Jump to content
Dogomania

Szczecin 2007


sylwiaskalska

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='simbik']My jednak nie jedziemy i chciałam prosić o pomoc w odebraniu katalogu :lol: .[/quote]

Jeśli wystawę masz opłaconą to mamy w zwyczaju wysyłac katalogi wystawcom ktorzy nie dojechali.
pozdrawiam i tez zamawiam 19-20 stopni bez deszczu dla siebie i długowłosego prawie białego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caminada']Jeśli wystawę masz opłaconą to mamy w zwyczaju wysyłac katalogi wystawcom ktorzy nie dojechali.
[/QUOTE]

O to bardzo miło :lol: . Czy w związku z tym wysłać mail'a do oddziału ? Ale to chyba lepiej już po wystawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']O to bardzo miło :lol: . Czy w związku z tym wysłać mail'a do oddziału ? Ale to chyba lepiej już po wystawie.[/quote]

Nic nie musisz wysyłać :) Katalog nie bedzie jednak wysłany dzien czy dwa po wystawie bo trzeba najpierw zapakowac caly sprzet ( namioty, stoly,krzesla) by oddzial mogl normalnie funkcjonowac.

W nocy lało, teraz mamy lekko pochmurnie i bez upalu, oby tak dalej wytrzymalo do niedzieli wieczora.
Wszystkim wybierajacym sie do Szczecina zycze szerokiej i bezpiecznej drogi i zadowolenia z uzyskanych ocen , lokat i tytułow !

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']Caminada mam pytanie ,czy orientujesz sie może ile będzie kosztował parking??[/quote]

Niestety nie mam zielonego pojecia. Teren parkinu platnego nalezy do Klubu Arkonia i to Klub dystuje warunki,o ile dobrze pamietam tanio nie bylo :( ca 25 zl
Jedz na stadion od Aleji Wojska Polskiego, jak skrecisz w Spacerowa - prowadzaca przez las do stadionu to mozesz tam stac za darmo.Jesli bedziesz w miare rano to do bramy wejsciowej za daleko nie bedzie.

W mojej czesci Szczecina nadal nie pada :)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Okropnie było :-(
W połowie mojej oceny zwaliło się drzewo ... Boogie boi się huków (burzy) i myślała że to grzmi i mi z ringu uciec chciała ... no i 4/4 :evil_lol: :lol: :evil_lol:Ale mamy doskonałą :cool3: :eviltong: :cool3:

Fotki to mam tylko BC ... bo zeszłam z ringu i wybyłam do domu .... pogody na foty nie było :shake:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Od samego rana prawie cały czas lało, przestało dopiero ok 12.30-13, a do tego czasu na niektórych ringach psy były wystawiane pod parasolami. Mało oglądających, dzięki temu w przerwach deszczu gdy można było wyciągnąć aparat nie było problemu z dopchaniem się do ringów i pstrykaniem (mi udało sie zrobic nawet sporo zdjęć, właśnie je obrabiam).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JESS:)']No pogoda była fatalna ... :roll: duże psy były całe mokre ... te małe to jeszcze pochowane były :)[/quote]
Tak to prwada ja od 8:00 kwitłam przy ringu YT i tak zmokłam ahh obym nie była chora :D:D
Sunia z naszej hod była 2 na 20 (mało brakowało do szczęscia ale coż )
III BOG z Lakelandem - Cheline's Kissing Rainbows :)
Jeszcze w miedzyczasie był West -dosk , ex IV , i Szczeniaczek Yorka -NSZwR , i mój Makaron (Fox Terrier -szorstki -Strozzavolpe Soveregin to Travella z którym miałam 3 tyg temu wziełam BIS'a :) dzisiaj równiez zostawilismy wszystkich w tyle -BOS,BOB ale na finałach Makaronik juz prostestował :)
Jutro bedzie masakra bo musze po Lubieszynie PĘDZIC na Arkonke na Finały bo mam Wyżełkę -3majcie Kciuki :) Bede z nia na BIS'ach puppy (jest jedynym szczeniakiem w rasie , w Bydgoszczy mieliśmy res BIS Puppy :)
Pozdrawiam Wszystkich :)
PS.Ma ktoś foty z dzisiaj z III FCI ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']Czy mogłabym prosic stawkę na jutro z grupy VII - Interesują mnie setery, szczególnie gordony i irlandy czerwono-białe :)[/quote]
Seter irlandzki czerwono-biały
Suka kl.weteranów Exclusive's GVelvet

Seter szkocki -gordon
Psy
kl.otwarta Boss Andrew Speaking ze Wzgórza Mickiewicza
kl.uzytkowa Sam von Catenhorn

Suki
kl.otwarta Munroc Guns and Roses
kl.championów Shelgeyr Caledonia Caitlin

Link to comment
Share on other sites

Pogoda okropna ,od samego przyjazdu na wystawę padał deszcz, afgany wystawiały sie w deszczu.Moja Natalka debiutowała w kl.szczeniąt otrzymuje ocene Wybitnie Obiecujący , India w kl.mlodziezy zupełnie nie poszła i zeszła z oceną bdb.Pudelka Negry otrzymała CWC i Res.Cacib , na szczęście ona nie wystawiała sięw deszczu.
A jutro poprawka Szczecina ,jade z seterką :)mam nadzieje ,ze jutro pogoda dopisze .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...