Jump to content
Dogomania

Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!


Zofija

Recommended Posts

Mam ludzi, którzy chcą adoptopwać kaukaza. Na Gruzję po długiej rozmowie się nie zdecydowali dlatego ponieważ mieszkają na dalekiej wsi i byłby jak coś kłopot z behawiorystą. Moze macie jakiegoś kaukaza lub w typie kaukaza, którego mogę im poleciĆ? Mają duzy dom i ogród

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zofija']Mam ludzi, którzy chcą adoptopwać kaukaza. Na Gruzję po długiej rozmowie się nie zdecydowali dlatego ponieważ mieszkają na dalekiej wsi i byłby jak coś kłopot z behawiorystą. Moze macie jakiegoś kaukaza lub w typie kaukaza, którego mogę im poleciĆ? Mają duzy dom i ogród[/QUOTE]

gdzie?
czy zgadzają się na podpisamnie umowy i cały magiel adopcyjny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmmonika']myślisz może o Fredzie?
obyw dobrym stanie wrócił z adopcji... nowy dom to byłoby dla niego wybawienie...[/QUOTE]

aha
ale najpierw musi wrócic zeby go ocenić w jakim jest stanie

no i ważne pytanie gdzie jest ten dom który chce adoptowac kaukaza

Link to comment
Share on other sites

Na wszystkie procedury adopcyjne się zgadzają!!! Na wszystkie, wizyta, umowa, sterylka. mieszkają na wsi-chyba koło Łodzi. Jak ktoś ma piesa jakiego chcą to proszę o pw dam na nich namiary. Mają duuży ogród i mieli wcześniej mieszankę kaukaza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Echinacea']już przelałam, 30 zł, dowiedziałam się o Gruzji z wątku na forum leonbergerów.
piękny pies, smutny, dajcie proszę znak co z nią...[/QUOTE]

bardzo Ci dziękuję! Ale musimy nazbierać choćby połowe deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Echinacea']Zofija, ja się mogę zadeklarować [U]miesięcznie[/U] z 40 zł.[/QUOTE]

dziekuję!!!!
Jak Egon pójdzie do adopcji końcem sierpnia a są takie szanse na 80% to na jego miejsce pojedzie Gruzja. Trzymajcie kciuki. Ale Egon musi iść. Nie udźwigniemy finansowo kolejnego psa bez skladek

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#800080][FONT=Bookman Old Style][U][B]Deklaracje stałe:[/B][/U]
Aga_ -20,00zł
Echinacea-50,00zł

razem=70,00zł DZIĘKUJEMY!!![/FONT][/COLOR][/SIZE]:loveu:
[SIZE=4][COLOR=#800080][FONT=Bookman Old Style]
BRAKUJE 380,00zł stałych składek[/FONT][/COLOR][/SIZE]:-([SIZE=4][COLOR=#800080][FONT=Bookman Old Style][/FONT][/COLOR][COLOR=navy][FONT=Bookman Old Style]
[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']dziekuję!!!!
Jak Egon pójdzie do adopcji końcem sierpnia a są takie szanse na 80% to na jego miejsce pojedzie Gruzja. Trzymajcie kciuki. Ale Egon musi iść. Nie udźwigniemy finansowo kolejnego psa bez skladek[/QUOTE]

Zofija kochana, deklarowałam się z 40 zł ( post powyżej). sama chciałabym jak najwięcej- ale tu tyle mogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Echinacea']Zofija kochana, deklarowałam się z 40 zł ( post powyżej). sama chciałabym jak najwięcej- ale tu tyle mogę.[/QUOTE]

To bardzo dużo i bardzo Ci dziękuję!!!!!!!!! Jak Egon pójdzie to Gruzja na pewno pojedzie. Ja tylko pisałam, ze Egon musi iść w pierwszej kolejności do adopcji, bo on też ma malutko skłądek, a kilka mamy bez żadnych.
Bardzo Ci dziękuję i teraz trzymamy kciuki, zeby Pan w między czasie nie adoptował innego psiura, tylko poczekał na Egusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230245-Smutnej-kaukazi-na-pomoc-zbieramy-na-hotel-od-4-8-16-8-godz-22-00-zapraszam-sercem[/URL] [COLOR=#a52a2a]bazarus maluni dla Gruzji zapraszam:iloveyou::ylsuper::ylsuper:[/COLOR][/QUOTE]

Ewciu, jesteś KOCHANA!!!!!!DZIĘKUJĘ!!!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000cd][FONT=Bookman Old Style][SIZE=4]wpłaty dla Gruzji-lipiec:

21.07. Olga G. z Rybnika -50zł
21.07. Olga B. z Cieszyna-50zł
25.07. Elżbieta z Komańczy-20zł

[/SIZE][/FONT][/COLOR][B][COLOR=#800080][FONT=Bookman Old Style][SIZE=4]Na końcie Gruzji na dzień 01.08.12 jest-120zł[/SIZE]
[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...