites

Dexter jest u kkasiiiar w kojcu przy domu, a Misiek w punkcie.


Kkasiiiar, bardzo Ci dziękuję !


Psiaki potrzebują pieniądze na szczepienie, odrobaczenie, odpchlenie :(.

Być może uda mi się przycisnąć właściciela, ale nie wiem czy się uda, bo jest na utrzymaniu ponad 70-cio letniej matki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Dexter jest u kkasiiiar w kojcu przy domu, a Misiek w punkcie.


Kkasiiiar, bardzo Ci dziękuję !


Psiaki potrzebują pieniądze na szczepienie, odrobaczenie, odpchlenie :(.

Być może uda mi się przycisnąć właściciela, ale nie wiem czy się uda, bo jest na utrzymaniu ponad 70-cio letniej matki.[/QUOTE]


Asiu Misiu zostanie napewno odrobaczony i odpchlony bo SM dostała od mojej wetki tabletki na odrobaczenie oraz krople na pchły, ze szczepeniem moze byc kiepsko bo w Punkcie na dana chwile tylko jeden pies ma aktualne szczepienie :/


Edit : Nie ma za co mi dziekowac :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...