Jump to content
Dogomania

Leosiowate cudo <3


faith35

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fakt :diabloti:
Z tym, że nie dużych znajomych.. Do dużych psów z daleka taki "kozak", dopóki pies do niego nie podejdzie.. :evil_lol: Wtedy najlepiej, żeby Pańcia na rączki wzięła, a Pani zła i mówi "nie trza było szczekać, radź sobie teraz" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Fakt :diabloti:
Z tym, że nie dużych znajomych.. Do dużych psów z daleka taki "kozak", dopóki pies do niego nie podejdzie.. :evil_lol: Wtedy najlepiej, żeby Pańcia na rączki wzięła, a Pani zła i mówi "nie trza było szczekać, radź sobie teraz" ;)[/QUOTE]

Moja robi to samo ostatnio to zaczęła szczekać na doga niemieckiego , a gdy ten się odwrócił i podszedł do niej to Sonia uciekała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Moja Wiki czuje respekt przed ON-kami.
Mus wtedy obszczekać i to z jaką złością , a jak co do czego to piszczy i zwiewa z podkulonym ogonem.
Natomiast starsza Sonia nie szczeka tylko omija szerokim łukiem.
Trochę mają inne te moje caviśki charakterki.

Link to comment
Share on other sites

U mnie znów odwrotnie, duże/wielkie psy jak najbardziej na tak(a już owczarkowate to szaleństwo:loveu:), ale jesli chodzi o małe, do tego uciążliwie ujadające albo zlewa, albo ustawia, co by małe rozwrzeszczane sobie za dużo nie myślało:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja myslę,że u mojej Wiki ten respekt przed ON-ami wynika z tego że jak była mała to taki ON ją strasznie wystraszył.
Biegł puszczony luzem w jej stronę i o mało jej nie staranował...no i zapamietała pewnie ten incydent, który pozostał głeboko w jej pamięci.
Do innych duzych jest ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Fajny ten twój Leoś, jedyny słuszny kolor cavaliera :razz:[/QUOTE]
Tak nieskromnie powiem, że też tak uważam :evil_lol:, chociaż moja mama do samego końca namawiała mnie na blenheima :diabloti: Powiem tyle, że jak na swój wiek jest niesamowicie mądrym psem, ostatnio trochę wydoroślał i o wiele lepiej mi się z nim pracuje :loveu:
Jeśli chodzi o zdjęcia, to korzystamy z uprzejmości [B]Pestkaa[/B], więc kiedy te zdjęcia będą... to zależy tylko od niej ;) Czekam jeszcze na kilka zaległych zdjęć, ale jak już wspomniałam - dopiero w przyszłym tygodniu będę je mieć :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...