Jump to content
Dogomania

Luna-prawie odważna sunia


Guest wolfheart

Recommended Posts

Neron tez uwielbia podpierac o wszystko mordkę jak na tym zdjęciu [url]http://i48.tinypic.com/15y895l.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:

[url]http://i48.tinypic.com/15cn03a.jpg[/url] jak na to zdjecie patrze to aż miała bym ochote sie do niej przytulic i spać :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

Kochani!

Serce mnie boli,zaryczę się na śmierć.
Ci z Was którzy śledzili moją walkę z strachami Luny wiedza o czym mówię.

Sytuacja stała się chora,dla nas i dla niej.Jest coraz gorzej.Suka zamyka się w sobie,pogłębia lęki.Przykro patrzeć,jak się męczy.
Chcę,żeby jej żyło się lepiej.

Jestem już bezradna.

[B]Proszę Was o pomoc.Pomóżcie mi znaleźć jej dobry dom.[/B]

Szukam jej domu z ogrodem ,najlepiej takiego gdzie mieszka już jeden pies.

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się czy dom z ogrodem może pomóc,bo ja mam strachliwą sukę(Vikkę),do nas powoli się przekonała i już się nie boi(przez drugiego psa-Lunę,gdzie widziała jak Luna do nas przychodzi,merda ogonkiem,zachęca do zabawy i kładzie się by ją głaskać),ale do obcych ludzi suki jest dalej bardzo strachliwa i wydaje mi się,że też przez to ,że mieszkamy na wsi,więc nie ma takiego kontaktu z ludźmi jak w mieście i z tego powodu żałuję,że nie mieszkam w mieście.
A Twojej Lunie nie pomaga jakieś spotkanie kilku osób z psami(znajomych psiarzy lub czy nie pomogło by zapisanie np. na trening PT,gdzie w grupie ćwiczy kilka osób ze swoimi psami) i czy nie wydaje Ci się,że w tym wieku może przechodzić okres buntu,który jeszcze bardziej to pogłębia?
Przemyśl sprawę dobrze i spokojnie,może daj jej jeszcze jedną szansę?(Może spróbuj napisać do gazety Przyjaciel Pies-tam co miesiąc jest reportaż behawiorysty z pracy z jakimś psem z problemami)

Link to comment
Share on other sites

Marta nie załamuj się!
Byłaś tyle czasu silna więc bądź i teraz! To jest już ostateczna decyzja? Propozycja o grupowym spacerze jest super. Psy naśladują swoje zachowania. Może psie przedszkole, szkolenie PT? Sama na nie idę z Bestią a wiesz, że mamy prawie identyczny problem z naszymi pociechami, trzeba z tym walczyć, kombinować. Lunka jest świetna, musicie sobie dać radę, trzymam kciuki!:buzi:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

Niestety na Lunę nie działa nic. Jest coraz gorzej.O ile wychodziła na spacer rano i wieczorem, tak teraz cudem jest żeby wychyliła łeb zza drzwi.Na dworze idzie jakby niebo miało zwalić się jej na głowę. Dla niej widok mnie ze smyczą i spacer to najgorsza kara:-( Nie mogę na to dłużej patrzeć...
Pogorszyło się od tamtego czasu kiedy mogłam pochwalić się malutkim sukcesem.
Wydaje się jakby całe to otoczenie było dla niej jakąś katorgą.

Pisałam przed chwila w moim drugim wątku:
był pan u nas który zajmował się wiele lat psami policyjnymi(naprawdę ma obszerną wiedzę,nie tylko na temat psów do policji)usłyszałam,że będzie baaaardzo ciężko,tym bardziej,że jej lęki trwają od początku czyli są dla niej ''codziennością''.

Ja sama czuję się podle,jak ostatnia nieudolna idiotka.Nie mam siły psychicznej i fizycznej,nie czuję już dłoni i rąk od szarpania i przecierania skóry smyczą.Nie mam siły nosić ją z 4 piętra.Co gorsza czuję,że między nami jest gorzej,bo Luna przestaje mnie "lubić" ,bo ja jestem ta ,która "zmusza" ją do spacerów i spotykania tych wszystkich strasznych rzeczy.

Jak już pisałam.Nie będę się broniła i wykłócała,jeżeli ktoś nazwie mnie podła,głupia i nieodpowiedzialną.Sama tak się oceniam.
Podjęłam decyzję.Kieruję się dobrem suczki.Teraz szukam jej lepszego domu dla lepszego życia.Przegrałam.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']witamy się,głaski zasyłamy:)[/QUOTE]

Przepraszam, ale Ty w ogóle czytasz tematy czasem...? Dziewczyna rozmyśla w przedostatnim swoim poście, czy nie oddać swojego ukochanego psa, a Twój powyższy post pasuje tutaj jak kwiatek do kożucha.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

Wybaczcie moje milczenie.Ogłosiłam Lunkę na Dogo .

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232846-10mie%C5%9B-suka-strachulec-szukam-dla-niej-domu[/url]

[B]UNIKATOWYDIAMENT[/B]
głaski przekazane,dzięki.

Sytuacja bez zmian.Dzisiaj rano Luna przerażona workiem naśmieci,zapomniała że mieszkanie to nie toaleta.Nic się nie stało,ale widok psa "pomniejszającego" się z powodu kilku śmieci ,przykry.
Wzięłam ja po chwili na dwór,pobiegałam z nią.Na szczęście nikogo nie było w naszej okolicy:shake:

[B]Powtarzam się jak zdarta płyta,ale proszę dajcie znać jeżeli znacie jakaś dobrą duszę,która okaże Lunce serce i da dobry domek.[/B]

Przysięgam,że ona jest cudowna i kochana tylko to jest wymieszane z grubą warstwa strachu.
Nie jesteśmy zmotoryzowane,ale chętnie pospacerujemy,poznamy,pogadamy,zaprezentujemy się przed kimś kto nas odwiedzi(Kujawsko-Pomorskie,Chełmno)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[B]Ptysiak[/B]
Bardzo dziękuje za Twoje wiadomości,to trochę podnosi na duchu,że ktoś by jednak moją małą pokochał.Gdybym mogła ,zawieźć ją do Ciebie ,zrobiłabym to.Odległość przeraża...ale na koniec świata bym ja zawiozła,gdyby tam miała być szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...