Jump to content
Dogomania

Fido - 7 mies. cocker spaniel juz u siebie w domku z kotem!


emilia2280

Recommended Posts

Fido vel Moris (staramy się by przyzwyczaił się do nowego imienia bo zbyt podobne do kociego Vito= Fido) jest w domu w Krakowie
Podróż bez zarzutu, wtulił łeb w nowego Pana i razem z nim przespał 2,5 godz jazdy (wstawię tu wkrótce zdjęcie jak wygląda nastolatek z włosami podobnymi w kolorze do psich na uszach :multi:
Kotem zaciekawiony, a Vito przestraszony. Kot raz chciał się rzucić w obronie swojego Pana bo psiak wdrapywał mu się na kolana. Także dowiedzieliśmy się że mamy kota obronnego bo w innych przypadkach kot potulnie skoczył na parapet :) zapowiada się ciekawie ale nie agresywnie
A i najważniejsze!!! wielki podziw dla Pani Miry i dla jej Męża oczywiście, cudowni ludzie z wielkim sercem> Dziękujemy <3

Link to comment
Share on other sites

cudownie! piéknie dziékujemy za mile przyjécie dzieciaczka. buuuuuu, to ja go nie zobaczé juz za tydzien u Mirki, no ale cieszé sié ze juz maluch rzádzi u siebie ;ppp

ogromne dziéki dla Mireczki za uratowanie dziecka od dziadów i Eluni za przeprowadzenie szczésliwej adopcji. Bédziemy wdziéczni za relacje i zdjécia co jakis czas od naszego malenstwa.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich na wątku!Cieszę się ,że Fido-Moris jest w tak fantastycznej rodzinie!:multi:Ale,ale!gdyby nie Emi gdyby nie Eli jednym słowem KASTOR to nie znalazła:roll:bym takiego wspaniałego domku dla wspaniałego spanielusia!Więc dziękuję wszystkim:B-fly:wczoraj do nowego domku pojechala też jajnisia Rózia i dalmat Dolar:Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']cudownie! piéknie dziékujemy za mile przyjécie dzieciaczka. buuuuuu, to ja go nie zobaczé juz za tydzien u Mirki, no ale cieszé sié ze juz maluch rzádzi u siebie ;ppp

ogromne dziéki dla Mireczki za uratowanie dziecka od dziadów i Eluni za przeprowadzenie szczésliwej adopcji. Bédziemy wdziéczni za relacje i zdjécia co jakis czas od naszego malenstwa.[/QUOTE]

to zapraszamy na kawkę do Krakowa może Moris pomiędzy jednym liźnięciem a lataniem za kotem pozwoli nam ją wypić :p

Link to comment
Share on other sites

W domu z psem i kotem nie można się nudzić :)
Moris tak bardzo chce się zaprzyjaźnić z Vitem że zapragnął dokończyć jego dzieła i zębami zaczął ciągnąć naderwaną kocim pazurem tapetę
Wiadomo, remont dużego pokoju przewidziany na wiosnę więc pomóc gospodarzą należy zacząć od razu, Vito skarcony psiknięciem wody w trakcie drapania obraził się na pól popołudnia a Moris przyłapany na gorącym uczynku wywrócił się na grzbiet i przepraszał tak długo że daliśmy się udobruchać: swoim rozkosznym zwyczajem przyniósł misia i zachęcił rodzinę do zabawy... no i jak tu się gniewać ?

Edited by Lucyna:)
błędy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=#0000ff]Moris[/COLOR]: pozostawili mnie pod opieką kocura, który woli udawać że mnie nie ma niż się ze mną bawić... no cóż teraz przepraszam ale i tak uważam że mi się to należało,bo "ptasia" namiastka polowania zakończona została sukcesem, pióra poleciały na prawo i na lewo resztę zostawiłem do sprzątania Panu, którego tak kocham że mam nadzieję że doceni moje myśliwskie starania, w końcu to mam w genach :multi:

Edited by Lucyna:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...