Jump to content
Dogomania

Luna-prawie odważna sunia


Guest wolfheart

Recommended Posts

Chciałaś bym podzieliła się naszą pogodą, proszę :loveu: Pozdrowienia od alpejskich krówek :evil_lol: (polecam wyłączyć dźwięk :D)
[URL="http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/VIDEO0229_01_zps12186c11.mp4"][IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/th_VIDEO0229_01_zps12186c11.mp4[/IMG][/URL]
Nie lubię jej, moje psy tez nie, jesteśmy z cukru :D

[quote name='marta.k9080']nasze tereny spacerowe też "należą" do psów,ale najpierw trzeba przejść przez kilka ulic....:roll:

czekam na zimę,i życzę sobie -20'C:diabloti:[/QUOTE]
Nasze należą do psów, rowerzystów i EDMUNDOwców:diabloti: Ale fakt, ze od wyjścia z domu do odpięcia psów ze smyczy mija zazwyczaj ok 1min rekompensuje to w całości :lol: We Wrocku musiałam przebijać się przez centrum by pobiegać z psami po porządnych lakach, nigdy więcej :shake:

Ja na zimę czekam z utęsknieniem i jednocześnie nie chce by nadchodziła, to jest dopiero dramat :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

hejka

u nas 34'C [IMG]http://www.emoty-gg.eu/mini/198.gif[/IMG] jak mam wyjść na dwór to się wk*rwiam już:placz:

Luna też nie umie znaleźć sobie miejsca.Na spacerze byłyśmy 2h rano od 6.00 i 20min popołudniu.Dłużej nie dało rady.Czuję się jak więzień w domu,chcemy gdzieś pójść ,ale jest za gorąco:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']hejka

u nas 34'C [IMG]http://www.emoty-gg.eu/mini/198.gif[/IMG] jak mam wyjść na dwór to się wk*rwiam już:placz:

Luna też nie umie znaleźć sobie miejsca.Na spacerze byłyśmy 2h rano od 6.00 i 20min popołudniu.Dłużej nie dało rady.Czuję się jak więzień w domu,chcemy gdzieś pójść ,ale jest za gorąco:placz:[/QUOTE]

hejka ;)

chodzcie sie do mnie ochłodzić :lol:

tylko latarki weźcie ze sobą bo się ciemno zrobiło jak by co najmniej 23 była :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']
tylko latarki weźcie ze sobą bo się ciemno zrobiło jak by co najmniej 23 była :lol:[/QUOTE]

ale fajnie:diabloti:


jem owsiankę w słoiku z resztkami Nutelli:p
Luna zjada podudzia z kurczaka:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']dawno nie jadłam ciepłych lodów,ale ja jadam tylko te z Lidla:diabloti:[/QUOTE]

no wlasnie musze sie tam przejść bo w biedronce o tesco jak sa to tylko w gorzkiej czekoladzie a na targu u takiej babki co stoi z niemieckimi slodyczami kupowała kiedys takie różne , w paczce były i w gorzkiej czekoladzie i w białej i w mlecznej , w lidlu chyba tez tak jest nie ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV'] w paczce były i w gorzkiej czekoladzie i w białej i w mlecznej , w lidlu chyba tez tak jest nie ? ;)[/QUOTE]

dokładnie :) są te mieszane i są też takie wszystkie w mlecznej:p uwielbiam je

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']ja muszę kupić z Lidla moje ulubione masło orzechowe:loveu:[/QUOTE]

oo wlasnie , za tym tez musze sie rozejrzeć :evil_lol: przez was na prawde przytyje za dużo :eviltong:

[quote name='Paulina94']To u mnie 36... :sad: Kiedy to się skończy wreszcie...?[/QUOTE]

podobno sierpien cały ma być taki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']oo wlasnie , za tym tez musze sie rozejrzeć :evil_lol: przez was na prawde przytyje za dużo :eviltong:[/QUOTE]

masło orzechowe jest najlepszym smarowidłem jakie jadłam :loveu:

ja umrę jak będzie tak gorąco nadal:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina94'][B]dOgLov[/B], oby się ta straszna prognoza nie sprawdziła :lmaa:

A ja maseł czekoladowych i orzechowych nie jadłam odkąd wyprowadziłam się z domu rodzinnego, czyli ponad rok :D[/QUOTE]


sama bym nie chciała żeby sie sprawdziła ale jak widac na razie sie sprawdza , przynajmniej u was bo u mnie deszcz i chłodek :lol: w tym momencie jest 20 stopni :razz:

[quote name='marta.k9080']mało orzechowe jest najlepszym smarowidłem jakie jadłam :loveu:

ja umrę jak będzie tak gorąco nadal:shake:[/QUOTE]

dasz rade , miesiac ciepła i pozniej coraz chłodniej :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']
dasz rade , miesiac ciepła i pozniej coraz chłodniej :lol:[/QUOTE]

no mam nadzieję,że coraz chłodniej,po się pochlastać idzie przez ten upał:placz:
mówię Ci,normalnie nerwy mnie biorą jak na termometr patrzę i wychodzę na dwór i nie mam czym oddychać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...