Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 7 - 8.07.2007


quadrupedium

Recommended Posts

[quote name='karolayna']to koniecznie na ringu shih tzu zrobic nam piękną fotorelacje :cool3:[/quote]

Nie ma sprawy, o ile nie będzie kolidowało z ringami Retrieverów :diabloti::razz:

[quote name='Kati']Ja jadę. to będzie moja pierwsza warszawska wystawa. :)[/quote]

Moja też :cool3: Do tego pierwszy raz jadę poza swoje miasto na wystawę :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tollerka']Nie ma sprawy, o ile nie będzie kolidowało z ringami Retrieverów :diabloti::razz:

Moja też :cool3: Do tego pierwszy raz jadę poza swoje miasto na wystawę :lol:[/quote]

To ja się dołączam do prośby Karolayny :cool3:

A będziesz wystawiać, czy jedziesz towarzysko?

Link to comment
Share on other sites

Mój psiak nie ma rodowodu, ja nie potrafię wystawiać chociaż chcę się nauczyć i spróbować np. w MP kiedyś ale to na razie takie marzenia, bo jakoś nie mam nikogo kto by mnie poprowadził.
Będę z moją babcią :razz: Która niestety takie głupoty czasem palnie do kogoś że wolę się do niej nie przyznawać :razz: Np. na wystawie w Łodzi że ja będę hodowczynią :razz: Musiałam jej tłumaczyć że nic nie wiadomo i to nie takie łatwe ja po prostu sobie tak marzę itd. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][quote name='Tollerka']Mój psiak nie ma rodowodu, ja nie potrafię wystawiać chociaż chcę się nauczyć i spróbować np. w MP kiedyś ale to na razie takie marzenia, bo jakoś nie mam nikogo kto by mnie poprowadził.[/quote][/COLOR]

[COLOR=black]Ja też nie potrafię wystawiać! :)[/COLOR]
[COLOR=black]Pierwszy raz byłam na wystawie w Bydgoszczy, mój Emuś nie chciał pokazać ząbków i niezbyt podobało mu się stanie w pozycji wystawowej :oops: [/COLOR]
[COLOR=black]Po prostu ćwiczyłam z nim trochę w domu, ale i tak miałam wrażenie, że to na nic i mój pies w dalszym ciągu niczego nie potrafi :shake: [/COLOR]
[COLOR=black]A jednak wczoraj w Krakowie niedość, że udało mi się wygrać w szczeniakach ze śliczną suczką NORWEGIAN WOOD Pumilo, to jeszcze dostałam BIS Puppy II :-o [/COLOR]
[COLOR=black]Chyba w dalszym ciągu to do mnie nie doszło...[/COLOR]

[COLOR=black]Po prostu poćwicz na swoim piesku w domu, a na wystawie "pożycz" od kogoś doświadczonego pieska (może poszukaj przez DGM).[/COLOR]
[COLOR=black]Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że psy różnie reagują na taki hałas i ilość psów.[/COLOR]
[COLOR=black]Emuś w domu jest raczej leniwy, ale o dziwo jego reakcja stresowa to pełna mobilizacja. Inne pieski mogą być super wytrenowane, ale na wystawie ze stresu uciekają z ringu...[/COLOR]

[COLOR=black]Dlatego polecam Ci doświadczonego pieska, wystawianego przez różnych handlerów, na DGM jest pełno życzliwych ludzi, którzy chętnie Ci pomogą.[/COLOR]
[COLOR=black]Do zobaczenia w Warszawie! ;) [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zamierzam ćwiczyć na mastiffce przyjaciółki, labradorze przyjaciela, ONku innej przyjaciółki, na swoim psiaku też troszkę ćwiczę ale to wszystko jednak rzeczywiście psy które nigdy nie były nawet ćwiczone. Muszę na razie teorię wyuczyć sobie - figury itd. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidekangela']To już coraz bliżej niż dalej ;)
Będe w niedziele.Mam jeszcze "wolne ręce" więc jeśli ktoś szuka handlera to mogę pomóc. Będe przy ringu bullowatych.[/quote]
[quote name='Florka_xyz']Ja bede i w sobote i w niedzele :-) Służę pomoca ;)[/quote]
Do zobaczenia dziewczyny ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...