Jump to content
Dogomania

Tropik z Osięcin jest szansa na lepsze życie - potrzebne deklaracje jednorazowe


sonia1974

Recommended Posts

Z adoptowaniem na siebie jest ten problem , że jak później osoba która od nas adoptuje sie rozmysli to pies ląduje u nas, bo gmina jej nie przyjmie, tak było z Fionką, z nami gmina nawet juz nie chce gadać, na samym początku pytaja sie o nazwisko i nie łącza dalej, sonia juz tak miała.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 822
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Havanka']Czy Fionka wróciła z adopcji, czy dopiero wróci? Jestem załamana. Jeżeli wróci, to gdzie? Może ponownie ją ogłosić?[/QUOTE]


Fionka jest w swoim domu, byłam u pani jakoś sobie radzą ,Fionka bardzo się klei do córek

Gdyby jednak sobie nie poradzili razem to jest awaryjny dom

HAVANKA ODNAWIAŁAŚ OGŁOSZENIA FIONKI BO OD GODZ 19.45 MIAŁAM 3 TELEF W JEJ SPRAWIE ,GDY MÓWIĘ ŻE MAŁA NISZCZY JAK ZOSTAJE SAMA TO WYCOFUJĄ SIĘ

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Nie, ale przyznam, że miałam taki zamiar. Stąd moje zapytanie w jej sprawie. Jeżeli nie jest znów zagrożona bezdomnością, to nie będę jej ogłaszać. Czy w spr. Diany były jakieś zapytania? Ma aktywne ogłoszenia.[/QUOTE]


były odzew z ogłoszeń a ja myślałam że fundacja ją ogłasza a to Ty ,bardzo dziękuje

Diany gmina nie chce wydać twierdzą że mają dla niej dom a sunia nadal siedzi w kojcu


ABRA DZIĘKI ZA WIEŚCI O TROPIKU , POZDROWIENIA DLA P.MARIUSZA

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='sdal2']Z Tropiczkiem wszystko dobrze, chodzi sobie po całym schronisku, czuje sie swobodnie, jak potrzebuje głasków to podchodzi do ludzi i szczeka, mysle że bedzie to taka schroniskowa maskotka, miał chlopak wielkie szczęscie.[/QUOTE]

oj naprawdę miał szczęście wielkie!
i aż się łzy kręcą w oczach, jak się takie dobre wieści czyta...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='abra43']Tropiczek dostał nowy salon dla siebie mieszka w boksie dla psich emerytów,biega po schronisku zaczepia wszystkich do zabawy,jest bardzo szczęśliwy.[/QUOTE]

Strasznie się cieszę. Zasłużył chłopak na te chwile beztroski i zabawy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Byłam dzisiaj w odwiedzinach w schronisku Tropik przygruchał sobie pannę Liliję mieszka z nią i razem śpią jest strasznie o nią zazdrosny nie daje jej głaskać zaraz chcę ugryżć,a jak ona wspina się do kogośc do siatki to chwyta ją za łapki tak to jest schroniskowe małżenstwo jest bardzo szczęśliwy.:loveu::loveu::loveu:Zapomniałam jeden zblizniaków znalazł dom-Bilbo.

Edited by abra43
Link to comment
Share on other sites

[quote name='abra43']Byłam dzisiaj w odwiedzinach w schronisku Tropik przygruchał sobie pannę Liliję mieszka z nią i razem śpią jest strasznie o nią zazdrosny nie daje jej głaskać zaraz chcę ugryżć,a jak ona wspina się do kogośc do siatki to chwyta ją za łapki tak to jest schroniskowe małżenstwo jest bardzo szczęśliwy.:loveu::loveu::loveu:Zapomniałam jeden zblizniaków znalazł dom-Bilbo.[/QUOTE]

Następnym razem zrób fotki Tropiczkowi i jego narzeczonej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abra43']Byłam dzisiaj w odwiedzinach w schronisku Tropik przygruchał sobie pannę Liliję mieszka z nią i razem śpią jest strasznie o nią zazdrosny nie daje jej głaskać zaraz chcę ugryżć,a jak ona wspina się do kogośc do siatki to chwyta ją za łapki tak to jest schroniskowe małżenstwo jest bardzo szczęśliwy.:loveu::loveu::loveu:Zapomniałam jeden zblizniaków znalazł dom-Bilbo.[/QUOTE]

aż mi łzy z radości poleciały....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...