Jump to content
Dogomania

Poznajmy się ;)


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='duzebzium']Białasków dosyć dużo:cool3:
U mnie 3:cool3: no aktualnie 8 :oops:
może coś więcej powiesz o swoim psiaku? bo jestem bardzo ciekawa....:loveu::loveu:[/quote]

Franio jest u nas od poniedzialku i juz daje nam sie we znaki :cool3:.Zapraszam do naszej galerii bo juz wlepilismy tam troszke fotek
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104251"][B][SIZE=1]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104251[/SIZE][/B][/URL]
. Tak jak pisalam wczesniej ma juz 8 tygodni urodzil sie 15 listopada :cool3:


a tak czytam twoj post i wnioskuje ,ze macie malutkie kluseczki w domu ??/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']bardzo dziekujew imieniu Frania:p.A ile jest bialaskow na dogo??? bo tak szukam ale nie moge sie doliczyc.[/quote]
Dużo białasków, oj dużo. :diabloti:

[quote name='Aaliyah1981']Franio jest u nas od poniedzialku i juz daje nam sie we znaki :cool3:.Zapraszam do naszej galerii bo juz wlepilismy tam troszke fotek
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104251"][B][SIZE=1]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104251[/SIZE][/B][/URL]
. Tak jak pisalam wczesniej ma juz 8 tygodni urodzil sie 15 listopada :cool3:[/quote]
Na pewno odwiedzę waszą galerię - i ucałuj piechaa. :loveu:
Moze jakieś akcesoria z bazarku dogomaniackiego się przydadzą ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']
No nie wiem czy tak dużo nas.. :lol: W porównaniu z innymi rasami to jesteśmy chyba w końcówce :lol:[/quote]
Nie przesadzaj !
Nie ma nas aż tak mało. Wymienić ?
- Bzikowa
- Enchantress
- Ewelinka_m
- KaskaSz
- Aaliyah1981
- duzebzium
- Waxy
- Emidu
- Likaa
- bGirl
- Sylwia&westie


Jak mi się przypomni to dopiszę. :lol:

Link to comment
Share on other sites

kochane cioteczki szkoda ,ze tak malo sie dzieje w tematach westikowych moze trzeba je troszke ozywic :cool3:. Tutaj gdzie mieszkam Westie sa bardzo popularne w Polsce chyba nie tak bardzo ???a szkoda:roll:. Ja dopiero poznaje ta rase chce wiedziec jak najwiecej:p.

Dziewczyny pomocy szukam odpowiednich witamin dla Franka bo karmimy go gotowanym jedzonkiem i wyczytalam ,ze powinnam dodawac mu witaminy mozecie mi cos polecic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']jeszcze Ania z Nutką- Emidu ;)[/quote]
Ups! Zapomniałam o nich. :oops:

[quote name='Aaliyah1981']kochane cioteczki szkoda ,ze tak malo sie dzieje w tematach westikowych moze trzeba je troszke ozywic :cool3:. Tutaj gdzie mieszkam Westie sa bardzo popularne w Polsce chyba nie tak bardzo ???a szkoda:roll:. Ja dopiero poznaje ta rase chce wiedziec jak najwiecej:p.

Dziewczyny pomocy szukam odpowiednich witamin dla Franka bo karmimy go gotowanym jedzonkiem i wyczytalam ,ze powinnam dodawac mu witaminy mozecie mi cos polecic[/quote]

Trzeba, trzeba rozkręcić tematy. ;)
Nie wiem czy popularność jest dobra dla rasy. Wystarczy spojrzec na goldeny czy boksery. Niedawno była moda na te rasy, preudohodowla kwitła a teraz pełno ich w schroniach.:roll:

O jedzeniu wypowiedzieć się nie mogę bo karmię swoją suczkę gotowym royalem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Enchantress** masz racje popularnosc zaszkodzila tez yorkom :shake:.
Ja tez myslalam o gotowej karmie poprzednie psy karmilismy gotowanym przez nas jedzeniem ..nie wiem czy teraz dobrze robie gotuje mu roz z kurczakiem lub indykiem i warzywami i wyczytalam ,ze jednak powinno wzbogacac sie to witaminami ..byla w sklepiee zoologicznym ale nie moglismy sie polapac takie maja wyposarzenie :crazyeye:. we wtorek mamy wizyte u weta moze on cos nam doradzi ..a wy co podajecie ???aha ja jeszcze daje mu codziennie rano zoltko ...

