Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

[quote name='wolf122']Kiełkuje pewien projekt na akcelerator dla skarpety,zobaczymy co z tego wyjdzie podczas rozmów"w kuluarach":lol:;) i wtedy ewentualnie zapytamy Was o zdanie i o zgodę...[/QUOTE]

Bogdan, czy mozesz mi wyjaśnić, czemu zabrałeś mi uprawnienia do wydarzenia Roja? Dlatego, że nie przystałam na Twoją propozycję i chcę z Iwoną iśćz pomocą z pieniędzy Roja w kierunku pomocy nie tam, gdzie Ty chcesz? Własnie chcialam uaktualnić wydatki i nie mam takiej możliwości. Chcesz stworzyć Fundusz ROja, czyli wykorzystać mój pomysł? Nie rozmumiem takiego zachowania. Piszesz, że mam z Iwoną inne plany i nie ma problemu, po czym wywijasz taki numer. Zmieniasz sobie tytuł pisząc, że powstanie projekt pomocy na jego cześć. Jak rozumiem założyłeś wydarzenie, więc właściwie załatwiłeś sam całą sprawę związaną z Rojem?
To co piszesz jakoś dziwnie zawsze musi gdzieś jątrzyć. A tto, co właśnie zrobiłeś jedynie potwierdza tę opinię. teraz jeszcze zablokuj mnie na wydarzeniu Roja, żeby dopełnić sprawy...

[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7256/screenroj.jpg[/IMG]





[LIST]
[*]


[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam już szczęśliwie do kraju i dziś postaram się wszystko pouzupełniać.
Ludwa, nie jestem na FB, Roj nie był dofinansowany bezpośrednio przez skarpetę, ani na wątku nie widzę żadnych sugestii, żeby jego spadek miał mieć związek ze skarpetą i dlatego proszę, żeby takich dyskusji na tym wątku nie było. Chciałabym, żeby tu były dobre emocje, bo zebrało się wiele ludzi, którzy chcą pomagać i uważam, że na starcie poszło nam całkiem nieźle. Siłą rzeczy mamy na wątku brutalną rzeczywistość, bo każdy ze zgłoszonych do pomocy psiaków to przypomnienie o tym, jak wiele skrzywdzonych psich istnień żyje i czeka na pomoc, ale reszta emocji niech już będzie dobra. Zjednoczmy się i kontynuujmy to, co nam się dobrze zaczęło, bo wszelkie kłótnie i przepychanki tylko zniechęcają ludzi do pomocy.

Ekipa śląska, czy widzicie szansę na spotkanie w przyszłym tygodniu? Jeśli jakaś siła wyższa mi nie przeszkodzi, to 3 wyjeżdżam z Maxiem na zlot owczarków i gdybyście mieli jakieś pomysły, które moglibyśmy obgadać na żywo a które mogłabym zreferować owczarkarzom w Krynicy, to ustalcie jakiś termin, ja się dostosuję:)

czy ktoś z FB zna osobę z wydarzenia tego pieska, najlepiej taką, która jest na miejscu i mogłaby popilotować wątek na dogo

[COLOR=#000000][FONT=Verdana][INDENT]
[URL="https://www.facebook.com/events/101326946684971/permalink/107658219385177/#!/events/457688880917642/477327698953760/?notif_t=plan_mall_activity"]https://www.facebook.com/events/1013..._mall_activity[/URL][/INDENT]

[/FONT]
[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E][B][RIGHT][/RIGHT]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

niestety nie znam nikogo ...



co do pomysłu na owczarek.pl padł taki

aby zlotowicze poszukali u siebie w domu zbędnych, ładnych, rzeczy, byle nie było ich dużo i żeby nie były dużych gabarytów. Mogą być rzeczy dla psa, dla dzieci, do domu, do samochodu, mogą to być zabawki robione ręcznie dla psa. Jeśli macie możliwość weźcie je ze sobą na zlot.
Wtedy można zorganizować mały bazarek na miejscu :razz:


ps. też jestem tego zdania żeby nie zaśmiecać wątku tym bardziej że nic nie wiadomo ale też wiadome że jak będzie dużo osób organizatorów itp. to mogą pojawić się problemy ... czyli zaraz każdy ale bo na tego psa nie bo temu trzeba itp. a jak coś najpierw proponuje spytać na Pw co i jak miało być dać propozycje do założyciela skarpety ;) a potem dopiero stworzyć wątek o tym a nie tutaj zaśmiecać ...bo widze jakieś poplątanie ktoś za kogoś podejmuje decyzjie Bogdan wiem że może coś chcesz zrobić ale nie możesz podejmować decyzji za osoby które od początku do końca kierowały akcją jeździły z Rojem martwiły się co będzie gdzie jechać teraz itp. ty tylko robiłeś wydarzenie na fb aktualizowałeś o takie sprawy... więc takie decyzje zostaw dziewczynom co się zajmowały tym a nie sam podejmujesz zmieniasz wydarzenie itp. jakby już było wszytsko dogadane.... ja proponuje zamknąc wydarzenie i tyle a jak chcecie coś dalej to zrobić nowe...
i proszę nie zaśmiecać wątku skarpety :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elwira1992']niestety nie znam nikogo ...



co do pomysłu na owczarek.pl padł taki

aby zlotowicze poszukali u siebie w domu zbędnych, ładnych, rzeczy, byle nie było ich dużo i żeby nie były dużych gabarytów. Mogą być rzeczy dla psa, dla dzieci, do domu, do samochodu, mogą to być zabawki robione ręcznie dla psa. Jeśli macie możliwość weźcie je ze sobą na zlot.
Wtedy można zorganizować mały bazarek na miejscu :razz:

[/QUOTE]


przywiozłam trochę Chorwacji pod różną postacią i jeśli tylko przetrwa podróż, to będzie na tę okoliczność jak znalazł

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ty tylko robiłeś wydarzenie na fb aktualizowałeś o takie sprawy... więc takie decyzje zostaw dziewczynom[/QUOTE]-dzięki za docenienie,murzyn zrobił swoje....
Elwira event jest mój i mogę tam wprowadzać nowe elementy,gdy Roj żył byłoby to nie na miejscu.
Ludwa jeśli tak się boisz o utratę wpływów finansowych,załóż proszę w końcu swój event,nie widzę przeszkód.
Poza tym ja na razie rzuciłem luźną propozycję,by Skarpetę Owczarkową zrobić na fb i nazwać imieniem Roja ale nawet tu jeszcze nikogo nie pytałem o zdanie więc nie bój się.Może Ludzie nie będą chcieli i nie stracisz kasy.Jakoś dziwnie się boisz samodzielności.
Przepraszam Egradska za offtop-ostatni ale wiąże się to z pozyskaniem finansów poprzez fb na skarpetę,taki był mój pomysł....

Link to comment
Share on other sites

wolf, nie widzę przeszkód, żeby skarpetę nazwać imieniem Roja, walka o życie tego niezwykłego psa zbiegła się w czasie z powstaniem skarpety, więc możemy zrobić głosowanie i uczcić w ten sposób pamięć Roja. Co do zaistnienia skarpety na FB zostawiam decyzję Wam, tzn naszym członkom Rady,którzy należą do społeczności, ja mam nieustającą alergię na FB i nie czuję się powołana do wypowiedzi w tym temacie. Na dogo mamy taki obyczaj, że jeśli piesek, na którego zbierana jest kasa, już jej z jakiegoś względu nie potrzebuje, to ofiarodawcy decydują o dalszym przeznaczeniu zgromadzonych środków. Nie wiem, jak jest na FB, ale niezależnie od tego, jak jest, uważam, że dyskusje na ten temat nie powinny być prowadzone na wątku skarpety, która jako skarpeta w bezpośredni sposób nie finansowała pieska. I jeszcze jedno, Roj na pewno nie chciałby, żeby ludzie, którzy angażowali się w pomoc dla niego, zaczęli się kłócić o pieniądze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']wolf, nie widzę przeszkód, żeby skarpetę nazwać imieniem Roja, walka o życie tego niezwykłego psa zbiegła się w czasie z powstaniem skarpety, więc możemy zrobić głosowanie i uczcić w ten sposób pamięć Roja. Co do zaistnienia skarpety na FB zostawiam decyzję Wam, tzn naszym członkom Rady,którzy należą do społeczności, ja mam nieustającą alergię na FB i nie czuję się powołana do wypowiedzi w tym temacie. Na dogo mamy taki obyczaj, że jeśli piesek, na którego zbierana jest kasa, już jej z jakiegoś względu nie potrzebuje, to ofiarodawcy decydują o dalszym przeznaczeniu zgromadzonych środków. Nie wiem, jak jest na FB, ale niezależnie od tego, jak jest, uważam, że dyskusje na ten temat nie powinny być prowadzone na wątku skarpety, która jako skarpeta w bezpośredni sposób nie finansowała pieska. I jeszcze jedno, Roj na pewno nie chciałby, żeby ludzie, którzy angażowali się w pomoc dla niego, zaczęli się kłócić o pieniądze[/QUOTE]

