Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

[quote name='danavas']chciałabym wpłacając co miesiąc 10zł na skarpetkę... już drugi raz tu proszę o pomoc... wiec moze choć tak skromnie się odwdzięczę...
wpisz mnie DoNnka proszę na stałą deklarację:)[/QUOTE]

Witamy Cię [B]danavas[/B] w gronie ONkomaniaków ;)
Oficjalnego wpisu musi dokonać egradska, bo jest założycielką wątku :)
Zrobi to z radością jak tylko wróci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Witamy Cię [B]danavas[/B] w gronie ONkomaniaków ;)
Oficjalnego wpisu musi dokonać egradska, bo jest założycielką wątku :)
Zrobi to z radością jak tylko wróci :)[/QUOTE]

ok... pochwalę się jeszcze ze mamy już na Stefanka 240zł stałych.... :)
wiec jesteśmy za połową:) jeszcze stówka i już ze spokojnym snem będzie można zabierać chłopaka:)

Link to comment
Share on other sites

Jestem za udzieleniem pomocy wszystkim w/w onkom - w miarę posiadanych środków.
p.s.
Poszła moja wpłata za maj (ale zapomniałam zmienić miesiąca i jest z kwietniem). Każda kolejna będzie bez podania miesiąca, bo zrobiłam zlecenie stałe i mogę nie pamiętać, żeby przed datą jego realizacji modyfikować miesiąc. Z mojej historii rachunku wynika, że ze wskazaniem na kwiecień powinny być ode mnie trzy przelewy - dwa w kwietniu (bo coś pokręciłam i poszedł przelew za przelewem) i jeden majowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beta&Czata']Jestem za udzieleniem pomocy wszystkim w/w onkom - w miarę posiadanych środków.
p.s.
Poszła moja wpłata za maj (ale zapomniałam zmienić miesiąca i jest z kwietniem). Każda kolejna będzie bez podania miesiąca, bo zrobiłam zlecenie stałe i mogę nie pamiętać, żeby przed datą jego realizacji modyfikować miesiąc. [B]Z mojej historii rachunku wynika, że ze wskazaniem na kwiecień powinny być ode mnie trzy przelewy - dwa w kwietniu (bo coś pokręciłam i poszedł przelew za przelewem) i jeden majowy.[/B][/QUOTE]

Faktycznie[B] Elu[/B] :oops:
A zatem w kwietniu zaksięgujemy 20 zł a ta majowa wpłata będzie na maj, tak ?

Link to comment
Share on other sites

Chcialam sie zwrocic z prosba o pomoc dla kieleckiego mix-owczarka - Oskarka. Oskar jest juz starszym psem, przez jakis czas mieszkal w Kielcach, na terenie hurtowni, gdzie jedna z wolontariuszek kieleckich stale go karmila. Niestety, wolontariuszka zakonczyla prace w okolicy zamieszkania Oskara, a wlasciciel terenu hurtowni nie poczuwal sie do jakiejkolwiek opieki nad psem. Oskar zostal zabrany do dt w Katowicach. Niestety wczesniej ulegl wypadkowi. Mial zlamana lapke, ale szczesliwie zostal przez wetow poskladany. W dt okazalo sie, ze psiak ma problemy z watroba, skora, stawami, generalnie podejrzewano u niego chorobe autoimmunologiczna. Rany na lapkach sie otwieraja caly czas, jest to dla niego bardzo bolesne. Z racji wieku i problemow z watroba, musi jesc specjalistyczna karme, na ktora nas, wolontariuszy kieleckich nie stac. Nie wspominajac o innych rzeczach typu szczepienie, leki itd. Mamy juz prawie 3000 zl dlugu, ktory rosnie, a rozliczenia niestety nie napawaja optymizmem. [U]Dlatego zwracam sie z prosba o pomoc finansowa w zakupie karmy Royal Hepatic.[/U] To koszt ok. 220 zl. Walczymy o niego juz tak dlugo, nie chcemy sie poddawac. Czy skarpeta moze nas wspomoc?

