Jump to content
Dogomania

Szczecin 2007


sylwiaskalska

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwiaskalska']Wczoraj byłam w Związku opłacić składkę na 2007 rok 44 zika czy mi się wydaje czy w tamtym roku płaciło się mniej ?

No ale będe wystawiać w sobotkę a w niedzielkę jako widz :)[/quote]

może też wpadnę w niedzielę jako widz :lol:
jedziesz do gorzowa?

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Właśnie zgłosiłam swojego psa na tą wystawę i sprawdziłam połączenie pociągów. Żadne nam nie pasuje. :roll:

Czy ktoś z dogomaniaków (z 3miasta i okolic) jedzie w niedzielę do Szczecina i znalazłby miejsce dla niekłopotliwej osoby ze swoim malutkim psiakiem? :evil_lol: Psiak to jamnik długowłosy mini, może jechać na kolanach lub w bagażniku w transporterze. Jest spokojny i nie robi żadnych problemów w podróży. Kocha wszystkich ludzi i psy. :lol:

Byłabym wdzięczna za odezwanie się, najlepiej na PW!

Link to comment
Share on other sites

Ja też już zgłosiłam swoja gromadkę ,będe 2 dni z 4 psiakami.Z tego 2 sunie będą debiutowac na ringach ,juz mam tremę jak nie wiem co :).Mam nadzieje ,że rozkład godzinowy w sobote mi podpasuje ,a jak nie to zatrudnię męża do wystawiania :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ChowChow']Jesteśmy świeżynki i będziemy debiutować właśnie w Szczecinie :nerwy: Szczeniaczki, kremowy chłopczyk chow chow. Na razie trenujemy i trzęsiemy porteczkami, co by miśkowi wstydu nie narobić :mdleje:;)[/QUOTE]
Wszystko będzie ok :) Ja też się bałam debiutu .... który był na Poznańskiej światówce :eviltong: Jeszcze Cię dogomaniacy obfocą :) Ja np. jeśli będziesz chciała :cool3: :eviltong: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Taak jade bo blisko :) do Gorzowa i Koszalina :)[/quote]

też wybieram się do koszalina:lol: wystawa w zeszłym roku była tam koszmarna nie na boisku tylko na terwnie przyległym strasznie było gorąco zaduch i śmierdziało mam nadzieję że w tym roku będzie lepiej bo zawsze było ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Wszystko będzie ok :) Ja też się bałam debiutu .... który był na Poznańskiej światówce :eviltong: Jeszcze Cię dogomaniacy obfocą :) Ja np. jeśli będziesz chciała :cool3: :eviltong: :cool3:[/quote]

No pefffnie :calus: I dzięki wielkie za pocieszkę, choc jak na razie widzę to tak: :painting: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...