Jump to content
Dogomania

Purina pro plan puppy salmon


moli1111

Recommended Posts

Zdecydowanie polecam Purine z lososiem, z nutro mialysmy nieprzyjemne doswiadczenie niestety (ale co pies to inaczej reaguje).
Moja 10letnia sunia je Purine z lososiem i wyglada rewelacyjnie:p
Teraz karmie lososiowa wersja rowniez suke ciezarna a w przyszlosci jej maluszki :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zastanawiam sie nad zmiana karmy- niestety wymuszona z Biiomillu na Purine Pro Plan salomon & rice...

co sadzicie o Purinie? Przyznam sie ze to jedyna karma ktora trafilam bez kurczaka (chyba?)a ktora jest dostepna w UK.
Ubolewam bardzo ze Biomill nie jest tutaj dostepny - bo Drop na tej karmie wrecz swieci wlasnym swiatlem :cool1: .

Link to comment
Share on other sites

[B]moli111[/B] jesli sie zastanawiasz nad Nutro z jagniecina to warto sprobowac..moj Yoghi je ja i super sie sprawdza!

Pro-plana z lososiem stosowalam u mojego Aniolka (*) i tez super sie sprawdzala..Yoghi Pro-plana nie probowal bo pasuje nam Nutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']a czy sa uwzglednione salmon i lam \b ale w wersji adlut i senior?? tzn senior tylko salmon??[/quote]
W tej miarce ,którą ja mam nie ma uwzglednionej zadnej karmy salomon, a lamb& rice jest- puppy,adult,light lamb.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie chcę zakładać nowego wątku więc piszę tutaj.

Czy ktoś mógłby mi podać jak dawkuje się PPP lamb&rice puppy? Kupuję na wagę i sypię "na oko" :roll:

Mam psa z achalazją przełyku (najlepsze efekty widzę o dziwo po suchej karmie) i chciałabym go jeszcze bardziej podtuczyć... nie wiem czy podaję za mało karmy czy szukać czegoś bardziej energetycznego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chesti']Czy ktoś mógłby mi podać jak dawkuje się PPP lamb&rice puppy? Kupuję na wagę i sypię "na oko" :roll: [/quote]
[url=http://www.telekarma.pl/p62/pro.plan.puppy.lamb.amp.rice.15kg.htm]TU, na dole strony znajdziesz dawkowanie[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...