Jump to content
Dogomania

Luna-prawie odważna sunia


Guest wolfheart

Recommended Posts

[quote name='kalyna']Buahahha Wy o takich pysznościach.. a ja wpierdziulam pomidory z ogórkami kiszonymi :evil_lol:
i jak sobie pomyślę o tym ile Wasze żarełko ma kalorii to już mi lepiej :diabloti:[/QUOTE]
My możemy- Aga w ciąży to nie widać a ja i Sylwia nie grubniemy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

siema :)

niezłe pomysły macie,jak kiedyś trafię do kryminału ,to wiem na kogo liczyc:diabloti:

była jakaś modernizacja sieci w moim mieście,**uj wie, w każdym razie nikt z Play nie miał neta:mad:

Wczoraj byłam w mieście 1h od mojego ,w sanepidzie,bo muszę mieć książeczkę jak się staram o prace w markecie,jeszcze muszę tam w pn jechać i później za parę dni znów po odbiór eh..:roll: jak wracałam to zadzwoniłam do mamy,Lunka wiedziała,ze to ja dzwonię i pogadała se ze mną:evil_lol: ja ją wołałam,a ona skomlała do telefonu:loveu:jakie cudowne mam zwierzątko:loveu:

no ale najlepsze....wczoraj jako,że o 7.30 miałam autobus,to na spacer poszłyśmy o 5.00,tuż po świcie...idziemy se nad rzeczkę jak zwykle,rzucam Lunie kamyczki,słyszymy coś w chaszczach...Luna pognała jak szalona,bo to sarny...no i patrzę goni je..a na mnie biegną dwa dziki:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: znowu:megagrin:
już miałam uskoczyć na drzewo,ale świnie pobiegły w inną stronę
jak ja kocham te spacery :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']My możemy- Aga w ciąży to nie widać a ja i Sylwia nie grubniemy :diabloti:[/QUOTE]

Adze nie zazdroszcze...bo to co weszło to musi wyjść , kilkadziesiąt razy większe...
ale Ty i Sylwia.. to niesprawiedliwe :placz::placz:


Jezzzu dziki... ostatnie spotkanie z nimi miałam w Krynicy i jakoś nie tęsknię za nimi.. za to sarny i zające mam na porządku dziennym..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...