Jump to content
Dogomania

Gratka w nowym domu


MINOG

Recommended Posts

  • Replies 948
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='desdemona']mysle, ze sunia juz do tej pory niejednokrotnie miala szanse na dom.[/quote]


Z tymi schroniskami to ja nic nie rozumiem. Czy te kobiety mają do tego prawo aby nie wydać psa do adopcji? oczywiście nie mówię że komuś nieodpowiedniemu ale gdy trafiaja się ok osoby to dlaczego mają nie dac? dla mnie to dziwne, żeby odmawiać psu domu. te psy to mają przerabane nie dość że nie mają domu to jeszcze ktos im zdobycie go utrudnia. Ech...:mad:

Link to comment
Share on other sites

proponowalabym, zamknac ten watek-nie moge pomoc w adopcji "tak agresywnego" psa.tak jak pisalam Wam na priv sunia zostala wystawiona za zgoda do adopcji, przeciez powstala cala sesja zdjeciowa dla malej!-jak wszystkie z psow przeze mnie prezentowanych.opisy rowniez powstawaly przy pomocy pan ze schroniska.nikt nie zna tych psow lepiej...o jej agresji nie slyszalam nigdy-sama nie doswiadczylam..sytuacja z oferowaniem Beksy jest juz chyba tradycja-beznogi Dandi tez znalazl chetna i panie powiedzialy , ze psiak ma sie dobrze w schronisku i lepiej zeby ta osoba zaadoptowala Bekse...schronisko nie jest zle ale jak kazde schronisko powinno byc miejscem przejsciowym (o ile tylko to mozliwe...) na prawde nie wiem co jeszcze napisac

Link to comment
Share on other sites

Dziś niedziela...

...gdyby GRATKA miała dom to poszła by na spacer, w podskokach wywachała kazde źdźbo trawy...

...gdyby GRATKA miała swojego człowieka to wiecozrkiem wtuliła by sie w niego i bez strach obejrzała nawet najstraszniejszy horror...

...gdyby GRATKA miała kogoś kto ją kocha mogłaby spokojnie spac -to burczenie w brzuszku które od 2 lat spędzało jej sen z malutkich oczu poszłoby w niepamięc...

..gdyby...

...gdyby tylko znalazł się CZŁOWIEK ktory ja wyrwie z tego koszmaru!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...