Jump to content
Dogomania

Psiaki z podzamojskiej wsi nadal potrzebują naszej pomocy, prosimy o ogłoszenia!


handzia

Recommended Posts

[quote name='funia']Dziewczyny ja na razie wstrzymałabym się z ogłoszeniami do czasu remanentu u p.Andrzeja .
Ludzie dzwonia ciagle do mnie i do Handzi a pokazane są sznaucery na zdjęciach i są zawiedzeni ,ze oferta nieaktualna .
Więc jak porobimy nowe foty z pozostała reszta ,wtedy damy nowe ogloszenia .
Bo głupio mi ciagle mówic ,ze nieaktualne .[/QUOTE]

jasne a Łasiczce i suni kilkumiesięcznej i szarej Cytrynce mogę odnawiać ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

dostałam wczoraj ok. 21 takiego maila:
[B]annamarton[/B] [URL="http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/o1xb/"]Ogłoszenia tego użytkownika [/URL] witam, przepraszam że nie wysyłam sms-a ale skończyła mi się karta i pewnie z tego powodu przerwało nam połączenie

(ogłoszenie z tablicy - Łasiczka - [url]http://tablica.pl/oferta/lasiczka-szuka-kochajacego-domku-ID2svB9.html[/url])

Link to comment
Share on other sites

Jakby były pytania o młodego psiaka to proszę wspominajcie o tym maluchu; niedługo skończy 2 lata, żyje w fatalnych warunkach.; funia zna jego sytuację.
Tu jego wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225251-Tobi-młody-pełen-wiary-w-człowieka-a-bez-domu-Zamość/page[/URL]


[IMG]http://img802.imageshack.us/img802/2866/p1140376.jpg[/IMG]

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

Ale podobny, można go polecać, ale osobne ogłoszenia też by mu się przydały pewnie...
Dzisiaj byłyśmy u Pana Andrzeja...Zostało 7 szt psów...Cicho u niego jak makiem zasiał. Z sznupkowatych został jeden pies i dwie sunie. Łasiczka i Nela. One dwie na cito potrzebują domów...koniecznie. Zauważyłyśmy, że Nela jest pogryziona, miała świeże rany, jutro z rana facet wiezie ją do weta...Psy muszą się gryźć pod jego nieobecność :( Jedna gładkowłosa jest tak dzika, że facet nie mógł jej złapać w domu, chciała go gryźć..,więc nie stresowałyśmy jej i nie zrobiłyśmy zdjęcia.
Funia, jak da radę, to wstawi dzisiaj zdjęcia. Byłyśmy jeszcze w innych miejscach i trochę zdjęć do wstawiania się uzbierało.
Acha, i jeszcze jedna sprawa. Kleszcze chodzą tam stadami, nawet po nas chodziły :shake: jakaś inwazja, normalnie. Psy już po kilka połapały. Może by kupić z pieniędzy, które jeszcze zostały obroże kiltix? Pieniądze leżą na koncie, a kleszcze zżerają te psiny...Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

To ta suczka ,która została pogryziona .Dom na cito

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/p4159975.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3653/p4159975.jpg[/IMG][/URL]


Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Dodam jeszcze, że do sterylizacji zostały jeszcze dwie sunie, ta dzika, która nie dala się złapać i sunia szczeniak.[/QUOTE]
Dzisiaj ponoewnie postaema się skontaktować z facetem i zapisać małą na sterylizację.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, a ja mam taki problem, że Czarek mojej mamy (sznupkowaty, zabrany do mnie na dt razem z innymi szczylkami od p.Andrzeja) od jakiegoś czasu utyka na jedną z tylnych łapek.
W zimie nie reagowałam, ponieważ utykanie było sporadyczne i sądziłam, że to raczek efekt mrozów, śniegów - małe pieski często tak reagują. Teraz niestety problem się pogłębia.
Czy któryś z psiaków miał podobne objawy?
Czy sunie mające problemy z chodzeniem chorowały na biodra, czy to było coś niżej?

