Jump to content
Dogomania

3,5 letnia boksia LORI znalazla nowy dom!!


elainfo

Recommended Posts

[B][COLOR=black][FONT=Verdana]3,5 letnia boksia LORI potrzebuje nowego domu!!![/FONT][/COLOR][/B]

[COLOR=black][FONT=Verdana]sprawa wygląda w ten sposób: dostałam telefon od pewnej Pani, posiadaczki suni bokserki.. 3,5 letniej Lori...[/FONT][/COLOR]

[FONT=Verdana][COLOR=black]Lori jest ciepłą , bardzo rodzinną i oddaną suczką, przylepką skorą do pieszczotek , uwielbiającą człowieka.. niestety zdarza sie ,ze przejawia agresje w stosunku do innych psów.. To Stanowi problem dla jej właścicielki , z którym ona nie potrafi sobie poradzić i przerasta ją..[/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black]i nie przemawiają do jej obecnej właścicielki argumenty ,ze co drugi bokser ma poprostu takie zachowanie uwarunkowane genetycznie i jest to "problem" na wyrost, który można załatwić zakładając nylonowy kagańczyk na pysk podczas spacerów.. i wystarczyło by pewnie kilka porad psiego psychologa ,żeby zapanowac nad Lori.. niestety ale jest zdecydowana oddać Lori w obce ręce.. a chcąc uniknąć schroniska.. zdecydowała sie na moja pomoc w szukaniu jej nowego kochającego domu.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black]Lori jest sunią wysterylizowaną, zadbana w pełni zdrową, sczepiona, odrobaczona i niczego jej nigdy nie brakowało... [/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=black]hmm.. zapomniałam napisać ,że Lori była wzięta rok temu ze schroniska.. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black]śmiało jeździ grzecznie samochodem.. i jak na moje oko problem w tym ,ze jej Pani żyła z Lori po partnersku.. i dała sie jej zdominować i Loruchna poczuła się przywódca w stadzie.. jej obecna pani twierdzi ,ze spacery na smyczy i w kagancu unieszczęsliwia jej Lori.. nie będę polemizować z tym choć mam inne zdanie.. [/COLOR][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ja uważam ,ze ten problem to nie taki znowu straszny problem.. i każdy kto miał w zyciu choć 1 boksera w domu przyzna mi racje.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Ale pomocy odmówić nie mogę.. i tak samo jak jej pani nie chce aby Lori wróciła z tego czy innego powodu do schronu. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dlatego proszę o pomoc Was dogomaniaków w znalezieniu domu dla Lori, i najlepiej by adoptował ja ktoś kto zna się nieco na tej rasie i ma doświadczenie z bokserami..[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WRZUCAM FOTECZKI NA PROŚBĘ ELI :evil_lol:

piękna sunia!!!! powinna szybko trafic do dobrego domku, który będzie wiedział jak działać w przypadku "agresji" boxerki...

[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/9/6812f48ae7d28867.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/3d3e4594a21b96ab.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/9/ac193b493673728a.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/e61486273dc6dcef.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem, co to jest, jak pojawia się problem, to niektórzy, zamiast z nim walczyć, szukać wyjścia i dalej kochać, to idą po najmniejszej linii oporu... Z tym "kochać" to chyba w tym wypadku "lekko" przesadziłam...

Ale cóż, nie potępiamy, dziękujemy, że "nie do schronu" i zaczynamy szukać. Ehhh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boksiedwa']Kiedy ludzie zaczną czytać o rasie zanim wezmą psa? Kolejna ofiara ludzkiej bezmyślności :(
podeślij ją do dziewczyn na boksery w potrzebie[/quote]
juz to wczoraj rano zrobiłam.. ale nie mam nawet potwierdzenia odbioru maila przez nie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik']Wątek na Boxer Forum [URL]http://forum.boksery.pl/-vt4071.htm#73267[/URL] Gdzie znajduje się sunia? Czy ma rodowód ? Jakiś kontakt poproszę ![/quote]


nie nie ma rodowod- była wzieta ze schronu ponad rok temu. znajduje sie w warszawie.(chyba , że jest w rozjazdach ze swoja pancia w polsce.) w razie czego prosze o kontakt bezp. do mnie

ela 0604 293 409

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik']Wątek na Boxer Forum [URL]http://forum.boksery.pl/-vt4071.htm#73267[/URL] Gdzie znajduje się sunia? Czy ma rodowód ? Jakiś kontakt poproszę ![/quote]

w pierwszym poscie jest napisane że sunia jest wzięta ze schroniska, zczego można wnioskowac że nie ma rodowodu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik']Wątek na Boxer Forum [URL]http://forum.boksery.pl/-vt4071.htm#73267[/URL] Gdzie znajduje się sunia? Czy ma rodowód ? Jakiś kontakt poproszę ![/quote]


dzieki za załozenie jej watku na bokserach.. bedzie jeszce wstawiona na molosach...