Link to comment
Share on other sites

:cool3:Ja na codzień karmie moje białaski suchą karmą, ale 1-2 razy w tygodniu dostają gotowane... zwsze dodaje jakieś witaminy. Najczęściej kupuje u weta... Dolewam im też poi łyżeczce wiesiołka lub siemie lniane (na ładną siersć).
Raczej nie polecam kurczaka dla westów, bo czesto wywołuje alergie:oops:

Link to comment
Share on other sites

duzebzium
a jak robisz ta zmiane karmy nie ma sensacji rzoladkowych??bo ja jak dalam mu suche to mial sensacje..a po gotowanym zalatwia sie ladnie;)a jesli nie powoduje alergii mozna podawac kurczaczka czy zrezygnowac bo bedzie miec brzytka siersc???

musze poszukac siemie lniane tylko nie wiem czy dostane w anglii :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']duzebzium
a jak robisz ta zmiane karmy nie ma sensacji rzoladkowych??bo ja jak dalam mu suche to mial sensacje..a po gotowanym zalatwia sie ladnie;)a jesli nie powoduje alergii mozna podawac kurczaczka czy zrezygnowac bo bedzie miec brzytka siersc???[/quote]

na początku jak zaczelam im podawac gotowane byly ( dawalam stopniowo w malych porcjach) teraz już nie ma...:cool3: gotowane wcinaja z ochotą.:lol: alergia moze sie ujawnic dopiero pozniej... westy najczesciej maja alergie na kurczaka ale moze sie tez zdarzyc alergia na co innego... Moja ostatnio miala zarozowiona skore po watrobce:shake: Ja karmie karma: jagbiecina z ryzem lub lososiem... i nie mam problemow!

Link to comment
Share on other sites

No tak, w sumie nie jest nas aż tak mało, jak wymieniłaś to sobie uświadomiłam :razz:
No i oprócz tych osób jeszcze Likaa (z Taffulcem) i bGril (z Cleo) ;)

Co do westowej pielęgnacji to my się trymujemy w hodowli.
Jeśli chodzi o szczotki to pudlówka, pad i 2 grzebienie. No i jeszcze filcak się czasem przydaje.

Nareszcie trochę tu ożywienia! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']No tak, w sumie nie jest nas aż tak mało, jak wymieniłaś to sobie uświadomiłam :razz:
No i oprócz tych osób jeszcze Likaa (z Taffulcem) i bGril (z Cleo) ;)

Co do westowej pielęgnacji to my się trymujemy w hodowli.
Jeśli chodzi o szczotki to pudlówka, pad i 2 grzebienie. No i jeszcze filcak się czasem przydaje.

Nareszcie trochę tu ożywienia! :loveu:[/quote]
Ups! Zapomniałam jeszcze o tych dwóch osobach.

Świeża kreew. :cool1:

[quote name='Aaliyah1981']No tak musimy zmienic karme bo nie chce zeby byl chory.A ja radzicie sobie z trymowaniem???Ja natrazie malego czesze taka szczotka z wlosiem. ale bede musiala kupic jakies bardziej profesionalne narzedzia :)[/quote]
Trymujemy u takiej jednej kobitki - ładnie wychodzi Do tego czesami dwustronną psią szczotką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']jeszcze mamy Sylwie z Urwiskiem :p
[SIZE=1](forumowa [/SIZE][SIZE=1]Sylwia&westie) [/SIZE][/quote]
O matko boska! Jak nas dużooo ! A tak to cisza na wątkach.

[quote name='Bzikowa']Ooo no to rzeczywiście jest nas więcej niż sądziłam :oops:[/quote]
Więc właśnie. Musiałam sporządzić listę na dowód że westomiacy nie stanowią 0.0000001% dogomanii. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...