Jump to content
Dogomania

Luna-prawie odważna sunia


Guest wolfheart

Recommended Posts

[quote name='marta.k9080']Jutro znowu muszę jechać rano ,więc idziemy o 5.00 na spacer,ciekawe czy dziki znów będą :cool3:[/QUOTE]

Ja też jutro jade na badania ale nie zamierzam iśc na spacer o 5 tej :evil_lol:

Ty nie ryzykuj z tymi dzikami bo na prawde bedziemy musiały Cię odwiedzać :mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']
Ty nie ryzykuj z tymi dzikami bo na prawde bedziemy musiały Cię odwiedzać :mad:[/QUOTE]

ja i ryzyko....no coś Ty:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']ja tak nie umiem,żeby Lunę pokrzywdzić:shake: ona tak bardzo czeka na każdy poranny spacer:loveu:[/QUOTE]

No ja się nie dziwie , ja tez mam wyrzuty sumienia jak nie idziemy z naszymi psami , ale w te upały ja nie daje rady , jeszcze ten nie kończący się katar sienny :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']To ja zła pańcia jestem i mnie mojej nie szkoda jak brak spaceru :P Co prawda nie chodzimy max 5 dni w miesiącu jak szkoła, ale jednak :) I najwcześniej to o 6 moge wstać :P[/QUOTE]

Nie no na spacer to ja wstac moge o 9 tej , zjeść sniadanko , odpocząc i koło 11stej iść :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Haha a o 11 to już gorąco więc lepiej nie wychodzić, co by psa nie przegrzać (ostatnio taką miałam wymowie, że nie mogę po 11 iść tylko wieczorem) :D

Nie no ale tak na serio to na początku robiłam wszystko pod psa, teraz robię więcej pod siebie ;) Dawniej gdziekolwiek nie szłam to z psem, aż w końcu wszyscy mieli mnie dość :D Teraz umawiam się na spacer z psem, ale jak mi coś wpadnie do głowy to jadę za cały dzień na wycieczkę, a pies siedzi na placu ;) A po powrocie mam dość, to spacer ma dopiero na drugi dzień ;) Ale ja wyrodna pani jestem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Haha a o 11 to już gorąco więc lepiej nie wychodzić, co by psa nie przegrzać (ostatnio taką miałam wymowie, że nie mogę po 11 iść tylko wieczorem) :D

Nie no ale tak na serio to na początku robiłam wszystko pod psa, teraz robię więcej pod siebie ;) Dawniej gdziekolwiek nie szłam to z psem, aż w końcu wszyscy mieli mnie dość :D Teraz umawiam się na spacer z psem, ale jak mi coś wpadnie do głowy to jadę za cały dzień na wycieczkę, a pies siedzi na placu ;) A po powrocie mam dość, to spacer ma dopiero na drugi dzień ;) Ale ja wyrodna pani jestem :D[/QUOTE]

Jak widać ja jestem bardziej wyrodna :evil_lol:

chociaż dzisiaj chciałam iść , własnie tak o tej godzinie ale dla Sebka mecz jest ważniejszy więc :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

ja robię pod psa,bo inaczej mi sumienie nie pozwala,Luna ma być szczęśliwa ze mną jak z nikim innym i ma czuć ,że najważniejsza dla mnie :p ona to wie,bo pierwszym punktem dnia jest spacer,dopiero później kawa,śniadanie itp
ja nie twierdzę ,że Wasze psy są nieszczęśliwe,ale nie wyobrażam sobie postępować inaczej niż teraz;) nawet jak będę miała pracę,to wstanę choćby o 4 rano,żeby Luna miała spacer jak zawsze:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...