Jump to content
Dogomania

DANDI nie szuka już domku


MINOG

Recommended Posts

[quote name='gagata']Hej, to jest właśnie prywatne przytulisko....[/quote]

Raczej nie, bo podczas proby wyciagania psiaka do fundacji panie mowily, ze jak sie osoby z Urzedu Miasta zgodza, to one nawet moga go zawiezc do Niemiec.
Ale, mimo ze Urzad nie mial zadnych zastrzezen do wywozu psiaka za granice, to panie powiedzialy stanowcze NIE.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

One chyba maja tylko podpisaną umowę z gminą Ursynów...w ursynowskich bezpłatnych gazetkach często są publikowane zdjęcia psiaków od nich - do adopcji....więc pewnie Dandi jest ich rezydentem...w końcu mają prawo...Grunt,że Dandiemu krzywda się nie dzieje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Podaję link do strony dot, tego przytuliska,jest tam nawet galeria, ale Dandiego nie ma.. więc on jednak nie jest do adopcji, tylko jest ich psem..
[URL]http://www.ursynow.pl/page/index.php?str=560[/URL][/quote]


A moze warto by sprawdzic, czy on w ogole jeszcze jest ....
To pies bez tylnych lapek ... mogl mu wysiasc kregoslup albo mogly sie robic rany od ciagniecia cialka po ziemi ....
Tylko dywaguje, ale .... wszystko jest mozliwe :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Rozmawialam z Pania z Urzedu Ursynowskiego, ktorej podlegaja sprawy przytuliska,zwierzat.

Była wrecz zaskoczona,ze ktos nie chce wydac psa bo adopcja zagraniczna,czy organizacja zagraniczna czy osoba spoza Polski! Urzad nie ma [B][U]NIC przeciwko[/U][/B]! Wiec o co tu chodzi???????????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

I jak mi powiedziała to nie urzad decyduje komu wydac psa ale SAMO PRZYTULISKO, wiec?????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Powiedziala wrecz,ze sie cieszy bo adopcji prawie zero jest z przytuliska a psow przybywa:shake:

Podaje tel dla zainteresowanych: Pani Krystyna Nowak tel: 022 545 72 61[/quote]


Urzad nie mial wtedy naprawde nic przeciwko adopcji za granice ... do fundacji....


I co teraz sie dzieje z Dandusiem ? ? ?
Czy sie tego dowiemy ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zajrzalam przypadkiem i widze ze sie tu toczyly jeszcze dyskusje:) Ja caly czas pamietam o Dandim. Na poczatku roku 2009 zamierzamy kupic dom z duuuza iloscia ziemi przy granicy niemieckiej (po tamtej stronie) chce kupic konie, krowe i kozy i zabiore wtedy jeszcze ze 2 psy do siebie. A tak naprawde to chcialabym zalozyc hospicjum dla tych psow ktore nie maja szans na przezycie, tych 2 łapkami za tęczowym mostem, zeby mialy u mnie wytchnienie przed podroza do lepszego swiata. W tej chwili mam 3 psy, slepa Nike, moja Klusie córusie i Rudke Paskudke ktora widac w avatarze:) Rudzia to wulkan energii i absorbuje nas na calego dlatego 4 psa chwilowo jeszcze nie bedzie... Mamy natomiast 4 koty, wszystkie schroniskowe, 1 znajda ale za to krolowa... az chcialabym wam popisac o kazdym jednym bo sa niesamowite, ale nie chce miejsca zajmowac:p

Link to comment
Share on other sites

bede miala dom i bede mogla wziac kilka zwierzakow, realistycznie powinno sie to spelnic do wiosny. wezme wtedy jeszcze psy i koty na 100%. teraz staram sie kozystac z mozgu... czasem brakuje nam na jedzenie a tego nie chcemy i ciezko nam jest z 3 pasami po schodach chodzic bo 2 trzeba nosic na rekach... ale jak bedzie ogrod to bedzie im dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

[I]Louve,[/I] czytalam o Twojej Rudce Paskudce :loveu:... miala sporo szczescia psina, ze Cie znalazla ( albo Ty ja ? ? ? :roll: ... rozne sa teorie .... ja mysle, ze to one nas znajduja .... ).
To ta psina trafila do Ciebie, kiedy te ... opiekunki :angryy: Dandusia odmowily Ci jego adopcji :angryy:.
Do dzisiaj nie moge tego pojac ! Psiak mialby opieke, o jakiej nawet sie nie sni..... a tak .... nawet nie wiemy, co z nim teraz sie dzieje .... :shake:.

Podziwiam szczerze za tak piekne plany na przyszlosc.
Niestety takich miejsc jak hospicja dla zwierzat jest zbyt malo.... czy w ogole sa :roll: ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='MINOG']DANDI wesoły , łobuzowaty piesek, w krótkim lśniącym futerku-brak tylnych łapek-dlatego też zdecydowanie TYLKO do domu i tylko dla doświadczonego opiekuna, niespecjalnie polubił wózeczek,braki fizyczne nadrabia miną:)Doskonały kontakt z innymi psami, niektóre się go nawet słuchają:)Kontakt w sprawie adocji 502388663
[IMG]http://animalia.pl/zdjecia_oglo/org/416_9773_1179399222.jpg[/IMG][/quote]

Co się dzieje z Dandim

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...