Jump to content
Dogomania

Kolejny Ostródziak zostaje na zawsze w Krakowie...Bono i Amiga są rodziną:)))))))))))


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 4.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaG']No przecież byłam wieczorem. To w nocy mam wstawac i się wpisywać???:evil_lol: :eviltong:

Obojętnie czym posmarujesz to jęzorem dosięgnie. :cool3:[/quote]

Bonus mówił do tych, co podobno wchodzą i nic nie piszą:evil_lol:
Wiem, że jęzorem dosięgnie, ale może jest coś takiego mniej smacznego? Jakaś gorzka maść?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Bonus mówił do tych, co podobno wchodzą i nic nie piszą:evil_lol:
Wiem, że jęzorem dosięgnie, ale może jest coś takiego mniej smacznego? Jakaś gorzka maść?[/quote]
Jest , pazurek dla dzieci ogryzających paznokcie :cool3: Chyba na nosek nie będzie się nadawać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich. U nas zima wróciła.
A Bonuś dzisiaj przejdzie egzamin z zachowania, bo przez kilka dni będzie u mnie gościć córka ojego kuzyna. Przyjeżdża aż z Poznania na jakiś występ fińskiej grupy metalowej (trzeba mieć dopiero motywację, żeby taki kawał jechać) A Bonuś jak wiadomo lubi capnąć ząbkami:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Nie zjadł, nie zjadł. On jest naprawdę bardzo grzecznym pieskiem, do czasu, aż go ktoś nie w porę zacznie miziac. Dzisiaj jak wszyscy wstali, to Bonusik nawet podszedł do goscia i merdał ogonkiem. Ale dziewczyna została uprzedzona, a że widzę, że jest trochę wysztywniona przy psach, to jej nawet nie proponowałam, żeby sprawdziła zachowanie Bonusika. Bonusik ani nawet nie zaszczekał na nią. Taki z niego grzeczny piesek. On jest w sumie naprawdę grzeczniejszy od Amigi. Gdyby nie te ząbki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han&Dom']Nie wiem skąd te obawy były:roll:, przecież Bono:loveu: to dżentelmen w każdym calu:lol:...[/quote]


Aaaaaaaaaa to objaw 100%-ego dżentelmeństwa - gryzienie dziewczyn po palcach? No kurcze, dlaczego jakoś dotąd w takim razie nikt mnie po palcach nie pogryzł??:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han&Dom']To wcale nie tak:roll:...
A kto winien spraszania;)... wkurzających gości:mad:,
no żeby pod własnym dachem biedny pies chwili spokoju nie miał:mad:
Toż to skandal prawdziwy:diabloti:[/quote]


O przepraszam - to nie ja spraszałam. Sami się wprosili i wcale nie byli wkurzający. Tyle co się Bonusik nasłuchał - słonko, biedaku, zagłodzony maluszku itd itp. A ile nasępił! Chyba znowu mu przybędie jakś kilogram, lub dwa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']AMIGA , jak mogłaś go zagłodzić :placz::placz::placz:I wmawiasz nam , że jest gruby . On pewnie puchnie z głodu :cool1: Biedactwo :-([/quote]

Jaaaaaaaa, wmawiam? Nie będę wymieniać po imieniu kto tu radzi zastosować Bonusikowi dietę odchudzającą;):cool3:. To przecież własnie ja rozpoczęłam "szkolenie" Bonuskowi, żeby miał okazję na jakieś smakołyki.
I tylko wstawiam zdjęcia Bonusika tutaj i wzbudzam komentarze;):mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...