Jump to content
Dogomania

Poznajmy się ;)


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

witam wszystkich serdecznie:multi: mam na imię Dorota,a nasze najmłodsze "dziecko"-Koka."córa" jest wyjątkową damulką.to dystyngowana,poważna,bardzo leniwa księżniczka-większość dnia wyleguje się na kanapach :-)jest nieodłączną częścią naszej rodziny,kocha z wzajemnością nasze dzieci.jest promykiem rozjaśniającym nasze codzienne życie.mogłabym pisać o Niej bez końca :lol:
Koka i ja pozdrawiamy wszystkich ciepluchno

Link to comment
Share on other sites

Witam was ;D
Właśnie dołączyłam z moim małym westikiem na to forum.
Bardzo tu sympatycznie. Pozdrawiam i mam nadzieje że znajde tu wiele miłych osób, które mi pomogą jak będę miała problem(ja też będę się starała dobrze odpowiadać na wasz pytania)

Link to comment
Share on other sites

Cześć!
Moje przezwisko to Tośka, a mam 14 lat. Moją pasjią sa zwierzęta. Bardzo kocham psy:**
Właśnie dołączyłam na to forum. Bardzo tu fajnie sympatycznie,duzo ciekawych tematów...
Dołączyłam na to forum z moim kochanym weściakiem który wabi sie Nemo ;D
Zastanawiam się na dobry początek założyć Nepsiowatą galerię ;)(ale nie jestem jeszcze zdecydowana czy założyć)
ps.będę starała dobrze odpowiadac na wasze pytajka , ale mam również nadzieję że i ja znajdę tu odpowiedzi na poje problemy ;D
POZDRWAIAM :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Hej wszystkim!:D
Mam na imię Julia ,mam 15 lat ,interesuję się Michaelem Jacksonem ,tańcem i oczywiście kocham psy ,narazie nie mam Westa ,ale mam zamiar kupić ,ale najpierw muszę namówić rodziców ,kiedy zobaczyłam tą rasę ,to zakochałam się w nich! ,obecnie mam Yorka ,wabi się Paris.
Cieszę się ,że jest takie forum jak te ,gdzie możemy porozmawiać o naszych kochanych pieskach ,pozdrawiam:*

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam,

Mam na imię Agnieszka, mam 16 lat. Zainteresowań mam kilka poczynając od zwierząt, kończąc na grafice. W posiadaniu mam swoją malutką westiczkę o imieniu Blanka, jest jeszcze szczeniakiem. Po za nią mam hodowle, tzn moja mama ma ;p. Ale oficjalnie w papierach tylko Blanka jest moja :).


Pozdrawiam
Aga & Blanka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich Jestem Klaudia, mam 14 lat i pochodzę z okolic Bydgoszczy. Jestem właścicielką suczki Dasti, rasy west highland white terrier (mam również owczarka niemieckiego długowłosego ale on się nie liczy bo jest mojego taty ) Może niektórzy kojarzą mnie z westowego forum ale wątpię bo jakoś szczególnie się tam nie udzielam.Hmmm....co jeszcze o mnie?? Moja suka jest niestety bez papierów, lecz nie będę się szczególnie rozpisywać o tym. Po prostu teraz już wiem że każdy następny pies będzie go posiadał i tyle w temacie. Aktualnie zbieram pieniądze na wiosenny kurs agility. Marzę również o 2 westiku ale chyba będę musiała trochę poczekać ponieważ moi rodzice się nie zgadzają (bo brudzi, bo nie da się podróżować z nim, bo to, bo tamto...) i są nieprzekupni i nie wiem co zrobić aby ich przekonać. Ale i tak mam nadzieję że moje marzenie się ziści. Pozdrawiam wszystkich westomaniaków!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam! :D
Mam na imię Zuza, mam 17 lat i pochodzę z Poznania. Interesuję się głównie muzyką. Mam śliczną suczkę westie o imieniu Ginny (z hodowli Białe Aniołki), która 21 grudnia skończy roczek. Została odkupiona od poprzednich właścicieli, których przerosło jej wychowanie. Jest w pełni rasowa(ma metrykę), jednak nie ma rodowodu, bo nie stać mnie na wystawianie. Liczę, że znajdę tu podobnych do mnie pso-westo-maniaków, może nawet z moich okolic?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam.Mam na imie Kaśka,jestem z Radomia i od zaledwie dwóch dni jestem dumną właścicielką mojej najukochańszej suni Westi-Frisbee Orchidea Boyx's,którą adoptowaliśmy z rodzinką aż z Krakowa.Co do tej rasy muszę się przyznać że jestem zielona więc pewnie często będe u was gościć :))

Link to comment
Share on other sites

Tak to ja dzwoniłam szukałam psiaka.W tm samym czasie mój mąż też szukał i znalazł na jakimś forum informacje że jakaś schorowana pani musi oddać swoje psybo nie może się nimi już opiekować z powodu choroby.Hodowała westy i jamniki na wystawy.Dostałam od męża tylko nr tel zadzwoniłam i okazało się że została ostatnia suczka.Wsiedliśmy po godzinie do samochodu i pojechaliśmy do Krakowa.Na miejscu okazało się że właścicielka piesków jest przemiłą osobą .Swoje psy daży ogromną miłością i z ogromną pasją opowiadała mi co sunia zajada co lubi czego nie itd.Widziałam że żal jej było się z nią rozstawać a nam żal było z tamtąd odjechać:placz:już z psinką :placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Bo bardzo mi się podoba ta rasa,szukałam małego pieska ale z charakterem bo mam też długowłosego owczarka niemieckiego,a znając charakterystyke tej rasy wiedziałam że mała sobie nie da w miskę dmuchać :)poza tym nie wiem czy to prawda ale słyszałam że ich sierść nie uczula bo jest odpowiednikiem naszych włosów.Moja córka ma alergie,nie na psy,na pyłki.Ale trzeba dmuchać na zimne.:)

Link to comment
Share on other sites

Słyszałam o tej chorej pani i o jej psiakach nawet na wątku Polusi o niej pisałam, przykra sprawa. Wyobrażam sobie jej ból.
Jeśli chodzi o Westiki i o alergię to jest to tylko dobry chwyt marketingowy niestety...;/ Owszem szorstkowłose psy mogą mniej uczulać ponieważ nie gubią włosa pod warunkiem że są odpowiednio pielęgnowane czyli regularnie trymowane, przez co wymieniają swoją szatę. Ale mają za to bardzo dużo podszerstka który zazwyczaj najbardziej uczula, ale można go regularnie wyczesywać. Jeśli chodzi o alegrię to jest to przypadłość dziwna ponieważ są odpowiednie osobniki które nie uczulają a nie rasy, może być west który uczula a drugi który nie będzie uczulał, wszystko to jest sprawa osobnicza. Ale tak jak mówię bajeczka fajna by sprzedać psiaka :( Rozumiem że owczarek nie mieszka w domu?
Kasiu jak chcesz to możemy Ci pomóc znaleźć odpowiedniego groomera zgodnie z obietnicą :) mimo że to nie Polusia jest u Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...