Jump to content
Dogomania

Poznajmy się ;)


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ooo , to ja życzę Bezikowym nosem :evil_lol: Chociaż on chyba woli tropić suki w cieczce :roll: niż zwierzyne a tym bardziej Enchantress ;) wracaj!

Aaliyah, a swoją drogą to o Was też dużo nie wiemy! Ja bym się osobiście chciała dowiedzieć jak wygląda życie z psiurem w GB! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Ooo , to ja życzę Bezikowym nosem :evil_lol: Chociaż on chyba woli tropić suki w cieczce :roll: niż zwierzyne a tym bardziej Enchantress ;) wracaj![/quote]
:roflt:fajnie to zabrzmialo ;)siedze i asie smieje sama do siebie pomysla ,ze jestem jakas :stupid:

[quate]Aaliyah, a swoją drogą to o Was też dużo nie wiemy! Ja bym się osobiście chciała dowiedzieć jak wygląda życie z psiurem w GB! :)[/quote]

hoho my dopiero zaczynamy zycie z psiakiem w GB:cool3:przez rok zy;ismy sobie spokojnie sami az do tej chwili:p.Moze jakies pytania bedzie latwiej :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Enchantress, czy Ty się w ogóle w tym temacie przedstawiałaś? :lol: Albo gdzie indziej? Bo ja w zasadzie nie wiem nic ani o Tobie ani Twojej suczce:loveu: No i żadnych fotek nie widzieliśmy a z pewnością wszyscy by chcieli! :mad:[/quote]

[quote name='ewelinka_m']o to to! jestem całkowicie za :eviltong:
my też nie widzieliśmy Enchatress z psiulem :diabloti:[/quote]

[quote name='Aaliyah1981']cioteczko Enchantress jednym slowem masz przechlapane ;) teraz musisz wstawic fotki i cos napisac bo cioteczki juz nie popuszcza zreszta ja tez ;)[/quote]

[quote name='Waxy']powiem tylko: zgadzam się z tymi tam wyżej :evil_lol:[/quote]

[quote name='duzebzium']ukrywa sie teraz przed nami:evil_lol:[/quote]

Ups. Teraz to długa notatka biograficzna by się przydała. :oops:
Napiszę o sobie coś więcej jak będę miała chwilę czasu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Do nas doszła właśnie pastelowo-zielona smycz automatyczna FLEXI mini De luxe 3metry. [URL="http://www.naszepotworki.pl/index.php?p1265,flexi-smycz-automatyczna-mini-de-luxe-3m"]Taka! [/URL]
Jak się sprawdzi to kupujemy 8metrów.

A więc czas przedstawienie siebie i psiaka.

1.5 roku temu moje życie obróciło się o 360 stopni. Trafiła do mnie suczka west highland white teriera - niestety miejscem jej zakupu była pseudohodowla. Tak więc Wena jest psem bez rodowodu.
Szkolimy się klikerowo ( aktualnie TARGETUJEMY NOSEM). Od wiosny zamierzamy na poważnie wziać się za frisbee (musimy kupić porządne dyski competition - narazie mamy prowizoryczne trixie).
Fotek narazie nie będzie jednak postaram się je wam niedługo dostarczyć.

Pańcia (czyli Enchantress we własnej osobie) stara się pomagać w adopcjach w schronisku na Kosodrzewiny w Łodzi. Jednak nazwać się wolontariuszką nie może. Na koncie ma jedną udaną adopcję psa do Gdańska - Fraszki.

Link to comment
Share on other sites

[B]Enchantress*[/B] bardzo ci dziekujemy i czekamy z niecerppliwoscia na fotki slicznoty:loveu:.Ja tez mam zamiar zaczac szkolenie klikierem ale narazie czekamy na klikiera :cool3:niestety jestem w tym temacie zielona ogladam filmiki ale dluga droga przed nami :roll:

[B]ewelinka_m[/B] no ja nie wiem co ten nasz dzial tak kuleje i jakos nie moze sie rozkrecic :shake:cioteczko do dziela

[B]Bzikowa[/B] ojjoj duzo zdrowka zycze wraz z Franiem [B]:p[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Bzikowa [/B]szybkiego powrotu do zdrówka, chodź fajnie jest być czasem chorym, do szkoły się nie łazi :evil_lol: Ale są zaległości..
[B]Ewelinka_M[/B] no to zakładaj galerie Spajkiego.. :evil_lol: No fakt cisza. Bo mało tutaj fanów westikowych.
[B]Enchantress* [/B]fajno, że opisałaś o sobie i Wenie :evil_lol: Czekamy na fotki.

Aj... coś faktycznie cicho.. ojoj co to będzie.. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Waxy - Ja mam aż dosyć tego jej burkania! Szału można dostać.
Chociaż na odstraszanie włamywacza się przyda - ma taki gruby głos.
Ps. Ja nawet nie pamiętam że rozmawiałam z tobą przez skype! :eviltong:

Bzikowa - mam nadzieje że to nasze feryjne spotkanko aktualne. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Łoczywiście, że tak ;)
Tylko tak jak mówiłam, w pierwszym tygodniu bo potem wybywam.
A co będziesz w Warszawie ogólnie robić? Czy przyjeżdżasz tylko ot tak? ;)

Burkanie? Skąd ja to znam :evil_lol: Jeżeli oczywiście chodzi nam o ten sam odgłos - np kiedy pies postanowi zostać psem obronnym i stoi 5 minut przy drzwiach/oknie za którym coś się dzieje i 'burka'.

Najlepszy dźwięk jaki wydaje moje futro to 'gadanie'. Coś pomiędzy wyciem, warczeniem a szczekaniem, wyrażające radość. Najlepiej brzmi z piłeczką z pysku :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Psy śpią?
Ewelinka chcesz powiedzieć, że masz w domu westie w liczbie mnogiej? A może jakieś niewestowe futro? Pochwal się :lol:[/quote]
raczej to drugie ;)
mam Szyszkę z lasu :evil_lol:
a dokładniej kolejnego tymczasowicza ([URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104074"]tu jej wątek[/URL])
[IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3871/dsc02383xx1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ewelinka - suczka CUDOWNA!
Wymiziaj ją odemnie! :loveu:

Bzikowa - do Warszawy jadę sobie ot tak spotkać się z tobą.
Tylko musimy zgrać się teminowo bo na początek jadę do forumowej ITSKE ( Do Gdańska) odwiedzić moją przytuliskową Fraszeńke, a potem wybieram
się w góry. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...