Jump to content
Dogomania

Kolejny Ostródziak zostaje na zawsze w Krakowie...Bono i Amiga są rodziną:)))))))))))


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='monita']Ja czekam na maszynkę ... więc może będzie robić za mojego modela ;)[/quote]

Byłoby nieźle. Tym bardziej, że Amiga jest o wiele spokojniejsza przy wszelkich zabiegach, jeśli robi to ktoś obcy. Bo przy mnie się wierci i bardzo szybko rezygnuje ze współpracy ze mną :mad:

Link to comment
Share on other sites

Jaaaaaaaaaaaaaaaa? Miałabym kogoś wyrzucać? :shake:
Dzięki Aniu, że zabrałas się za obliczenia. Pewnie też by mi się udało wg Twojego wzoru obliczyć, ale ślęczałam do późna przy mikroskopie. No a potem "Taniec z gwiazdami"
Witam dzisiaj na jednej nodze Wszystkich, bo pedzę dalej drukować wyniki.
U nas pada i jest wstrętnie!!!! Ja kcem do wiosennego rajuuuuuuuu :p

Link to comment
Share on other sites

To zrobię małą - pogodową poprawkę :p

W tym momencie jest dosyć fajnie - jak dla mnie ciepło ;) nie wieje, nie pada ( i nie padało jak już wstałam ;) a rano podobno śnieg pruszył ) czasami weyjdzie slonko zza chmur :razz:

[B]BIANKA1[/B] przeganiaj ten śnieg, byle daleko od nas :diabloti: Upatrzyłam sobie w sklepie ładną kurteczkę, tylko nia nadaje się na większy śnieg i deszcz, bo jest bez kaptura - więc wszelkie opady precz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

U nas były takie zawieje, że świata Bożego nie było widac. Przez całe popołudnie sypało, tak że świat zrobił się całkiem biały.
Ciekawa jestem, czy [B]weszki [/B]nie zasypało tam na tej północy!!!:crazyeye:Może jakimiś reniferami do nas wróci:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']A u nas nie jest biało.

No ale to teren bagienny. Śniegu zawsze mało.

Tz-ta przywrócili do pracy. Dzisiaj była sprawa. II instancja więc już nie mogą więcej kombinować.[/quote]

Brawissimo [B]AniuG[/B] Bardzo się cieszę i gratuluję. To zawsze jakaś satysfakcja!!!
Dogo niby działa, ale w sumie muli okropnie!! Nie mam cierpliwosci!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...