Jump to content
Dogomania

Luna-prawie odważna sunia


Guest wolfheart

Recommended Posts

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']
Ja mam Torkę z tatuażem, co jest wystarczającym oznaczeniem ;) Ale 2 lata temu pomimo tatuażu, musiałam ją zachipować, bo weszła ustawa, że każdy zwierz przekraczający granicę niemiecką musi mieć chipa :roll: I teraz Tora jest podwójnie oznakowana :)[/QUOTE]

ja jeszcze dorobię Lunie paszport,ale na razie nie potrzebuje

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='vege*']a ja nie będę Nuce wyrabiała paszportu bo nam nie potrzebny ;) masz zamiar gdzieś Lunę zabrać zagranicę? :)[/QUOTE]

może kiedyś do Niemiec,ale to dalekie plany

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

hello :)

u nas 27'C:roll: Luna ostatnio miała takie intensywne spacery,że teraz pada na pysio,na popołudniowym wlokła się za mną i ani myślała pójść szybciej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

zajmij je czymś umysłowo:lol: Ja zrobiłam Lunie dzisiaj tubkę ze smaczkami,bierzesz rolkę po papierze kuchennym zaklejasz z jednej strony,sypiesz smaczki do środka,zaklejasz.Potem owinąć to w papier(najlepiej kilka warstw) zawiązać brzegi i niech kombinuje....:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']zajmij je czymś umysłowo:lol: Ja zrobiłam Lunie dzisiaj tubkę ze smaczkami,bierzesz rolkę po papierze kuchennym zaklejasz z jednej strony,sypiesz smaczki do środka,zaklejasz.Potem owinąć to w papier(najlepiej kilka warstw) zawiązać brzegi i niech kombinuje....:razz:[/QUOTE]

Qwendi by to miała na raz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']hello :)

u nas 27'C:roll: Luna ostatnio miała takie intensywne spacery,że teraz pada na pysio,na popołudniowym wlokła się za mną i ani myślała pójść szybciej:evil_lol:[/QUOTE]

moja dzisiaj po wypadzie nad jezioro też padła :diabloti: zasnęła w samochodzie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

hej :)

mamy 30'C:roll: ale chmurzy się,może będzie nadzieja na burzę:razz:
chciałabym ,żeby to był ostatni taki ciepły dzień w tym roku:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...