Link to comment
Share on other sites

Uffff... jestem wreszcie. Mozolnie założyłam wątek Lori na molosach... Wszystkie zalogowane tam dogociotki prosze o podbijanie, żeby sunia nie spadła za nisko...

[URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=6826[/URL]

Moje zdanie na temat jej "Pani" ???? Chyba powstrzymam się od komentarza...:angryy: :angryy: :angryy: Zresztą Ela już je zna...
Taka piękna suka..., szkoda że w nieodpowiednich rekach...
Myślę jednak, że ODPOWIEDZIALNY domek szybko się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila_2']w pierwszym poscie jest napisane że sunia jest wzięta ze schroniska, zczego można wnioskowac że nie ma rodowodu...[/quote]

Rodowód nie chroni przed schroniskiem, już kilka psów rodowodowych się tam znalazło.

[quote]znajduje sie w warszawie.(chyba , że jest w rozjazdach ze swoja pancia w polsce.) w razie czego prosze o kontakt bezp. do mnie

ela 0604 293 409[/quote]

dzięki !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Uffff... jestem wreszcie. Mozolnie założyłam wątek Lori na molosach... Wszystkie zalogowane tam dogociotki prosze o podbijanie, żeby sunia nie spadła za nisko...

[URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=6826[/URL]

Moje zdanie na temat jej "Pani" ???? Chyba powstrzymam się od komentarza...:angryy: :angryy: :angryy: Zresztą Ela już je zna...
Taka piękna suka..., szkoda że w nieodpowiednich rekach...
Myślę jednak, że ODPOWIEDZIALNY domek szybko się znajdzie.[/quote]


THANX ..ZNAM ZDANIE ZNAM..ALE TO JUZ NIEMA WIEKSZEGO ZNACZENIA..TRZA MAŁEJ DOMEK ODPOWIEDNI ZNALEŹĆ..:shake: POCIESZAM SIE,ZE TA RASA MA SPORE GRONO MIŁOŚNIKÓW.. WIEC KTOS SIE ZNAJDZIE..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']juz to wczoraj rano zrobiłam.. ale nie mam nawet potwierdzenia odbioru maila przez nie..[/quote]

nie mam jeszcze netu w domu, dlatego robie strone tylko w pracy i to kryptotajnie. Wczoraj mialam wolne i dopiero dzis moge zareagowac ...
wstawie sunie najszybciej jak sie da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dharma']nie mam jeszcze netu w domu, dlatego robie strone tylko w pracy i to kryptotajnie. Wczoraj mialam wolne i dopiero dzis moge zareagowac ...
wstawie sunie najszybciej jak sie da.[/quote]
ok, Dharma.. super..dzieki za info!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a ja se podniosłam na molosach :eviltong:... a co... niech Suńka szybko znajduje domecek... bedą z niej jeszcze ludzie :evil_lol:- tylko musi trafić na rozsądnego właściciela :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


kurka to ty tez tam zalogowana???a ja tydzien temu sie zarejestrowalam ido tej pory nie mam aktywowanego konta.. rece opadaja.. !!! moge se popatrzec jak inni podbijają.. ale tam niema zbyt wielu chetnych do chociazby podbijania..:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']kurka to ty tez tam zalogowana???a ja tydzien temu sie zarejestrowalam ido tej pory nie mam aktywowanego konta.. rece opadaja.. !!! moge se popatrzec jak inni podbijają.. ale tam niema zbyt wielu chetnych do chociazby podbijania..:angryy:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
ja...:oops: zalogowałam się na okolicznośc objeżdżania psów rasy bandog :angryy:.... też czekałam chyba 5 dni na zarejestrowanie. :mad:
zaznaczam że nie wchodze tam- bo siedze na dogo :user: i nie mam czasu na nic więcej :evil_lol:,ale jak trza sie ujawnić to tam lece[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:scared:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B].. bede podbijać Lori... mam nadzieje że nie sama i że nie zapomnę bo wchodze tam sporadycznie[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a ja se podniosłam na molosach :eviltong:... a co... niech Suńka szybko znajduje domecek... bedą z niej jeszcze ludzie :evil_lol:- tylko musi trafić na rozsądnego właściciela :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Wielkie buźźźźźki za molosy... Tam naprawde trzeba mocno rozkręcać wątki (ruch niewielki)...
Dziewczyny, mam wstawiać Lori na mumtree, adopcje itd?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Wielkie buźźźźźki za molosy... Tam naprawde trzeba mocno rozkręcać wątki (ruch niewielki)...
Dziewczyny, mam wstawiać Lori na mumtree, adopcje itd?????[/quote]


no chyba mozna a co.. ?? tylko wklep ,ze po sterylce koniecznie co by obyło sie bez głupkowatych telefonów..blagammm.. na allegro chyba nie bede wstawiac.. bo tam tyle szajbusów i taki handel psami odchodzi..,ze strach rasowca wystawiac..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...