Link to comment
Share on other sites

no niestety z kolanami miały problemy - więc to w tym stadzie genetyczne musi być - Plusia i Fifi miały operowane kolana, u Puni nic póki co nie trzeba robić, ale ma trochę koślawe tylne nóżki


co wiemy o Neli? jaka jest? bardzo dzika?

Edited by malawaszka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']A no widzisz...myślalam, że to bioderka...:roll:
[/QUOTE]

dobrze myślałaś bo Pluska miała operowane kolanko i biodro, u niej był problem z biodrem przez co kolanko też ucierpiało ale u niej to był uraz mechaniczny a nie genetyczny jak u Fifi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']A Fifi miała na operacje na kolana? Głupio mi, że nie wiem dokładnie...:oops: ale zawsze brak czasu, żeby poczytać dokładnie...[/QUOTE]

tak Fifi miała oba kolana operowane i to była wada genetyczna
ja pamiętam bo z nimi jeździłam ;)

Link to comment
Share on other sites

Bo zna tylko życie w obesranej chałupie w której siedzi non stop bo ten kut...s lata po Zamościu i szuka tam szczęścia po marketach :angryy:
Tak chciałabym by tam nie wróciła ....
Tak jak pogryziona sunia i Łasiczka ....
Tak bardzo chciałabym aby tam nie zostały .....

Link to comment
Share on other sites

Sunia szczeniak była operowana w środę.Jest tak wystraszona,że na widok weta zrobiła "pod siebie" i tak reagowała po przy każdej próbie zbliżaenia się do niej. Na szczęście biegunaka następnego dnia ustapiła.Mała przez ten czas była u mnie.Troszkę się wyciszyła.Nie zrobiłam zdjęć,ponieważ nie chciałam jej narażać na dodatkowy stres.dziewczyny,może zaproponujecie imię dla suni.
Mała waży 6,30kg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Sunia szczeniak była operowana w środę.Jest tak wystraszona,że na widok weta zrobiła "pod siebie" i tak reagowała po przy każdej próbie zbliżaenia się do niej. Na szczęście biegunaka następnego dnia ustapiła.Mała przez ten czas była u mnie.Troszkę się wyciszyła.Nie zrobiłam zdjęć,ponieważ nie chciałam jej narażać na dodatkowy stres.dziewczyny,może zaproponujecie imię dla suni.
Mała waży 6,30kg[/QUOTE]
Ona taka nieśmiała ,ze pasuje jej imie Zosia .
Czy zabrał ją do siebie czy została u Ciebie ?
Boje się bo nie przykłada się do opieki posterylkowej ....

Link to comment
Share on other sites

Zosia to piękne imię :) Może być, jak dla mnie :)

Dzisiaj rozmawiałam z panem Andrzejem, obiecywał, że Zosia będzie w ubranku i będzie jej pilnował...

W następnym tygodniu musi przywieźć do sterylizacji następną, zaciążoną sunię (ostatnią, dzięki Bogu...)
Kupimy z pieniędzy, które zostały na fundacyjnym koncie krople na kleszcze, bo tam straszna inwazja...

Edited by handzia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Zosia to piękne imię :) Może być, jak dla mnie :)

Dzisiaj rozmawiałam z panem Andrzejem, obiecywał, że Zosia będzie w ubranku i będzie jej pilnował...

W następnym tygodniu musi przywieźć do sterylizacji następną, zaciążoną sunię (ostatnią, dzięki Bogu...)
Kupimy z pieniędzy, które zostały na fundacyjnym koncie krople na kleszcze, bo tam straszna inwazja...[/QUOTE]
Zosia miała dwa lub trzy kleszcze!
Ta ostatnia suczka jest bardzo agresywana,ale jakoś sobie poradzimy.Sterylizacja aborcyjna pod koniec kwietnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...