Jump to content
Dogomania

Kolejny Ostródziak zostaje na zawsze w Krakowie...Bono i Amiga są rodziną:)))))))))))


Aga_Mazury

Recommended Posts

[quote name='monita']Witamy !!!!

Nie dobrze z tym okiem ...[/quote]

Niedobrze, niedobrze. Ja już nawet nie chcę myśleć, jak sie to będzie goić po operacji. Ten rzeszowski wet tak niesmiało się wypiowiedział, że nie chciałby konkurować z "guru" z Warszawy (on wiedział, że byliśnmy u dr Garncarza z Bonusikiem) ale uważa, że dla człowieka jest prawie niemozliwościa zachować w dobrym stanie oczko bez powiek, a co dopiero dla psa, który wszędzie nochalem węszy i oczko jest bardziej narażone na zanieczyszczenia i urazy. I wydusił na koniec, że wg niego pies by odżył, gdyby mu całkowicie amputować to oczko. Tym bardziej, że i tak Bonusik na to oczko nic nie widzi:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja już kiedyś pytałam tego weta-okulistę w Krakowie o to, czy nie byłoby lepiej całkiem to oczko usunąć. Ale on stwierdził, że na to jest jeszcze zawsze czas. Ale po tym, jak sie nagle pogorszył stan tego oczka i to własciwie w dwa dni, to ja już teraz mam wielkie obawy, jak to się będzie wszystko goić :crazyeye:
A jechało się całkiem dobrze. Ja specjalnie zawsze wyjeżdżam w drugi dzień Świąt dość wcześnie, żeby uniknąć potem wielkich tłoków. Było piekne słoneczko, drzewa i wszystko dookoła było bajkowo oszronione. Dzień dzisiaj był naprawdę przepiękny. Teraz robi się lekka mgiełka i cieszę się, że już jestem w domu, bo napewno później będzie bardziej ślisko i bardziej tłoczno:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Nieciekawe wieści :shake: Pamietasz Amiga jak same dyskutowałyśmy o usunięciu tego oczka... może właśnie to ten czas żeby wrócić do tematu i zapytać znów o to weta. Skoro co chwilę oko jest urażane, te różne problemy nawracają to czy jest sens psa tym wiecznym kropieniem, smarowaniem, kłuciem męczyć skoro tak jak napisałaś i tak nie widzi na nie... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam o poranku. Mimo, że jestem na urlopie, to obiecałam dziewczynom w pracy, które są dzisiaj nw "okrojonym" składzie pomóc. Więc wstałam prawie tak, jak codziennie. Ale to już "ostatnia prosta" takiego wstawania na budzik :multi:
Myśle nad tym oczkiem i myślę, aż mi głowa puchnie. Sama już jakby przegryzłam ten temat i nie będę się bronić, jeśli lekarz zaproponuje takie drastyczne rozwiązanie.
Weszko - teraz kropienie oczek to nie jest już męka dla Bonuska, tylko dodatkowa przyjemność, bo wiąże się z dodatkową porcją smakołyków. Teraz mam wręcz nie kropelki, tylko dwie różne maści, które muszą trafić wprost na gałkę, ale on wcale nie protestuje. Wręcz pędzi z drugiego końca mieskania na to smarowanie jak tylko usłyszy szelest woreczka z lekami:evil_lol:. Tylko najgorsze jest to, że to oczko jest stale narażone na urazy. A przecież nie da się tego uniknąć, skoro pieski stale coś przecież węszą. Ileż to razy Bonusik, przez to, że nie widzi tym oczkiem, włazi na jakąś gałąź, czy po ciemku w jakąś framugę, czy drzwi:shake:

Link to comment
Share on other sites

Witam, witam. Ale mi dobrze. O tej porze jestem przy kawce i śniadanku:multi:. Oglądam sobie Animal Planet i jest mi suuuuuuuuuuper. Bonuś śpi sobie w foteliku obok mnie. Oczko się znacznie poprawiło, ale zdaję sobie sprawę, że to tylko chwilowa poprawa i że w każdej chwili Bonusek może znowu gdzieś wleźć pycholem i pokaleczyć się :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ciociu [B]AniuG [/B]sory. Rzeczywiście nie zaglądałam, bo po pierwsze primo - wojażowałam trochę, a po drugie primo - nie przychodziły powiadomienia o nowych wpisach na pocztę i po prostu nie ogarnialam wszystkiego :oops:
Ale już obiecuję poprawę i dziękuję za miłe przypomnienie :p

Link to comment
Share on other sites

A jak się Wam podoba mój Simon Templer = Święty?
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/91/3f252e9fc1adbc07.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/132/ed69c9400cba4910.jpg[/IMG][/URL]

I moja zarośnięta szalona?
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/131/c0dd77291d2deeef.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...