Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ziele77']Pewnie tak, bo miałam takie myśli, że gdybym kiedyś spotkała cię w realu i wiedziała, że ty to ty, to chyba bym puściła pawia... a żeby nie było nie jestem jakąś pruderyjną i wydelikaconą panienką.[/QUOTE]

mam pytanie ...posprzątałabyś po sobie ?? bo psia kupa na drodze mnie nie mierzi ale ludzkie rzygi tak

Edited by Alicja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']U fryca?:cool3:irokez czy łysa glaca tym razem?Ty ty odrażająca ,brudna przedszkolanko!!!Ooo. Powiedz ,że ci pocisłem powiedz powiedz[/QUOTE]

ufffff....ale mi pocisłeś :roflt:

chwilowo grzeczna fryzurka :cool3:...mam nową dyrekcję i musze ją oswoić ...na razie mam bardzo ciemno granatowe ... :lol:paznokcie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

wróciłam z pracy, zjadłam paróweczki i teraz jestem gotowa na dalsze obleśne rozmowy :loveu:

ehhh.... widać na dogo huczy gdzieś o tym co tu się wyprawia skoro ktoś postanowił sprawdzić na własne oczy :) zapewne takich śmiałków było znacznie więcej z tym że nikt więcej nie zdecydował się na pisanie

mam słówko do Ziele77 pomimo tego że pewnie jak napisała już tu nie zaglądnie :evil_lol:.... otóż dziwisz się dziewczynom a ja się dziwie Tobie bo po Twoich wypowiedziach i zarzutach wnioskuję że bierzesz życie na mega powadze...ja tak nie potrafię i sądzę że wszystkie osoby, które tu się wypowiadają traktują nasze rozmowy z przymrużeniem oka...jak widać Ty tego nie potrafisz ale to nie powód żebyś nas oceniała bo nas zwyczajnie nie znasz a jeśli my się dogadujemy ze sobą w taki a nie inny sposób to znaczy że nam to odpowiada i Tobie nic do tego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']wróciłam z pracy, zjadłam paróweczki i teraz jestem gotowa na dalsze obleśne rozmowy :loveu:

ehhh.... widać na dogo huczy gdzieś o tym co tu się wyprawia skoro ktoś postanowił sprawdzić na własne oczy :) zapewne takich śmiałków było znacznie więcej z tym że nikt więcej nie zdecydował się na pisanie

mam słówko do Ziele77 pomimo tego że pewnie jak napisała już tu nie zaglądnie :evil_lol:.... otóż dziwisz się dziewczynom a ja się dziwie Tobie bo po Twoich wypowiedziach i zarzutach wnioskuję że bierzesz życie na mega powadze...ja tak nie potrafię i sądzę że wszystkie osoby, które tu się wypowiadają traktują nasze rozmowy z przymrużeniem oka...jak widać Ty tego nie potrafisz ale to nie powód żebyś nas oceniała bo nas zwyczajnie nie znasz a jeśli my się dogadujemy ze sobą w taki a nie inny sposób to znaczy że nam to odpowiada i Tobie nic do tego[/QUOTE]

Zniszczyłaś mój światopogląd :placz: Ja was zawsze biorę tak serio, serio :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ja też :placz: Szczególnie posty o fistingu :look3:

Idę zmówić różaniec :evil_lol:

Aleczku, [B]czymam[/B] kciuki za Gdynię. Wiedziałam, że mam rację z BIG LOVE :loveu: :lol:[/QUOTE]

nie dosyć że zboczeńcy to jeszcze analfabeci :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Aleczku, czymam kciuki za Gdynię. Wiedziałam, że mam rację z BIG LOVE :loveu: :lol:[/QUOTE]

No właśnie ja tyyyż :loveu: Amber - jesteś czarownicą? :evil_lol:

[quote name='dOgLoV']postaram się :eviltong: ale nie obiecuje :eviltong:

mam obsesje na punkcie ortografji i jak czytam wasze wypowiedzi to mnie częsie :eviltong:[/QUOTE]

Ja też ale tylko w pracy :evil_lol: i jak czasami czytam wymówki napalonych nastek dotyczących tego że są dys-cośtam bo im się czerwonych liniuszek nie chce poprawnie pozaznaczać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Amber - jesteś czarownicą? :evil_lol:[/QUOTE]
Ano, rzucam uroki ;)

Ja też mam świra na punkcie ortografii ;)

Ale mom tesz zaźwiatczenie od mojej panii petagog rze mom dysgraffie wiec nie macie prafa mnie osondzac i mogem pisac jak mi siem podoba :p

Haha trudniej mi pisać z błędami niż bez :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ja też mam świra na punkcie ortografii ;)

Ale mom tesz zaźwiatczenie od mojej panii petagog rze mom dysgraffie wiec nie macie prafa mnie osondzac i mogem pisac jak mi siem podoba :p

Haha trudniej mi pisać z błędami niż bez :lol:[/QUOTE]

Poka zaświadczenie, bo nie wierzę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...