Jump to content
Dogomania

Poznajmy się ;)


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='duzebzium']no właśnie trzeba rozkrecić dział o westach:cool3:[/quote]

koniecznie cioteczki bo wszystkie dzialy tetnia zyciem a westusiowy nie :shake:tak byc nie moze ;)


a narazie kupilismy taka szczotke [img]http://www.psiaki.pl/sklep/images/trixie/2327_g.jpg[/img]

troszke sie martie jak kupie te profesionalne bo jednak jest bariera jezykowa nie wiem jak to sie nazywa po angielsku:oops:

Link to comment
Share on other sites

tak tez tak myslalam ,ze zla wybralam :oops:zaraz zobacze linka o i moze jak beda jakies fotki wydrukuje i z nimi sie wybiore do sklepu bedzie mi latwiej wytlumaczyc o jakie szczotki mi chodzi


a cioteczki jak kupuje taka szczotke to lepiej zeby miala na koncach plastikowe kuleczki czy tylko metalowa ??

Link to comment
Share on other sites

z kuleczkami uzywam jak mam szczeniaki... ale po jednym miocie wszystkie kuleczki powypadały:shake: a byla to dosyc dobra szczotka...wiec chyba nie ma sensu...

Ja zawsze kupuje szczotki na wystawach, bo moge wtedy poogladac podotykac. Sprawdzić jakiej jest twardości... za miekka niedobra(bo nie da sie rozczesac skudlonej siersci) za twarda i za duza tez nie... wiec lepiej zobaczys na zywo. Ostatnio w poznaniu kupiłam szczotke z której jestem zadowolona... (tylko dalam za nia 15 Euro)!

ten rysunek skopiowalam akurat ze sklepu internetowego chyba Karusek...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']tyle ciekawych tu tematow cioteczki trzeba rozruszac dzial [IMG]http://animowane-gify.ceneos.info/pliki/zwierzeta/psy/200702041917402.gif[/IMG][/quote]

Zgadzam się całkowicie. Właśnie założyłam temat o naszych sportowych westach.

[quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]nasze łapki pomogą[/FONT][/CENTER]
[/quote]
Super!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Enchantress, czy Ty się w ogóle w tym temacie przedstawiałaś? :lol: Albo gdzie indziej? Bo ja w zasadzie nie wiem nic ani o Tobie ani Twojej suczce:loveu: No i żadnych fotek nie widzieliśmy a z pewnością wszyscy by chcieli! :mad:[/quote]
o to to! jestem całkowicie za :eviltong:
my też nie widzieliśmy Enchatress z psiulem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Enchantress, czy Ty się w ogóle w tym temacie przedstawiałaś? :lol: Albo gdzie indziej? Bo ja w zasadzie nie wiem nic ani o Tobie ani Twojej suczce:loveu: No i żadnych fotek nie widzieliśmy a z pewnością wszyscy by chcieli! :mad:[/quote]


cioteczko Enchantress jednym slowem masz przechlapane ;) teraz musisz wstawic fotki i cos napisac bo cioteczki juz nie popuszcza zreszta ja tez ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...