To nasza bida:
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-uPi-tSCIWCU/UYDh7lxTZ5I/AAAAAAAAD-U/OuAE2DiztlU/s720/IMG_0091.JPG[/IMG]

I watek Oskarka:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190426-Ostatnia-operacja-Oskara!-Bardzo-prosimy-o-wsparcie-finansowe![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']Wczoraj dotarły do Nas dwa opakowania Karsivanu - dla Amona i Iguni
- serdecznie dziękujemy za pomoc.[/QUOTE]

A my dziękujemy za potwierdzenie :)
Zdrówka życzymy Amonowi i Iguni :loveu:

[quote name='Linssi']Chcialam sie zwrocic z prosba o pomoc dla kieleckiego mix-owczarka - Oskarka. Oskar jest juz starszym psem, przez jakis czas mieszkal w Kielcach, na terenie hurtowni, gdzie jedna z wolontariuszek kieleckich stale go karmila. Niestety, wolontariuszka zakonczyla prace w okolicy zamieszkania Oskara, a wlasciciel terenu hurtowni nie poczuwal sie do jakiejkolwiek opieki nad psem. Oskar zostal zabrany do dt w Katowicach. Niestety wczesniej ulegl wypadkowi. Mial zlamana lapke, ale szczesliwie zostal przez wetow poskladany. W dt okazalo sie, ze psiak ma problemy z watroba, skora, stawami, generalnie podejrzewano u niego chorobe autoimmunologiczna. Rany na lapkach sie otwieraja caly czas, jest to dla niego bardzo bolesne. Z racji wieku i problemow z watroba, musi jesc specjalistyczna karme, na ktora nas, wolontariuszy kieleckich nie stac. Nie wspominajac o innych rzeczach typu szczepienie, leki itd. Mamy juz prawie 3000 zl dlugu, ktory rosnie, a rozliczenia niestety nie napawaja optymizmem. [U]Dlatego zwracam sie z prosba o pomoc finansowa w zakupie karmy Royal Hepatic.[/U] To koszt ok. 220 zl. Walczymy o niego juz tak dlugo, nie chcemy sie poddawac. Czy skarpeta moze nas wspomoc?

To nasza bida:
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-uPi-tSCIWCU/UYDh7lxTZ5I/AAAAAAAAD-U/OuAE2DiztlU/s720/IMG_0091.JPG[/IMG]

I watek Oskarka:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190426-Ostatnia-operacja-Oskara!-Bardzo-prosimy-o-wsparcie-finansowe![/URL][/QUOTE]

[B][COLOR=#ff0000]UWAGA ! UWAGA ![/COLOR]
Mamy następnego bidusia w potrzebie [/B]:([B]
Czy zgadzacie się na dofinansowanie zakupu karmy RC Hepatic dla chłopaka ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochani.
Mam nietypową prośbę... Sara to dziesięcioletnia sunia, której właścicielka pomaga psom od 30 lat.
Suka ma dyskopatię lub nowotwór - wszystko się okaże podczas operacji, dokładna diagnostyka nie była możliwa :/
Sara bardzo cierpi, jej pani nie ma już pieniążków na to wszystko... A potrzebne pieniążki są na pokrycie długu w lecznicy, na operację, na karmę, na leki...
Pomożecie Sarze?

Tutaj jej wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242991-U%C5%9Bpi%C4%87-bo-Nie-ma-pieni%C4%99dzy-NIE-POZW%C3%93LMY-NA-TO%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242991-U%C5%9Bpi%C4%87-bo-Nie-ma-pieni%C4%99dzy-NIE-POZW%C3%93LMY-NA-TO%21%21%21[/URL]
A tutaj wydarzenie: [URL]http://www.facebook.com/events/625808867447260/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']Marzenka, daj mi tel do Ciebie. Dziś zadzwonił fajny dom w okolicy Wieliczki na Onka/ę.[/QUOTE]
Jesli dom chciałby bezproblemowego chłopaka to mam takiego do zaproponowania.
4-5-lat, cudny,łagodny olbrzym. Brac i kochac.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Kochani.
Mam nietypową prośbę... Sara to dziesięcioletnia sunia, której właścicielka pomaga psom od 30 lat.
Suka ma dyskopatię lub nowotwór - wszystko się okaże podczas operacji, dokładna diagnostyka nie była możliwa :/
Sara bardzo cierpi, jej pani nie ma już pieniążków na to wszystko... A potrzebne pieniążki są na pokrycie długu w lecznicy, na operację, na karmę, na leki...
Pomożecie Sarze?

