Jump to content
Dogomania

Owczarek Środkowoazjatycki z rodowodem - szukał nowego domu i go znalazł


azjofanka

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wystawiłam aukcję na Allegro.
[URL]http://www.allegro.pl/item175648843_owczarek_srodkowoazjatycki_wspanialy_stroz.html[/URL]
Oglądalność spora - do tej pory (od rana) ponad 200 wyświetleń. 5 osób obserwuje.
Staramy się (dzięki Rama Gele:lilangel:) znaleźć w ten sposób dobry dom dla tego wspaniałego psa.

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak. Sama bardzo się boję o to aby to był na prawde dobry dom. Sprawę całą prowadzi Rama Gele - wspaniały chłopak. Jest bardzo uważny, krytyczny i zastrzega sobie prawo odwiedzin. Sadzę, że będzie dobrze. I trzyman kciuki.
Dziękuję za pomoc i działania wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że mogę wkleić taką wiadomość od Rama Gele:
[QUOTE]Wostok jest już w nowym domu !

Były łzy, było przykro, ale mam nadzieje, że za kilka tygodni będzie uśmiech i radość a przede wszystkim, że Wostok będzie szczęśliwy. Ma koleżankę 2 letnią Azjatkę , która mam nadzieje pomoże mu szybko zapomnieć o zmianie domu i właściciela. Mam też umowę z nowym właścicielem, że za jakiś miesiąc odwiedzę Wostoka i jeśli .. nie będę wiedział, że jest tam szczęśliwy , to zabiorę go ..

Powiem wam, że pomagałem w adopcji wielu psów, ale tym razem było mi naprawdę ciężko. Zabrałem Wostoka wcześniej do siebie , aby nieco oswoił sie z moją osobą, bo było też prawdopodobne, że osobiście zawiozę do na nowe miejsce. Ten pies przez jedną godzinę .. zdobył moje serce. Jest wspaniały i mam nadzieje, że w nowym miejscu będzie szczęśliwy ..

P.S.
Przez chwile nawet , przeszła mi myśl , że może go zostawić .. u siebie [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...