Jump to content
Dogomania

LEXUS - zagłodzony, stary, rasowy amstaff ma dom


stzw

Recommended Posts

Lexus miał wizytę - przyjechała Pani, która ma dwa asty, w tym jednego ze schroniska. Więc się chłopaki załapali na duża puchę, suchą karmę dla seniora, materiałowy kaganiec i gigantyczną poduchę do wygrzewania kości. Na pierwszy rzut oka na Lexusa Pani stwierdziła: O, bokser!
No, ale w końcu Lexus waży o 5 kg więcej niż Kornel z innego wątku :-)
Dotarła też do mnie książeczka zdrowia Lexusa z wpisanym do niej tatuażem - będzie jak znalazł na jutro.
Ostatni raz chłopak widział weterynarza w 2005r.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='doddy']Wczoraj sprawdzałam podanych przez Was rodziców i rzeczywiście są takie psy.
Mam nadzieję, że dzisiaj uda się dowiedzieć czegoś wiecej.[/QUOTE]

Gdzie ich znalazłaś??? Przekopałam cały internet i znalazłam tylko hodowlę z Jordanu pp. Obidzińskich. Gdzie namierzyłaś ojca?

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy w pracy. Lexus leży grzecznie pod biurkiem i chrapie. Wszyscy go już pogłaskali, piękna kooopa została wykonana na trawniku przed budynkiem ( cholera, kupozbieracz został w domu a strasznie pada - może wsiąknie???) a w aucie wywalił się z tyłu na siedzeniach i zasnął.

Link to comment
Share on other sites

Lexus jest wpisany do ZK w Katowicach jako Lexus z Betonowej Doliny. Hodowla należała do p. Piotra Tkaczyka z Sosnowca ale od 2008 r. ślad po nim zaginął...
Spróbuję podjechać pod podany adres, może akurat.

Edited by stzw
Link to comment
Share on other sites

Było rano śniadania - makaron z puszką. Potem jadła śniadanie dziewczyna w sekretariacie i Lexus z nią. Później wyjął bułki chłopak z handlowego i Lexus się załapał. Przyszedł szef i dał Lexusowi swoją kanapkę. Później była duża puszka w misce. A jest dopiero 15-ta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Było rano śniadania - makaron z puszką. Potem jadła śniadanie dziewczyna w sekretariacie i Lexus z nią. Później wyjął bułki chłopak z handlowego i Lexus się załapał. Przyszedł szef i dał Lexusowi swoją kanapkę. Później była duża puszka w misce. A jest dopiero 15-ta...[/QUOTE]super, że masz możliwość zabierać go ze sobą :)

Link to comment
Share on other sites

[B]stzw, jest propozycja dt dla lexusa, tylko nie ma nigdzie twojego numeru tel. :)
odezwała się do mnie pani na niebieskim(astowe forum) która wraz z mężem adoptowała wcześniej sunię z łodzi. chcą wziąć staruszka do siebie na dt. [/B]
podaj mi swój numer to pani przekażę i dogadacie szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...