Tutaj jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242991-Uśpić-bo-Nie-ma-pieniędzy-NIE-POZWÓLMY-NA-TO!!![/URL]
A tutaj wydarzenie: [URL]http://www.facebook.com/events/625808867447260/[/URL][/QUOTE]

Strasznie smutna historia :(
Moje serce mówi TAK, ale jest jeden problem - Sara NIE JEST BEZDOMNIAKIEM :roll:
[SIZE=3][B]Każdy z nas może wesprzeć ją indywidualnie, ja na pewno to zrobię, ale nie jestem pewna czy możemy to zrobi[SIZE=3]ć[/SIZE] jako SKARPETA[/B][/SIZE] :roll:
Jak uważacie ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']

[B][COLOR=#ff0000]UWAGA ! UWAGA ![/COLOR]
Mamy następnego bidusia w potrzebie [/B]:([B]
Czy zgadzacie się na dofinansowanie zakupu karmy RC Hepatic dla Oskara ?[/B][/QUOTE]

[quote name='betka']Jestem za, jak zwykle :)[/QUOTE]

[quote name='Beta&Czata']ja też oczywiście ZA[/QUOTE]

Ja oczywiście też, a więc mamy komplet :multi:
[SIZE=3][B]SKARPETA POMOŻE OSKAROWI W ZAKUPIE KARMY [/B]:):):)
[SIZE=2]Zaraz przekażę dobra nowinę ;)[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Z wątku Sary nie wynika, ze to ds. Ja sądziłam, ze dt ...
Moze własnie tak jest ?[/QUOTE]

Ja znam historię Sary z fb i tam wyraźnie jest napisane, że Sara to sunia tej Pani
Poza tym Natalia też napisała:

[quote name='natalia.aleksandrov']Kochani.
Mam nietypową prośbę... [B]Sara to dziesięcioletnia sunia, której właścicielka pomaga psom od 30 lat.[/B]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Jestem za pomocą w/w psiakom i myślę,że czasami i regulamin można uelastycznić.Wszak najważniejsze są psiaki a nie przepisy.W sytuacjach nadzwyczajnych przepisy powinny być modyfikowane.Oczywiście za zgodą Ogółu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[U]proszę uprzejmie o wpisanie mnie na listę deklarowiczów ze skromną deklaracją 5 zł miesięcznie[/U] :oops:
psa owczarka nie mam i raczej nie będę nigdy miała, ale już dłuższy czas obserwuję działanie Skarpety Owczarkowej i owczarkarzy i podoba mi się, jak działacie, podoba mi się porządek w rozliczeniach i ogólnie Wy mi się podobacie :eviltong:
5 zł to mało, ale ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka :D
ps. chętnie wpłacać będę te moje 5 zł, ale w sprawy skarpety wtrącać się nie będę, bo nie mam bladego pojęcia o świecie owczarków :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula'][U]proszę uprzejmie o wpisanie mnie na listę deklarowiczów ze skromną deklaracją 5 zł miesięcznie[/U] :oops:
psa owczarka nie mam i raczej nie będę nigdy miała, ale już dłuższy czas obserwuję działanie Skarpety Owczarkowej i owczarkarzy i podoba mi się, jak działacie, podoba mi się porządek w rozliczeniach i ogólnie Wy mi się podobacie :eviltong:
5 zł to mało, ale ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka :D
ps. chętnie wpłacać będę te moje 5 zł, ale w sprawy skarpety wtrącać się nie będę, bo nie mam bladego pojęcia o świecie owczarków :p[/QUOTE]

[SIZE=3][B]Ajulko[/B][/SIZE], dziękujemy :loveu:
Za Twoją deklaracje i za ...komplementy :oops:
Egradska wciągnie Cię na listę jak tylko wróci :)
Witaj w gronie ONkomaniaków i nie przejmuj się - żeby być ONkomaniakiem wcale nie trzeba być właścicielem owczarka ;)
Masz pełne prawo głosować :)

[quote name='natalia.aleksandrov']Sara to pies własnościowy - przygarnięty, uratowany. Nieplanowany, ale kochany... I to bardzo.
Sytuacja jest nietypowa, a koszty - ogromne :([/QUOTE]

[SIZE=3][B]Dlatego proszę wszystkich o pomoc dla Sary [/B]:modla:[B]
Jest nas w SKARPECIE blisko setka, gdyby każdy dał choćby po 2-3 zł to byłoby kupę kasy !!!
Pomóżcie !!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linssi']Ok, ale w jaki sposob wplacac pieniadze? Na ktore konto?[/QUOTE]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=3][B]Każdy, kto chce wspomóc Sarę grosikiem, może wpłacać pieniążki na:
[/B][/SIZE]
Nr konta : 81 1090 1043 0000 0001 1986 0256
PdZ: Inspektorat Wlkp.
Pl. Pocztowy 4/6
64-980 Trzcianka
Tytułem: pomoc dla Sary

dla przelewów zagranicznych:

SWIFT: WBKPPLPP
IBAN: PL81109010430000000119860256

PayPal: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...