Jump to content
Dogomania

Indis - nakrapiana piękność ma dom!


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=6][COLOR=mediumturquoise]Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red]SUUUUUUUUUUUUUUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
Jeszcze nie moge w to uwierzyć :lol::lol:.
Olu, czy będzesz miała kontakt z tym państwem?
Bedziemy mieli jakieś wieści o księniczce??

Kochana Indis, powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja czekam na wieści (tylko dobre :evil_lol::evil_lol::evil_lol:).
Zdjęłam juz małą z allegro i pozwalam sobie na usunięcie jej banerka.
Indis najdroższa, bądź dzielna.
Rozpoczęłaś własnie nowy rozdział życia.
[COLOR=silver]Oby to był ten ostatni z Happy End.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Spotkałam się z Indis w sobotę - TZ miał wziąć aparat, bo mój zabrał tata w delegację. TZ zachorował - więc zdjęć nie ma: musicie wybaczyć...
Ale mam wieści. Indis w domku bardzo grzeczna, prosi się o pieszczoty, chce się bawić, ma apetyt, mała Ola bardzo polubiła się z suczką, jedyne co to to, że sunia warknęła raz na jednego z domowników - spowodowane to było jednak zbyt gwałtownym zachowaniem się danej osoby. Tak więc w domku Indis ma się super! :)
Inna sprawa jest na spacerach. Indis znów ciągnie niemiłosiernie, niczym parowóz. Rzuca się również na inne psy. :shake: W dodatku nie reaguje na swoje imię, jest głucha na wszystko - oczywiście będąc na spacerze. Wtedy nikt i nic dla niej się nie liczy, jest zajęta szukaniem psów, wąchaniem zapaszków, niesłuchaniem się. W związku z powyższym nie jest spuszczana ze smyczy. Był incydent, gdy sunia spotkała się z inną suczką - szczeniakiem i niemal ją zagryzła... :shake: Gdy spotkali się z moim Pieguskiem wszystko było ok, chcieli się bawić, ale nowi Państwo bali się spuścić małą ze smyczy. Stwierdziłam również, że lepiej poczekać i poradziłam nagradzać jakimś super smakołykiem za każdym razem, gdy zwróci na przewodnika uwagę. Ponadto za jakiś czas, gdy sunia się jeszcze bardziej zaaklimatyzuje, czeka ją szkolenie klikerowe. :) Na razie dejamy jej jeszcze czas na przywyknięcie do nowej sytuacji.
Co do uszka Indis, to bez zmian - w dalszym ciągu jest leczone, codziennie smarowane maścią, jest pod stałą obserwacją weta.

Link to comment
Share on other sites

Ufff..
Cieszę się, że Indis sobie radzi w domu. Co do imienia, hmmmm...nie dziwię się, że nie reaguje, bo to chyba nie jest jej imię od urodzenia a wołana tak od czasu do czasu nie miała szans sie przyzwyczaić. Musi sie nauczyć, że Indis to ona.
Bardzo dobrze, ze mała pójdzie na szkolenie. Taka agresja może być jdenak trudna do wyeliminowania. To może być uraz ze szczenięcego okresu. Może jednak się mylę?

Tak czy owak pozdrawiam moją księżniczkę gorąco :loveu:.
I dziękuję jej nowym opiekunom za wyrozumiałość i chęć pracy z psem :multi:.

Link to comment
Share on other sites

Na imię reaguje, ale nie na spacerach i w tym problem. ;) W domu może być w innym pokoju i przychodzi na zawołanie.
Co do agresji - ja jak z nią wychodziłam potrafiłam zapobiec takim zachowaniom... Radzę działać nowym właścicielom podobnie, ale zobaczymy czy wyjdzie. W każdym razie będą próbować to wyeliminować.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, TZ przyjeżdża jutro, tata też, wiec będę miała aż dwa aparaty. :cool3: A spacer z Indis najpóźniej w sobotę.
Szkoda jednak, że nowym właścicielom Indis nie udało się wpaść do mnie w niedzielę, zobaczyłabyś wtedy Indis na własne oczy. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...