Jump to content
Dogomania

Maleńki Tytusek-PILNA POMOC!!Psiak się wykończy w przepełnionym schronie!!ZOBACZ TO!!


Tomasior

Recommended Posts

[quote name='Lucy*']outsi !! masz priva ;)

co do schroniska to było do 14 tej , ktoś ode mnie tam był i spóźnił się 10 min. więc póki co już nic nie zrobimy :shake:[/QUOTE]
Odpisałam na PW.
Szkoda... Może w takim razie w poniedziałek...? Czy byłoby to możliwe?

Muszę wiedzieć, co mam powiedzieć osobom zainteresowanym adopcją Tytuska...

No i wszyscy tu potrzebujemy tych wiadomości dla spokoju wewnętrznego...

Gdyby się okazało, że Tytusek został naprawdę adoptowany, to można będzie ze spokojem zamknąć wątek i skoncentrować się na innych psach.

Ale bez tych wiadomości jest wciąż niepokój......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podejrzewam, ze skoro boks 26 to pojedyncza klatka, to będzie umieszczony z boku budynku, w ogrodzie, za oddzielnym wejściem, bo nigdzie indziej pojedynczo mniejsze psy nie były umieszczone. Tam też weszłam. Dwie klatki były puste.
Może ludziom zainteresowanym Tytusem polecać maleńką suczkę z ciemną główką i tułowiem w czarne kropki. Jest maciupka, śliczna, waży ok. 3-4 kg. Niestety zdjęć nie mam, bo nawet przez chwilę nie byłam sama. Jest kilkuletnia, ale jak wiekszość maleństw ma już problem z kamieniem i brak jej jednego ząbka. Braki w uzębieniu ma tam wiekszość psów. To skutek gryzienia krat. Gdyby ktoś chciał ją na 100%, to pojadę wyciągnąć psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Dziunia opisała, w którym miejscu schroniska był Tytusek:

[QUOTE]Ten boks- klatka, w którym widziałam Tytuska znajdował się po przeciwległej stronie od wejścia.
Trzeba minąć budynek biurowo- gospodarczy( znajduje się po lewej stronie od wejścia) i na końcu były właśnie te klatki. W innych klatkach obok tej z Tytuskiem, były małe psy na kwarantannie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą kolejny list....... No po prostu cała seria.......

Wszystkim zainteresowanym obiecuję, że w poniedziałek będziemy wiedzieć, czy Tytusek jest jeszcze w schronisku, czy został adoptowany........

Czy możemy liczyć na pomoc w uzyskaniu tych informacji?

Link to comment
Share on other sites

Tytuska w schronisku nie ma. Boks- klatka z numerem 26, gdzie przebywał, jest pusty. W schronisku mają od czerwca nową księgę wpisów więc trudno powiedzieć jak potoczyły się dalsze losy maluszka (zakładając, że w poprzedniej coś na ten temat było napisane). Pan, który mnie oprowadzał po schronisku pocieszająco powiedział, że takie małe pieski dość łatwo znajdują nowych właścicieli, więc prawdopodobnie tak samo było w jego przypadku.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Dziunia :Rose: !

W takim razie pozostaje mieć nadzieję, że Tytusek jest w nowym domku......





A swoją drogą - ta nowa księga od czerwca - trochę dziwne....
To znaczy, że starą wyrzucili?? Przecież powinni mieć do celów kontrolnych, itp... Podejrzane tłumaczenie....

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia nie mam, ale po zębach sunia wygląda na 3-4 letnią. Ma ciemną główkę i białe ciało pokryte ciemnymi kropkami, krótkowłosa. Jest bardzo towarzyska i miła. Wielkości dorosłego kota. Za tak oryginalnie umaszczonym psiakiem kazdy się ogladnie:razz: . Najpierw chciałam właśnie ją zabrać, ale jak zobaczyłam w klatce stojącą po kostki w błocie skołtunioną biedę, to szybko zmieniłam decyzję. Ta maleńka ma duze szanse na dobry dom, biega luzem po całym schronisku, a tej, którą w końcu zabrałam, nikt inny nie wziąłby.
Pozostaje jednak kwestia chorób. Nie wiem, jak wyglądają tam szczepienia, ale ta moja nie ma nic, nawet ustawowej wścieklizny. Szkoda, zeby maleństwo dopadło jakieś choróbsko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...