Jump to content
Dogomania

Luna-prawie odważna sunia


Guest wolfheart

Recommended Posts

[quote name='marta.k9080']siemka :)

mamy dzisiaj 25'C

zrobiłam se listę rzeczy ,które chcę dla Luny...wyszło na to,że muszę okraśc bank:diabloti:[/QUOTE]

hejka ;)

to dokładnie macie tyle stopni co my :lol:

mogłaś najpierw okraść bank a pozniej robić liste :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

a jeszcze nie wliczyłam w to zabawek nawet....:diabloti:

jadłam dzisiaj na obiad kalafior z zasmażką ,bez zasmażki nie przełknę,bo kalafior śmierdzi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']a jeszcze nie wliczyłam w to zabawek nawet....:diabloti:

jadłam dzisiaj na obiad kalafior z zasmażką ,bez zasmażki nie przełknę,bo kalafior śmierdzi:diabloti:[/QUOTE]


To może lepiej od razu wygraj w totka :evil_lol:

Dobry jest kalafior :loveu: posypany bułką tartą i polany tłuszczem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

totek to oszustwo:shake:


ja robię tak jak moja śp. babunia,na paletnię-dużo masła ,czekać aż ściemnieje ,dosypać mąki,dolać łyżkę wody ,zamieszać i jest pyszne:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']totek to oszustwo:shake:


ja robię tak jak moja śp. babunia,na paletnię-dużo masła ,czekać aż ściemnieje ,dosypać mąki,dolać łyżkę wody ,zamieszać i jest pyszne:p[/QUOTE]

tez tak sądze dlatego jak juz to wolę kupić zdrapkę :lol:

To tak nie jadłam , moja siostra np robi tak że rozgrzewa masło sypie na to bułke tartą razem smaży aż się przyrumieni i polewa tym kalafior a ja z kolei wolę jak ugotowany kalafior posypie bułką tartą i na to wyleje rozgrzane masło :loveu: każdy ma inne kubki smakowe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

a idę se z Luną popołudniu i podbiega do nas 3mieś Shih tzu:p a babka przerażona,łap go łap i patrzy na nas,jakby Luna zaraz miała połknąć szczyla:diabloti: ale Lunkę nie zainteresował szczeniak bo już patrzyła w stronę naszej drogi spacerowej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']a idę se z Luną popołudniu i podbiega do nas 3mieś Shih tzu:p a babka przerażona,łap go łap i patrzy na nas,jakby Luna zaraz miała połknąć szczyla:diabloti: ale Lunkę nie zainteresował szczeniak bo już patrzyła w stronę naszej drogi spacerowej...[/QUOTE]

a może krzyczała do Ciebie że masz łapać Lunkę na ręce :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No tak, temat psich zakupów i od razu mnie tu przywiało.. moja podświadomość wariuje :evil_lol:
[quote name='marta.k9080']zrobiłam se listę rzeczy ,które chcę dla Luny...wyszło na to,że muszę okraśc bank:diabloti:[/QUOTE]

a ja już myślałam, ze wszystko dla niej masz, czego Ci brakuje :crazyeye:


A ja za kalafiorem nie przepadam... zjem ugotowany, posypany zarumienioną bułką tartą i polany tłuszczem.. ale jako, ze się odchudzam to wypadałoby jeść bez doprawiania, więc wolę jeść brokuły :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...