Jump to content
Dogomania

MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.


Mazowszanka13

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny proszę nie dziękujcie mi ,bo mam wyrzuty sumienia :(
Nie udało się mu znaleźć domu a warunki u mnie miał tylko kojcowe....niestety nie w ciepełku z rodziną.

Morek był jednym z moich ulubieńców ,dlatego jego odejście jest dla mnie szczególnie bolesne ...jeszcze do tego 9stycznia straciłam mojego niuniusia ............Straszny miałam miesiąc i wszystkie nieszczęścia namnożyły się w jednym czasie.
To był drugi pies ,którego przeprowadziłam za TM w moim życiu i do tego w ciągu 3 tygodni.
Po odejściu mojego Lordzika ,myślałam że nie dam rady i ktoś inny przeprowadzi Go do psiego raju ,ale nie mogłam Mu tego zrobić....byłam i trzymałam Go w ramionach .. Usnął w spokoju....
Chociaż bardzo zwlekałam z tą decyzją ,to nie mogłam dłużej ...

Na moim wątku napisałam jak jest .Ciągle miałam nadzieję, iż Morek sam się podźwignie dlatego nie chciałam Was martwić i nic tu nie pisałam.Możecie sobie przeczytać.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217347-słodkopsiaki-szukają-swoich-domków-Pomóż-im-!!!!!!!!!-aktualizacja-1-i-2-strona/page186[/URL]


Nie wiem jak jest po śmierci ,ale głęboko wierzę iż mój Lordzik i Moruś są tam szczęśliwi i spokojni....jedynie to trzyma mnie jeszcze w dobrym stanie.I bardzo ,bardzo potrzebuję ich obecności .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...