Jump to content
Dogomania

Poznajmy się ;)


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

Witaj Andzeliko i słodka Lenko :) Najważniejsze ze jest dla Ciebie skarbem. Niech tylko nie choruje i miewa się bardzo dobrze. NIe wiem u kogo byłaś ale mozesz spytac Panią Ewe Iłczyk z hod. od Bobika czy Ci nie pomoże. Może ona po prostu jest wytrymowana bardzo krótko jak się robi westikom na pierwszym rwanku ? :) bo z Łodzią to bym musiała pomyślec. Najlepiej jak udasz sie na forum westie.net tam jest cała lista :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Błagam, tylko nie Andżelika :shake: mam na imię Angelika :D A ta Pani Ewa, to z Częstochowy? Wstawię zdjęcia Leny po "trymowaniu", to sama ocenisz, tylko póki co nie umiem ich wstawiać :( Próbuję tak jak mi napisałaś u mnie w galerii, ale się nie da:angryy:

[IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/683/maluchy.jpg/[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

cioteczki
[SIZE=4][B][COLOR=red]1,5 West błąka się po Sandomierzu, ludzie przeganiają go kamieniami[/COLOR][/B][/SIZE]
mam domek stały dla niego w Legionowie z wielkim serduchem i ogrodem.
Niestety nie mamy pieniążków na transport. 250zł
Każda złotówka się:-( liczy. Cioteczki pomóżcie:shake:
Zdjęcie psa w 7 poście na wątku:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208142-ADOPCJE-WEST%C3%93W-chcesz-adoptowa%C4%87-odda%C4%87-lub-zg%C5%82osi%C4%87-przypadek-napisz"]http://www.dogomania.pl/threads/2081...zypadek-napis[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam razem z moim 2,5 letnim Hapsem (niestety tylko w typie westie..) :) Niektórzy może kojarzą nas z terierkowa ;) Od dawna jestem tu zarejestrowana, ale jakoś nie mogłam się zebrać, żeby się przywitać ;) A tak swoją drogą to jak tu się wstawia avatar ;)?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witamy :)
już jakiś czas temu się tu zarejestrowałam ale jakoś nie umiałam się zabrać za korzystanie z forum..może dlatego, że przerażają mnie jego rozmiary i nie wiem za co się mam tu zabrać ;D Tak więc witamy się razem z prawie półtoraroczną Mają..sunią niestety w typie westa. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

witam wszystkich! :)
Nazywam się Marysia, jako tako psa nie posiadam ... mam 13 lat, niedługo pójdę do gimnazjum i pewnie za kilka miesięcy się przeprowadzimy. :)
Wtedy dostanę pieska, chyba westika ^^
bardzo chciałabym jeździć z nim na wystawy, prawdopodobnie będzie to pies rasowy :)
Marzy mi się suczka, nazwałabym ją Mango <3

I tu pojawiają się moje 2 małe pytanka:

1. jak U LICHA dodać awatar ?!?
2. jakie polecacie hodowle?

Link to comment
Share on other sites

Cześć Marysiu
1. wchodzisz na ustawienia u góry, potem po lewej wybierasz z listy edytuj avatar i tam wklejasz link do zdjęcia który musi być bardzo mały :)
2. kochana wszystko zależy od tego czy będziesz z rodzicami w stanie jechać daleko po psiaka czy też niekoniecznie, ale ja proponuję żebyś sama doszła do wniosku która hodowla jest najlepsza i żebyś się wybrała na parę wystaw i sama ocenisz które Ci się podobają.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No to może i my coś o sobie napiszemy :)
Na imię mi Ola. Mam 4 letniego westa - Fuksa. Na wystawy nie chodzimy ale papierek mamy ;] Funiek najbardziej lubi bawić się swoją piszczącą kaczuchą i chodzić na dłuugie spacerki. No to chyba tyle na początek.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Cześć, jestem Agata. :) Na forum juz trochę jestem, ale dopiero dzisiaj wpadłam na pomysł żeby się tu zgłosić :D Mam 7 letniego westie- Rysia ;) Psa wystawiam już teraz sporadycznie, częściej zabieram go na samo jh, ale od przyszłego roku Rysiu staje się weteranem, więc będzie więcej powodów żeby jeździć :) Rychu ma jak przystało na prawdziwego terriera porządny charakterek :D :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam wszystkich.

Forum znalazłem przypadkiem. Pomyślałem, że jako właściciel westika, trochę tutaj zabawie. Kto wie, może się czegoś nauczę. A i niejedno mogę podpowiedzieć. Nasz westik (Kabi), ma 4 lata - nie ma lepszego psa (tak, tak, pewnie o swoich tak samo mówicie :-) )

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Często przeglądam to forum a dzisiaj postanowiłam się zalogować. Mam na imię Magda i jestem szczęśliwą posiadaczką 4 miesięcznej westki:) papierowej nie wystawowej :) jest przesłodka (jak każdy weścik) i troszeczkę rozpieszczona:) uwielbia kopać dziury i obgryzać papcie:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam :-).
Jestem tu nowa. Od tygodnia jestem właścicielką uroczej ok-3 letniej suczki rasy west. Lusia jest znajdką, która została wyrzucona pół roku temu z samochodu, zaopiekowali się nią ludzie, którzy jednak nie mogli jej na dłużej przygarnąć. Prawdopodobnie była suką rozpłodową. Jest urocza, bardzo spokojna, nieco zalękniona, po zachowaniu widać, że była bita. Nie zna komend, nie lubi chodzić na spacery, nie umie się bawić, ma sporą nadwagę (ludzie u których ostatnio była zapaśli ją kiepskim jedzeniem). Była bardzo zaniedbana: skołtuniona sierść, pchły, chore uszy, latająca rzepka w tylnej łapce, złogi w woreczki żółciowym, drożdżyca na łapkach. Leczymy wszystko, co dwa dni wizyty u weta, została też wykąpana i wystrzyżona (kołtunów nie dało się rozczesać), schudła na specjalnej karmie kilogram, sporo lata po schodach, ze spacerami nadal kiepsko. Dzisiaj została sama w domu na godzinę - troszkę narozrabiała, choć przed wyjściem pogoniłam ją na spacer. Zobaczymy co będzie dalej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...