Jump to content
Dogomania

PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)


gosia2313

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no dobrze tylko nie mam czasu na wizyty na dogo przepraszam. Agatka chodzi bez smyczy na spacery, no wiem zabijecie mnie ale jest grzeczna i słucha. Jak odbiegnie to zatrzymuje sie i patrzy na mnie. Ja za daleko odejdziemy od domu to nagle robi w tył zwrot i pędzi do domu. Sara jej towarzyszy, poza tym na szyi ma adresówkę. Na smyczy tak ciągnęła ze charczała, mam nadzieje ze mi nie wywinie numeru. Na smaczki tez przychodzi więc pracuję nad dziadem. łapki niewielka poprawa, zeszliśmy z dawką encortonu do połówki ale zrobiły się takie białawe nie wiem czy to zonaka gojenia czy nie. W sobotę wyjeżdzam na 10 dni, mój mąż zgodził się opiekować Agatką więc nie musi iść do DT. Po moim powrocie operacją guzów. A w ogóle to jest zakochana w moim mężu, śpi z nim, razem oglądają mecze i patrzy na niego z uwielbieniem.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że u niuńki powoli zaczyna się poprawiać ze zdrówkiem.Podziękuj mężowi, bo dzięki temu nie trzeba niczego szukać, no i psina nie będzie przechodziła stresu związanego ze zmianą miejsca pobytu.
Filomen, z bazarku Agatki wyszło 88zł, poproszę o numer konta, jak tylko dostanę wszystkie wpłaty od razu przeleję kaskę.

Link to comment
Share on other sites

dobry kot nie jest zły, :diabloti: ale dlaczego Agatka ma seksualne zapędy w stronę jednej z kotek? Wiem ze takie ujeżdzanie nawet na osobnikach tej samej płci jest aktem dominacji ale do kota? Biedna kotka ucieka gdzie może, musze to nakrecić bo czegoś takiego nie widzialam. A poza tym obtłuszcza się nam dupsko i musimy umówić termin operacji guzów.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek Otisa- 13 letniego staruszka z chorym kręgosłupem i stawami, nie ma żadnych szans w schronisku, zwłaszcza że zbliża się zima...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233624-Sosnowiec-Otis-13letni-staruszek-w-schronisku-za%C4%87ma-chory-kr%C4%99gos%C5%82up-stawy-pilnie-DT?p=19820500#post19820500[/url]
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-nz7LWRjrCew/UHbgP-Yel0I/AAAAAAABW3g/4Efiuc-Uml0/s720/DSC_0144.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...