Jump to content
Dogomania

Chmurko.... za szybko poszłas do Nieba :(....


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z regoly po zabiegu suka dostaje co drygi dzien betamoks,,czyli zastrzyk,,,,ale to przez kilka pierwszych dni a jesli jest ok ,,to odstawia sie zatrzyki,,,,,,
A co do Sulka to kiedys sie wyklucalam z pewna osobka,,ze on musi miec jakiegos innego psa,,,a nie sam funkcjonowac,,ale glowna przyczyna tej sprzeczki byl fakt ze ten ktos myslal ze jak sulek bedzie mial atak to suka go rozszarpie,,, a przeciez to n ie tak,,a Sulek musi miec towarzystwo!!!musi!!!!!

Link to comment
Share on other sites

To trzyammay kciuki za murke a co do sulka,,,,to gdyby mieszkaly z nim jakies 2 psy bardzo pewne siebie to moglo by sie tak zdarzyc,,,bo pies ktory ma padaczke nie wyglada fajnie rzuca sie przewraca i inne psy sadza ze to jakas zaczepka i mogly by zrobic cos nie fajnego,,ale jak jest jedna spokojna sunia ,,to nic nie zrobi ,,a on musi miec kogos ,,musi!!!!!!!!!!!
Jak nie ma czlowieka to niech chociaz bedzie to inny psiak

Link to comment
Share on other sites

dziekuje ! odzew byl wspaniały i jestem wzruszona,tym bardziej,ze nie tylko usuniety guz u Murki,ale pieniedzy jest duzo,duzo wiecej.Kazda ciotka nie dosc,ze wpłacała wiecej niz liczył bazarek to jeszcze niektore wpłacały za przesyłke (mimo,ze przesylke pokrywam ja) i tym sposobem z wpłat bazarkowych,przesyłkowych i "wolnych datkow" mamy o 181 zl wiecej! razem z bazarkow i waszych serc mamy 381zł
200 to operacja Murki.
czekam na propozycje,co z tym fantem zrobic? [SIZE=1]sterylka jakiejs suni ? czekamy na guza do usuniecia? czekam na pomysły :) i ich akceptacje.[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
I bardzo prosze skrobnac,jak dojdzie przesyłka,zebym sie nie martwiła.

Murka opuszcza schron i konczy leczenie 19tego ,taka jest decyzja weterynarza .
[SIZE=1][/SIZE]


[SIZE=2][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem za!!!!Brazowa ty wiesz najlepiej co komu jest najpilniej potrzebne.
A Mureczka będzie musiała jeszcze do piątku przenocować w schronie:-(
oboje we czwartek pracujemy do póżna(nawet schronisko będzie już pewnie zamknięte) żeby w piątek być wcześniej:cool3: i załatwić wszystko jak należy i....
:multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi:
chyba nie muszę tego tłumaczyć:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

i rozliczonka:

dla murki od Figa33 20 zł
dla murki,brulion z 10 zl
Dla murki 8 zł
dla Murki od brucia 30 zł
od Larysy dla murki 38 zł
aukcja zeszyty z owieczkami 25 zł
gretel-Dla murki 30 zł
za jamnika 50 zł
pucka69 obrazek z makami 20 zł
bazarek (od KTOSIA) 100 zł
kaerjot dla murki 50 zł

tak były ksiegowane przelewy.

Jeszcze raz serdecznie dziekuje.
Co do nadwyzki-ja mysle,ze trzeba zapytac Millarki i weterynarza. Byłabym za sterylka...

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi:[U][COLOR=Blue]Jeszcze raz dziękuje wszystkim kochanym cioteczkom!!!!![/COLOR][/U]:loveu::loveu:
Spanko gotowe: granatowy polarowy kocyk + serduszkowa podusia:lol:
Miseczki kupione(takie z gumką co by nie uciekały:cool3:)
Obróżka jest (potrzebuje szelki a słyszałam że któraś cioteczka szyje-pomóżcie mi ją znależć proszę- bo już nie chce brazowej zawracać głowy)
A smyczkę TZ chce kupić sam:lol:

Link to comment
Share on other sites

hihihi wyprawką to i by bobo nie pogardziło;) no moze te miseczki na gumkach ale szelki!:evil_lol:
Ciocia Ulv szyje szeleczki a skryła się tu u jamników Celinkowych, chyba najlepiej PW jej wysłać.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25114&page=783[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ona jeszcze nie dopuszcza do siebie nas jako odwiedzających, to tak jakby bała się że zaufa i zostanie porzucona, ale wiem że to się w domku zmieni.
Żebyście widziały ją na spacerze!!!!!!Pierwszy raz widziałam jak ona z radości aż podszczekuje!!!!Za bramą schronu podkulony ogon natychmiast wędruje wysoko w górę i lekko kiwa się na boki:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...