Jump to content
Dogomania

Babunia Kora- malutka staruszka pilnie szuka domu


Bazyliszek

Recommended Posts

[CENTER][COLOR=#ff0000]A oto historia Kory [/COLOR]

Kora przeżyła 14 lat jako wierna przyjaciółka swojego pana który bardzo ją kocha i rozpieszcza żyli sobie do tej pory bardzo szczęśliwi jednak piękna bajka się skończyła. Właściciel Kory musi opuścic mieszkanie podejmie prace w trasie jednak nie będzie mógł zabierac suni ze sobą a wyjazdy będą bardzo często na 2,3 a może nawet 4 tygodnie. Pomimo tego że panu jest ciężko musi się rozstac z sunią i to w bardzo szybkim czasie bo za 2 tygodnie musi opuścic mieszkanie rodzina ani przyjaciele nie chcą się zając sunią. Kora jest bardzo miła strasznie wpatrzona w człowieka najchętniej nie odstępowałaby go na krok. Lubi dzieci toleruje koty choc jest nimi bardzo zaciekawiona z psami się dogaduje jednak nie przepada za dominującymi kotami.
[COLOR=#ff0000]
Tak więc poszukujemy dla Kory:
- Pieniążków na szczepienia ponieważ w tym roku sytuacja
życiowa i finansowa się tak skomplikowała że kora nie została zaszczepiona
- Stałych deklaracji na na utrzymanie suni w dt
[/COLOR]


A oto Kora


[IMG]http://i45.tinypic.com/2ntfluw.jpg[/IMG]


[IMG]http://i45.tinypic.com/25shd.jpg[/IMG]



[IMG]http://i47.tinypic.com/rbjo78.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Edited by Bazyliszek
Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że dopiero teraz ma wątek, dwa tygodnie to mało czasu :( Przykre, że ani rodzina ani przyjaciele nie chca pomóc...
Kora jest teraz w Inowrocławiu? Jaki kontakt można podawać w ogłoszeniach? Wstawiłam ją na profile Adopcje starszych psów, oby udało się znaleźć dla niej jakiś tymczas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']Szkoda, że dopiero teraz ma wątek, dwa tygodnie to mało czasu :( Przykre, że ani rodzina ani przyjaciele nie chca pomóc...
Kora jest teraz w Inowrocławiu? Jaki kontakt można podawać w ogłoszeniach? Wstawiłam ją na profile Adopcje starszych psów, oby udało się znaleźć dla niej jakiś tymczas.[/QUOTE]


Wątek dopiero dzisij założyłam ponieważ pan zgłosił się do mnie dopiero 2 dni temu
Tak Kora jest w Inowrocławiu a kontakt tel 516165477 mail [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Tak to bardzo mało czasu :-( Kora ma ogłoszenia na tablica.pl i na adopcjapsa.pl Dla niej rozłąka z panem to i tak będzie koszmar nie odstępuje go na krok kiedy pan Piotr był z nią u mnie przy moim zwierzyńcu ( 2 koty i pies) była grzeczna ale nie odstępowała swojego pana na krok nawet jak poszedł do toalety to siedziała pod jej drzwiami. Sąsiadka pana Piotra zaoferowała że może zając się małą ale za 400 zł miesięcznie jednak to trochę drogo i koniecznie płatne z góry a w tym momencie pan Piotr nie jest w stanie jej zapłacic ani zaszczepic Kory a to jej warunek bo ma swoją sukę. W następnych miesiącach też nie powiedziane czy pan będzie w stanie płacic taką kwote za opiekę nad nią ponieważ sam nie wie jak potoczy się dalej jego życie. Sama już nie wiem co robic :shake:

Link to comment
Share on other sites

Pojawiła się inna perspektywa dla Koruni pan Piotr wyjedzie na pół roku za granice i tam jej zabrac nie może ale po tym okresie czasu będzie jeździł w Polsce więc sunia będzie mogla byc z nim. Tak więc pan zdecydował że Kora trafi na te 6 miesięcy do sąsiadki a później będzie z nim. Teraz tylko kwestia finansów ponieważ sam nie da rady więc prosi chociaż o częściową pomoc w utrzymaniu suni tam tak wiięc szukamy dla Kory deklaracji jednorazowych a najlepiej stałych. Proszę również o pomoc w rozsyłaniu wątki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bazyliszek']Dziewczyny trzymajcie kciuki z ogłoszenia na tablicy.pl odezwała się pani zainteresowana Korą we wtorek jest wizyta mam nadzieje że pójdzie dobrze :oops:[/QUOTE]

Bazyliszku czy coś już wiadomo a może sunia już ma dobry domek ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A sąsiadka nadal podtrzymuje tę kwotę 400 zł za bycie domem tymczasowym? Duże pieniądze, nie ma co.........
A szczepienie, to tylko wścieklizna?[/QUOTE]


A sąsiadka się rozmyśliła więc już teraz w ogóle nie ma żadnej opcji dla Kory... Kora nie ma żadnych szczepień :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kasia Przystał ma hotelik dla starszych psiaków, suczek. Sadzę, że u niej byłoby taniej niż u tej sąsiadki. Tylko to daleko od Inowrocławia bo okolice Bielska-Białej... Ostatnio miała wolne miejsce... Hotelik domowy i to taki że ze spokojem mogę go polecić. Mam tam "swoją" suczkę więc wiem jak jest :lol:.

Link to comment
Share on other sites

witam
400 zł za takiego malutkiego pieska to tylko chęć zarobku i nic więcej, czy udało wam się znaleść DT dla suni, jaki jest jej stosunek do psów i małych dzieci, Co prawda ja mieszkam w Pakości i mam swoje pieski ale jakby miała trafic do schroniska i zostać tam już na zawsze to może uda nam się coś poszukać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...