Zgadzam się z egradską w całej rozciągłości :)
Roj
[*] na zawsze pozostanie w mojej pamięci i sercu, ale nie chciałabym, żeby został wmieszany w jakiekolwiek spory, tym bardziej o pieniądze :roll:
Bardzo mi zależy na tym, aby konto SKARPETY rosło w siłę, ale nie w takiej atmosferze, jaka się wytworzyła... :roll:

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Zgadzam się z egradską w całej rozciągłości :)
Roj
[*] na zawsze pozostanie w mojej pamięci i sercu, ale nie chciałabym, żeby został wmieszany w jakiekolwiek spory, tym bardziej o pieniądze :roll:
Bardzo mi zależy na tym, aby konto SKARPETY rosło w siłę, ale nie w takiej atmosferze, jaka się wytworzyła... :roll:[/QUOTE]
Zgadzam się z DONnka. Dlatego Skarpetę (na razie) zostawiłabym tu, gdzie jest, tj. na owczarku i na dogo i w takiej formie, jak przyjęliśmy. Niech okrzepnie jeszcze bardziej. Dobrym momentem do dyskusji o przyszłych kierunkach "ekspansji" będzie chyba wrześniowe spotkanie owczarkarzy. Na FB na razie za dużo emocji, choć nie mam wątpliwości, że wszystko swię wyklaruje i ułoży. Ja, osobiście, FB nie lubię - choćby z tego względu, że od czasu do czasu na wydarzenie wpada osoba "z zewnątrz", kompletnie nie zorientowana w temacie (nie chce jej się przeczytać całej dyskusji np.) i nagle zaczyna pouczać, żądać czy choćby umieszczać komentarze zbędne i nie przemyślane. I nagle robi się kilometrowa dygresja do dygresji.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ słucham rad przyjaznych osób na priv i tutaj ,odwołałem event Roja .Roj nie żyje i koniec.Skoro niektóre osoby nie szanują zasad,nie ma już eventu.Nie będzie gadania,że Skarpeta powstała na fb na "gruzach eventu Roja".Koniec.Przepraszam za ostatni offtop i nadmienię przy okazji,że moje 5 zł dotrze na Skarpetę mam nadzieję w nadchodzącym tygodniu.Jak nie ,to wpłacę na poczcie do końca sierpnia.Śmieszne ale mam na bankowym koncie 3,70 a przelew z pewnej instytucji jak zwykle ma poźlizg.Tak samo mam poślizg u Zefirka ale też nadrobię :oops:

Link to comment
Share on other sites

jestem tego zdania co dziewczyny zostańmy na razie na owczarku dogo i owczarkpedia ( bo tam też przesłałam i uaktualniam dane) wszystko pomału bo tak jak za dużo się weźmie to będzie zamieszanie ... na zawsze można wstawić link z dogomani do skarpety ;) lub wstawić na fora owczarków na fb :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Zapomniałem napisać słowo podstawowe-PRZEPRASZAM za całe zamieszanie i że tak bez konsultacji mi się zamarzyło:oops:,by owczarkom lepiej było.. a wyszło niestety nie tak:oops:[/QUOTE]

nie myli się tylko ten, kto nic nie robi:) powoli wolf, małymi kroczkami do przodu. Najpierw konto, które będziemy mogli podawać publicznie, a jednocześnie jako Rada Owczarkowa samodzielnie decydować , komu pomagamy, potem szersza akcja w sieci plus gadżety z numerem konta do szerokiej dystrybucji, mam pomysł, żeby zrobić teczki, takie zwykłe papierowe z gumką, a na nich fotki pierwszej piątki piesków, którym skarpeta pomogła. Tylko przydałby się na tym publikowalny nr konta...

