Jump to content
Dogomania

Poznajmy się ;)


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

Powiem tak : Westie ma papiery ale podrabiane :placz::-(:crazyeye: wiem to dziwne ale to mama do odbierała te papiery nie ja bo była zima i musiałam iść z małym do samochodu. Oczywiście ja bym sprawdziła wszystko. Tatuaż? Ani śladu, po prostu Westie jest nie rasowy :placz: Ale i tak podobny :loveu: i kochany :loveu: .
A jak tam wasze białe pociechy :loveu: My właśnie z lasu wróciliśmy :eviltong: Mały szalał jak... :) Na polach także byliśmy :evil_lol: Mamy nawet zdjęcie:
[url]http://img517.imageshack.us/img517/6393/p1010071ql8.jpg[/url]
Dajemy linkiem bo nam sie nie chce zmniejszać :razz: Lenie z nas :eviltong:
[b]Emidu[/b] możesz podać link do strony :razz: ? Chciałabym zobaczyć twoją pociechę bo widzę ją tylko w awatarze :loveu: . A co u Urwiska? Dawno go tu nie widziałam :eviltong: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Szkoda, ze podrabiane papiery, ale i tak jest śliczny.
Moja stronka - jestem w trakcie aktualizowania i uczenai się co do czego, więc jest tam dosyć ubogo, ale oto adres [URL]http://emidu.fm.interia.pl/index.html[/URL]
Waxy, a kiedy twoja stronka będzie?

Link to comment
Share on other sites

Jeszce nie wiemy mamy tylko szablon ale nie mamy HTML bo nie umiemy :eviltong: ale raczej na czwartek będzie :eviltong: Twój westie jest przepiękny :loveu: Strasznie mi się podoba. Skoro jesteśmy obydwie z Gdańska może się kiedyś spotkamy :eviltong: ? Gdzie dokładnie mieszkasz? Bo ja na Chełmie :razz:

Link to comment
Share on other sites

dość duża różnica wiekowa :evil_lol: ja mam 12 :evil_lol: no jak papiery są podrabiane to w madisonie też organizują wystawy :razz: mogę się przecież poduczyć nie na darmo :razz: mm tylko kiedy my się spotkamy :razz: ?

Link to comment
Share on other sites

W madisonie te wystawy te nawet nei zalążek tych prawdziwych. To poprostu konkursy najakiegoś tam piesk (np. najmniejszy, największy, naj bardziej podobny do właściciela itd.) Byłąm na niej w zeszłym roku, bo chciałam sprawdzić jak Nuta będzie sie zachowywać.
A spotkac sie mozemy no cóż, juz niedługo:) Wkońcu zaczynają sie zaraz wakacje:D A różnica wiekowa mi osobiście zupełnie nie przeszkadza.
Jakby co to zgadamy się na gg.

Link to comment
Share on other sites

Ta w Madisonie jest dla wszystkich piesków. Obojętnie czy nierasowe czy rasowe. W zeszłym roku tylko sie pzreszłyśmy po "ringu". Niby byłyśmy w Klasie" małych psów, ale okazoało sie, ze to własciwie konkurs na najmniejszego piseka. Tak wiec mimo, ze Nuta jest nieduża, dalej przeszedł jakiś chiński grzywacz, pomperianian, jakis kundelek, york i nie pamiętam czy jeszcze jakieś pieski. Ale zawsze można spróbować w innych konkurencjach, bo jest ich troche.

Wyśle Ci pw z moim numerem gadu.

Link to comment
Share on other sites

mam na imię Joanna i mieszkam we Wrocławiu. mam psa spaniela angielskiego który ma 4 lata. nie pracuje i jestem na recie wiec mam dożo czasu na mojego urwisa Maja swoje humorki ale jest taki kochany i tak potrafi mnie rozbawić i okazać swoje uczucia wdzięczność.

Link to comment
Share on other sites

No witamy oby dwie na dogomanii :razz:
[b]an_bzik[/b] masz westa tak? Masz może jego zdjęcia :razz: Z jakiej hodowli? Czy chodzicie na wystawki :razz: ? Przepraszam za pytania ale lubię się dowiadywać nowych rzeczy :razz:

Link to comment
Share on other sites

Tak, mam westa, pisałam o tym przedstawiając się :)
Ma 3 lata i jest z hodowli Grandiflora :) No właśnie ja sobie jakoś wystawy olałam i teraz tego żałuję... Bezik jest po dobrym tatusiu w końcu. I się przymierzam żeby pójscna jakąs wystawę mimo wieku mojego białego. Tylko nie wiem czy jest jeszcze sens...:cool1:

Waxy, czy to nie ty się pytałaś w dziale agility czy westy się nadają?

ps przepraszamy za tak późną odpowiedź ;)

Link to comment
Share on other sites

Witamy :D jest sens chodzenia na wystawy nawet w takim wieku :razz: Tak to ja się pytałam czy westy się do agility nadają :razz: Nie szkodzi że za późno :eviltong:, ważne byś spędzała tutaj jak najwięcej czasu ze swoim pieskiem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Przyjedziemy was obejrzeć ;) Niestety mój biały przyjaciel nie jest do końca zgodny ze wzorcem jeśli mogę to powiedzieć, zbyt wydłużony pyszczek :placz: mimo że ma tylko 10 miesięcy :razz:, ale i tak jest kochanym psem :razz:. No no czekamy na zdjęcia i wydrap go tam za uszami :razz: Mój to uwielbia :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an_bzik']No ja właśnie nie wiem czy jest sens ZACZYNAĆ wystawy :P Ale doszłam do wniosku ze się chłopak marnuje :loveu: więc sprónujemy chyba w październku na warszawskiej krajóweczce :)[/quote]

Jest jest! Ja też niedawno zaczełam, mimo, że moja sunia trzy latka juz ma;) Pierwszy malutki sukces już za nami.

Link to comment
Share on other sites

Własnie rozmawiałam dziś w ZK z panią, która powiedziała mi, żebym na jakieś laury ogromne nie liczyła bo inne psy w jego wieku są już wyćwiczone w wystawach itp. Ale kurczę, czy pies który idzie na wystawę musi umieć coś poza tym, żeby ładnie chodził i stał ? Myślę, że w 2 miesiące jestem w stanie nauczyć go ładnie stać w pozycji wystawowej przez kilkanaście sekund (bo to chyba do tego się sprowadza, jeśli sie mylę to mi powiedzcie;)) Porozmawiam jutro jeszcze z jego hodowcą bo jutro jedziemy na trymowanie :)

Link to comment
Share on other sites

Myśle, ze większe znaczenie ma sposób zaprezentowania psa i sam pies. Coz tego, ze inne psy sa wystawione załuzmy od szczeniaka, ale jeśli Twój pies będzie przewyższał takie urodą i będzie jak najbardziej zblizony do ideału a śędziemu przepadnei do gustu to czemu nie. Kto wie, moze i jakąś lokate zgarniecie.
Ja na większych wystawach na nic poza oceną nie licze, ale nigdy nic nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...