Link to comment
Share on other sites

[url]www.dogomania.pl/forum/threads/231154[/url]
Prosimy o obecność na wątku pięknej suni w typie DONka... Niesamowicie bojaźliwa sunia :( W schronisku nie ma szans na nabranie zaufania do człowieka, więc szukamy domowego hoteliku, jednak nie mamy nawet skarbnika...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shiina']on bardzo potrzebuje pomocy!
[URL="https://www.facebook.com/events/101326946684971/permalink/107658219385177/#%21/events/457688880917642/477327698953760/?notif_t=plan_mall_activity"]https://www.facebook.com/events/101326946684971/permalink/107658219385177/#!/events/457688880917642/477327698953760/?notif_t=plan_mall_activity[/URL][/QUOTE]

To fakt, piękny Szach potrzebuje pomocy !
Ale na razie jesteśmy uziemieni, bo organizatorka wydarzenia wyjechała na 2 tygodnie i nie upoważniła nikogo do prowadzenia eventu pod jej nieobecność :shake:
W opisie wydarzenia też nie ma żadnych namiarów do kontaktu :roll:
A może Szach ma wątek na dogo lub owczarku ???
Jeśli nie, to dobrze byłoby mu założyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231154"]www.dogomania.pl/forum/threads/231154[/URL]
Prosimy o obecność na wątku pięknej suni w typie DONka... Niesamowicie bojaźliwa sunia :( W schronisku nie ma szans na nabranie zaufania do człowieka, więc szukamy domowego hoteliku, jednak nie mamy nawet skarbnika...[/QUOTE]

Na pewno będziemy kibicować suni :loveu:
Jak będzie miała jakąś perspektywę (DT/hotelik/behawior), to wtedy będziemy mogli pomóc bardziej konkretnie

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]STAN KONTA OWCZARKOWEGO [SIZE=3]
na dzień[/SIZE] 25.08.2012r [COLOR=#ff0000]- [/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]1048,48 zł[/B][/COLOR][/SIZE]
(do dyspozycji w sierpniu - 898,48 zł)

[U]Wpłaty w okresie 23.08. - 25.08.2012r:[/U]

[COLOR=#0000ff]PŁOCCZANKA[/COLOR]- 20 zł
[COLOR=#0000ff]monika083[/COLOR]- 20 zł (bazarek skarpetowy)
[COLOR=#0000ff]szelmagda [/COLOR]- 10 zł EXTRA !
[COLOR=#0000ff]Anna K. [/COLOR]- 41 zł (koszulka + smycz OwP)
[COLOR=#0000ff]AFRA[/COLOR] - 20 zł (IX) + EXTRA!


[COLOR=#ff0000][/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Dziękujemy !!!![/COLOR][/SIZE]
Jesteście wspaniali [/B]:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][SIZE=4][B]STAN KONTA OWCZARKOWEGO [SIZE=3]
na dzień[/SIZE] 25.08.2012r [COLOR=#ff0000]- [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]1048,48 zł[/B][/COLOR][/SIZE]
(do dyspozycji w sierpniu - 898,48 zł)

[U]Wpłaty w okresie 23.08. - 25.08.2012r:[/U]

[COLOR=#0000ff]PŁOCCZANKA[/COLOR]- 20 zł
[COLOR=#0000ff]monika083[/COLOR]- 20 zł (bazarek skarpetowy)
[COLOR=#0000ff]szelmagda [/COLOR]- 10 zł EXTRA !
[COLOR=#0000ff]Anna K. [/COLOR]- 41 zł (koszulka + smycz OwP)
[COLOR=#0000ff]AFRA[/COLOR] - 20 zł (IX) + EXTRA!


[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Dziękujemy !!!![/COLOR][/SIZE]
Jesteście wspaniali [/B]:)[/QUOTE]


Bardzo dziękuję wspaniałej skarbniczce za prowadzenie księgowości:)
na wątku owczarkowym jest obietnica pomocy dla skarpety podczas zlotu, którą złożył publicznie szanowny organizator, dołączając niniejszym do naszej Rady:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...